Značkový eshop - Hilfiger, Boss, Gant aj.
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 36

Spolupracovali by jste s hloupým člověkem, který je velmi schopný?

 1. Zdravím,

  chystáme nový projekt a mám známého, který umí přesně, co potřebujeme.
  V oboru je mimořádně schopný, ušetřil by nám měsíce práce, věřím mu, je slušný, spolehlivý, hladový po úspěchu je též.

  Kdyby měl equity cca 10%, tak by nám to ušetřilo ze začátku dost velké peníze.
  Co se týče produktové časti, tak si umím představit, že bych mu to postupně celý svěřil.

  Velký mínus je, že je jednodušší a prostě, když vedle něj postavíte vývojáře, lidi z marketingu atd. tak je ten rozdíl hodně znát.

  Je to řemeslník, který svoje řemeslo ovládá skvěle, ale pustit ho mezi potencionální investory k jednání není představa, která by se mně líbila.

  Nebo respektive líbila, ale jen aby mluvil o své části práce a ne o firmě celkové.

  A nevím, jestli přes všechna pozitiva chci se vzdát podílu pro někoho komu bych říkal, že co sdíli na social media není vhodný a jak se oblíká taky ne.

  Každopádně nikoho momentálně neznám vhodnějšího za partnera než jeho, co se týče produktové části.

  Co myslíte?
  Díky za jakékoliv postřehy!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. "V oboru je mimořádně schopný, ušetřil by nám měsíce práce, věřím mu, je slušný, spolehlivý, hladový po úspěchu je též."
  vs
  " pro někoho komu bych říkal, že co sdíli na social media není vhodný a jak se oblíká taky ne"

  takže je schopný, ale jen se blbě oblíká a dává sračky na FB? Nerozumim tvému pojetí slova "hloupý"

 4. Já tomu rozumím. Prostě jednoduchý člověk bez špetky obchodního nadhledu. Čemu však nerozumím, je důvod proč to tu je? Když Vám někde řekne ať s ním nic neděláte tak nebudete a naopak? Asi ne že?

 5. Citace Původně odeslal michal731 Zobrazit příspěvek
  Já tomu rozumím. Prostě jednoduchý člověk bez špetky obchodního nadhledu. Čemu však nerozumím, je důvod proč to tu je? Když Vám někde řekne ať s ním nic neděláte tak nebudete a naopak? Asi ne že?
  Řeším, jestli mu nabídnout podíl. Kvůli ušetřenýmu času a penězům.

  Ve zkratce jednoduché pohledy na věci kolem ať je to politika, mezilidské vztahy, obchod, zkratkovité myšlení.

  ---------- Příspěvek doplněn 02.12.2017 v 21:54 ----------

  V podstatě všechny aspekty splňuje až na to, že působí jednodušeji a má jednodušší myšlení (což bych mu teda i řekl nazačátku, že to tak vnímám).

 6. Kdyz si na zacatku vyjasnite role a oba je spravne pochopite, tak to je prece dobre, ze rozumi hlavne tomu, cemu ma nebo ne? Lepsi nez reprezentativni rozumbrada, co je sice socialne super, ale nic neudela :)

 7. Kdy to šikovně ošetříš smluvně, tak v pohodě.

  To, že je podílník, přece neznamená, že by to měla být vaše kopie.

  Navíc jste nezaznamenal jeden další velký přínos. Většina z nás žije v sociálních bublinách (já přiznám se také) a vy z toho, co píšete zřejmě také. Není od věci si čas od času k tělu připustit člověka, který do absolutně nezapadá do našich bublin.

  Víte, proč? Kvůli jinému pohledu na věc.

  Třeba je něco, co jste přehlédl a ani si to nepřipouštíte.

  Za mě argument pro to ho oslovit a zkusit to - s šikovně ošetřenou smlouvou :)

 8. On + schopná sekretářka = výborný tým

 9. No kdyby mi někdo na úvod řekl, že mám jednodušší myšlení a případně, že mu narušuju "image" před investory/markeťáky, nevím, jestli bych chtěl pro něj pracovat. Určitě existuje jiná cesta, zvlášť, pokud je opravdu šikovný a prospěšný pro firmu. Ono někdy člověk ani neví, jestli si ten druhý o něm nemyslí to samé :)

 10. Ma ten clovek sebereflexi? Pokud ano, zkuste mu jemne vysvetlit, ze s klienty je treba obcas komunikovat na jejich vlne a zda to dokaze respektovat. Sam zvazi, zda chce delat to, co ho bavi, nebo obcas diskutovvat s klienty, kteri proste maji svuj nazor a je treba byt nekdy trochu "politicky korektni"... tfuj tajb.. :) jsem osobne obcas tak primy a prostoreky, ze jsem rad, ze mam kolegy, kteri dokazi s klienty jednat na jajich vlne :) ..pry to je slabsi socialni inteligence, takze sebereflexe rika "nech to jinym" :)

  Trochu zlehcuji tema, ale "Je-li ten clovek specialistou v IT, nebude pravdepodobne specialistou na PR a komunikaci" obrazne receno. Jsou ale i vyjimky potvrzujici pravidlo, neznam toho cloveka, muze sam dorust, pochopit, umirnit se.

 11. Bud mu zaplatit za danou práci bez podílu nebo mu vymezit přesnou činnost. Může se urazit, pokud mu to špatně vysvětlíš.
  Já spolupracoval s člověkem, co uměl přesně tu jednu věc, ale jinak hotovo. Ale když jsem párkrát musel říci zákazníkům, že to pro ně nemám(protože si už vydělával slušný peníze a občas bez upozornění se na to vykašlal), tak jsem spolupráci ukončil. Ted možná ušetříš, ale může Tě to v budoucnosti vyjít draho.

 12. Takovým lidem se říká zaměstnanci, jsou schopní, šikovní, častokrát lepší než jejích šefové, jen jejích šéfové umí o jednu věc víc. :)

  Nevím, proč z někoho dělat hlupáka, hodnotit jeho chování, oblékání, atp...

  Jednoduše ho zaměstnejte, dejte mu pěkný podmínky a peníze. Ten člověk bude šťastnější. Každý netouží být milionář. :)

 13. a zákazníka zajímá jak se pán obléká nebo co sdílí na Facebooku?

 14. Jobs chodil i na byznys schůzky na boso a vypadal při tom jako vandrák.. :) Ti nejschopnější lidé jsou nezřídka tak schopní právě proto, že nemarní čas a energii a neřeší tyhle povrchní blbosti jako je styl oblékání anebo to, co si o nich ostatní myslí. Pokud má jednodušší názory, tak co je komu po tom, když je ve své práci jako Rain Man. :) Pokud je aspoň trochu slušný, tak by snad neměl být problém. A prezentovat byznys a na schůzky budeš chodit ty, ne on. Nevim, v čem je problém.
  Naposledy upravil lVlorf3us : 03.12.2017 v 19:24

 15. Kdysi jsem podnikal s nekym podobnym. Zda se to super do chvile, nez musite zakaznika privest za kolegou.

  Historek o tom jak frajeri prijeli na mezinarodni raut na zamku v sandalech mam plnej batoh.

 16. Když už jsme u těch "hloupých" lidí - by jste...

  Citace Původně odeslal Aci Zobrazit příspěvek
  Historek o tom jak frajeri prijeli na mezinarodni raut na zamku v sandalech mam plnej batoh.
  Jakmile je člověk v něčem dostatečně dobrý, jde s tím ruku v ruce svoboda - například svoboda ignorovat některé společenské konvence typu dress code.

 17. Citace Původně odeslal OndrejDyrka Zobrazit příspěvek
  Když už jsme u těch "hloupých" lidí - by jste...  Jakmile je člověk v něčem dostatečně dobrý, jde s tím ruku v ruce svoboda - například svoboda ignorovat některé společenské konvence typu dress code.
  Myslite?

  Ze je nekdo dobrej, neznamena, ze muze prijit na slavnostni veceri jako supak. V tom realnym byznysu (pokud nepocitam nejaky startupovy prostredi nebo firmou schovanou za eshop) je kolikrat dulezitejsi, jak se clovek chova a jakej budi dojem, nez co doopravdy dela.

  Zevl v rolaku a teniskach bude porad na jednani zevl a je jedno, jestli je nejlepsi nebo ne.

 18. To není reálnej byznys, to je povrchní byznys. :) Ve správným byznyse se na dresscode nehledí a hledí se na schopnosti. Protože cílem byznysu je kromě generování zisku i nějakej posun kupředu a pokud někdo nechá super člověka přejít ke konkurenci jen proto, že se mu nelíbí jeho boty nebo tričko, tak je povrchní a hlavně hlupák, protože ta konkurence ho pak může předehnat právě díky tomu A+ týmu, který ten jeho B tým (který se ale umí oblékat) přebije jak nic.

 19. A já hlupák vždycky myslel, že nějaké zásady slušného chování by měl respektovat každý. I kdyby byl prezident zeměkoule.

 20. Je rozdíl mezi slušným chováním a oblečením. To, že si někdo na schůzku vezme tričko místo košile, z něj nedělá nevychovance. Naopak pokud si vezme nejdražší kvádro, ale chová se arogantně a bezohledně, tak ho to oblečení nijak neobhájí. Oblečení z nikoho nevychovance anebo naopak "vychovance" neudělá. Důležité je, co je pod tím oblečením (obrazně řečeno). Kdo na základě oblečení soudí člověka, je pro mě prostě povrchní podobně, jako ti, co soudí podle vzhledu, váhy, pohlaví, rasy.. nebo čehokoliv jiného než toho, na čem opravdu záleží = to, jaký člověk je a to, co umí.

 21. Slušné chování souvisí jak s tím, jak se člověk chová, tak s tím, jak vypadá. Sako na schůzce je asi ta poslední věc, kterou bych řešil. Ale když je někde předepsaný dress code, tak je prostě neslušnost ho nedodržet. Stejně jako si myslet, že předepsaný smart casual může být stejný u grilování na pláži u vody, a v interiéru kvalitní restaurace/hotelu. O tom, v čem jsou lidi schoplni chodit do divadla ani nemluvím. Stejně tak mi přijde základ se přizpůsobit situaci a místu, i tomu s kým se scházím a proč.

  Jestli to někomu imponuje a vidí v tom úspěch, tak prosím. Já v tom vidím nevychovanost a blbečka, který si myslí, že když je v něčem dobrý, může si dělat co chce. A pořád je mi milejší někdo, kdo si na sebe vezme aspoň "maturitní sako" (protože jednoduše vytuší že by ho mít měl), než ten v tričku.

 22. Citace Původně odeslal hampl.david Zobrazit příspěvek
  Slušné chování souvisí jak s tím, jak se člověk chová, tak s tím, jak vypadá. Sako na schůzce je asi ta poslední věc, kterou bych řešil. Ale když je někde předepsaný dress code, tak je prostě neslušnost ho nedodržet. Stejně jako si myslet, že předepsaný smart casual může být stejný u grilování na pláži u vody, a v interiéru kvalitní restaurace/hotelu. O tom, v čem jsou lidi schoplni chodit do divadla ani nemluvím. Stejně tak mi přijde základ se přizpůsobit situaci a místu, i tomu s kým se scházím a proč.

  Jestli to někomu imponuje a vidí v tom úspěch, tak prosím. Já v tom vidím nevychovanost a blbečka, který si myslí, že když je v něčem dobrý, může si dělat co chce. A pořád je mi milejší někdo, kdo si na sebe vezme aspoň "maturitní sako" (protože jednoduše vytuší že by ho mít měl), než ten v tričku.
  Plne souhlasim, az na maly detail. Znam lidi, co jsou experti ve svem oboru, ale to obleceni proste nevychytaji. Jenze u nich je videt/citit ze to neni problem slusnosti, ale problem jejich mysleni, kdy jim takova vec proste nedojde. A proto je treba takovou vec vhodne zhodnotit - jestli mi zalezi na kvalitach cloveka pro danou pozici, ci jeho vystupovani.

 23. No já mám s podobným typem taktéž zkušenosti. Je pravdou, że svůj díl práce odvedl dobře. Bohužel pak ji schodil svojí hloupostí a ješitností a nakonec to skončilo rozchodem a výhružkami, že si to tedy založí sám. Jedná se o sportovní klub. Ten funguje jako neziskovka, je potřeba dbát na správné vystupování na veřejnosti. Ohlídat si finance, dělat rozpočty, platit trenéry, hlídat dotace ... Jak tohle dělat s hlopým, ješitným člověkem, terý vleze do kanceláře ředitele v rozpadlých botech a v hadrech ze sekáče? Hygiena mu také moc neříkala. Nejhorší je, že se s jeho osobností nedalo vůbec hnout. Takový člověk vykoná práci ale hned ji něčím zničí, například emailem plných chyb. Doporučuji s podobným typem nespolupracovat, nebo vymezit to co má dělat a dál ho striktně nepouštět. Ale to vás bude stát hodně nervů a úsilí.

  (Psáno z mobilu)

 24. Citace Původně odeslal hampl.david Zobrazit příspěvek
  Slušné chování souvisí jak s tím, jak se člověk chová, tak s tím, jak vypadá. Sako na schůzce je asi ta poslední věc, kterou bych řešil. Ale když je někde předepsaný dress code, tak je prostě neslušnost ho nedodržet. Stejně jako si myslet, že předepsaný smart casual může být stejný u grilování na pláži u vody, a v interiéru kvalitní restaurace/hotelu. O tom, v čem jsou lidi schoplni chodit do divadla ani nemluvím. Stejně tak mi přijde základ se přizpůsobit situaci a místu, i tomu s kým se scházím a proč.

  Jestli to někomu imponuje a vidí v tom úspěch, tak prosím. Já v tom vidím nevychovanost a blbečka, který si myslí, že když je v něčem dobrý, může si dělat co chce. A pořád je mi milejší někdo, kdo si na sebe vezme aspoň "maturitní sako" (protože jednoduše vytuší že by ho mít měl), než ten v tričku.
  Chování je chování, vzhled je vzhled. Spolu to nesouvisí. To jsou jen umělá dogmata, která kdysi vymyslel někdo povrchní, aby dal ostatním povrchním tabulku pravidel, která mohou následovat a cítit se na výši. A dopadlo to tak, že spousta lidí se tolik zabývá vnějším vzhledem, že zazdívá to podstatné a že oblečení a další externí vnější věci využívá jako omluvu za své nedostatky. Bavím se každopádně o běžných situacích a o nevysloveném dress-code. Pokud je někde vyloženě nařízen (ale napadají mě snad jedině bezpečnostní montérky pro dělníka), tak budiž.

  Jinak já v tom úspěch nevidím, ani mi to nijak zvlášť imponuje, to jsi mě špatně pochopil. Vůbec neříkám, že úspěšní a šikovní lidé by si měli dělat, co se jim zachce. Naopak, pokud se tak oblékají jen proto, aby všem dokázali, že "můžou" a že jsou něco víc, tak je to stejně špatné. Já se bavím o tom, kdy je to tomu člověk úplně jedno a obléká se prostě tak, aby se cítil dobře a neřeší to. Mně tedy ten imponuje princip, že si člověk jde svou cestou a má odvahu ignorovat "pravidla", když cítí, že mu nic nedávají a udělá si tak v hlavě prostor na důležitější věci = na vztahy, chování a práci, kterou odvádí. Protože jen ti, kteří se odprostí od malicherností, mají více energie, času i vůle na ostatní činnosti (proto spousta úspěšných má jedno a to samé oblečení, protože denně máš jen určité množství vůle i času a oni vědí, že ji nechtějí marnit na výběr oblečení).

  Zkrátka to, že by někdo něco "měl mít" anebo "měl dělat" je to, co z lidí udělalo jakési opičky. Věř tomu, že mnoho lidí se podobným "měl bych" řídí většinu dne a přizpůsobují tomu své životy a ztrácí svou autenticitu.. Samozřejmě nemluvím o porušování zákona a kriminálních činnostech, bavím se jen o nepsaných sociálních "pravidlech", která kromě zvyšování tvého ega (z pocitu, že děláš něco "správně"), nepřináší ostatním vůbec nic.

 25. Citace Původně odeslal lVlorf3us Zobrazit příspěvek
  Chování je chování, vzhled je vzhled. Spolu to nesouvisí. To jsou jen umělá dogmata, která kdysi vymyslel někdo povrchní, aby dal ostatním povrchním tabulku pravidel, která mohou následovat a cítit se na výši. A dopadlo to tak, že spousta lidí se tolik zabývá vnějším vzhledem, že zazdívá to podstatné a že oblečení a další externí vnější věci využívá jako omluvu za své nedostatky. Bavím se každopádně o běžných situacích a o nevysloveném dress-code. Pokud je někde vyloženě nařízen (ale napadají mě snad jedině bezpečnostní montérky pro dělníka), tak budiž.

  Jinak já v tom úspěch nevidím, ani mi to nijak zvlášť imponuje, to jsi mě špatně pochopil. Vůbec neříkám, že úspěšní a šikovní lidé by si měli dělat, co se jim zachce. Naopak, pokud se tak oblékají jen proto, aby všem dokázali, že "můžou" a že jsou něco víc, tak je to stejně špatné. Já se bavím o tom, kdy je to tomu člověk úplně jedno a obléká se prostě tak, aby se cítil dobře a neřeší to. Mně tedy ten imponuje princip, že si člověk jde svou cestou a má odvahu ignorovat "pravidla", když cítí, že mu nic nedávají a udělá si tak v hlavě prostor na důležitější věci = na vztahy, chování a práci, kterou odvádí. Protože jen ti, kteří se odprostí od malicherností, mají více energie, času i vůle na ostatní činnosti (proto spousta úspěšných má jedno a to samé oblečení, protože denně máš jen určité množství vůle i času a oni vědí, že ji nechtějí marnit na výběr oblečení).

  Zkrátka to, že by někdo něco "měl mít" anebo "měl dělat" je to, co z lidí udělalo jakési opičky. Věř tomu, že mnoho lidí se podobným "měl bych" řídí většinu dne a přizpůsobují tomu své životy a ztrácí svou autenticitu.. Samozřejmě nemluvím o porušování zákona a kriminálních činnostech, bavím se jen o nepsaných sociálních "pravidlech", která kromě zvyšování tvého ega (z pocitu, že děláš něco "správně"), nepřináší ostatním vůbec nic.
  Souhlasím.

  Zajímavé by bylo pak přijít např. na pohřeb ve žlutém tričku a kraťasech. Většina lidí to bude brát jako neúctu k zemřelému, přitom to může být opačně a někdo se schová za sako.

  Důležité jak se člověk chová a co dělá a ne co má na sobě. Sranda bude na svatbě, plese, pohřbu..., atd kde způsobí zajímavé pohledy a myšlenky ostatních.

 26. poutat na sebe pozornost an akci ktera neni o me tim, ze na ni prijdu obleceny jako uplny debil mi prijde pomerne dost sebestredne... A rozhodne si myslim ze to o cloveku pomerne dost rekne...

 27. Autor: No s tebou bych "chtěl" spolupracovat.. :D

 28. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  poutat na sebe pozornost an akci ktera neni o me tim, ze na ni prijdu obleceny jako uplny debil mi prijde pomerne dost sebestredne... A rozhodne si myslim ze to o cloveku pomerne dost rekne...
  Ty a mnoho ostatních stále nechápeš pointu. Mně nejde o poutání pozornosti. V takovém případě, stejně jako v oblékání podle "pravidel" se tak chováš kvůli ostatním – buďto nosíš to, co chtějí abys nosil a tím si získáš jakési jejich schválení, anebo se oblékáš naschvál rebelsky, abys ostatní pobouřil. Jenže já se bavím o sitaci, kdy je ti názor ostatních u pr... a oblékáš se tak, jak ti to vyhovuje a prostě neřešíš, že ostatní mrhají svou energii a čas na posměchy a souzení, protože ty svou energii a čas využíváš produktivně. To není sebestřednost, to je.. rozumnost.

  Abych tebe i ostatní uspokojil, tak stejně tak jako se bavím o "tričkách mezi saky", se bavím i o opačném případě, kdy je nějaká casual situace, kde jsou všichni v havajských košilích a kraťasech a někdo tam přijde v obleku, protože se v něm prostě cítí dobře a je mu jedno, že se to do situace nehodí a že si o něm může někdo myslet, že se jen povyšuje. V takové situaci jsou zase pro mě malicherní a povrchní ti, co odsuzují jeho. Rozumíme si už?

  Citace Původně odeslal xunil Zobrazit příspěvek
  Souhlasím.

  Zajímavé by bylo pak přijít např. na pohřeb ve žlutém tričku a kraťasech. Většina lidí to bude brát jako neúctu k zemřelému, přitom to může být opačně a někdo se schová za sako.

  Důležité jak se člověk chová a co dělá a ne co má na sobě. Sranda bude na svatbě, plese, pohřbu..., atd kde způsobí zajímavé pohledy a myšlenky ostatních.
  To už je pro mě možná spíše to rebelství, o kterém jsem teď psal Alešovi, kdy se tak člověk oblékne naschvál, aby vzbudil pozornost. Pohřeb je jedna z mála věcí, kam bych se vždy oblékl slušně, protože takovej den je o jednom jediném člověkovi, kterému jdu vzdát respekt. Výjimkou by možná bylo, kdybych třeba s tím člověkem chodil dlouhá léta rybařit (jakože nechodím rybařit) a že i on byl vášnivý rybář a tak bych přišel na pohřeb v rybářském úboru (jakože asi nepřišel), abych se s ním rozloučil v takové "podobě", v jaké mě zná..

  Ale to už odbočuju. Každopádně minulé příspěvky jsem měl na mysli ty běžné situaci, kde sice nějaká nepsaná etiketa je, ale nic není nijak nařízené a kde někdo ostatní posuzuje podle toho, zda tu etiketu dodržují a ne podle toho, jací jsou.

 29. Dobrý tým tvoří často specialisté různých odvětví - A MĚLO BY TO TAK BÝT.

  Např. prodeji by se měl věnovat schopný prodejce a ne grafik. Grafiku by měl dělat grafik a ne programátor apod.
  Manuální práce/řemeslo - obchod a marketing - management/řízení lidí apod. jsou dost odlišné odvětví a i osobnostní charakter a předpoklady člověka bude jiný.
  Každý by měl dělat práci, ve které je dobrý.

  Taky dokážu dělat více věcí - ale sám na to bohužel nemám čas (nebo se výkonostně nemůžu srovnat s konkurencí, kde na projektu pracuje více lidí).
  A k tomu je potřeba mít v týmu specialisty jen na určitý segment.

  btw. zrovna teď vytvářím kamarádovi FB stránky pro jeho stavební firmu (a taky jsem rád, že si dokážu doma tak max. pověsit poličku na zeď :-D

 30. Citace Původně odeslal lVlorf3us Zobrazit příspěvek
  To už je pro mě možná spíše to rebelství, o kterém jsem teď psal Alešovi, kdy se tak člověk oblékne naschvál, aby vzbudil pozornost. Pohřeb je jedna z mála věcí, kam bych se vždy oblékl slušně, protože takovej den je o jednom jediném člověkovi, kterému jdu vzdát respekt. Výjimkou by možná bylo, kdybych třeba s tím člověkem chodil dlouhá léta rybařit (jakože nechodím rybařit) a že i on byl vášnivý rybář a tak bych přišel na pohřeb v rybářském úboru (jakože asi nepřišel), abych se s ním rozloučil v takové "podobě", v jaké mě zná..

  Ale to už odbočuju. Každopádně minulé příspěvky jsem měl na mysli ty běžné situaci, kde sice nějaká nepsaná etiketa je, ale nic není nijak nařízené a kde někdo ostatní posuzuje podle toho, zda tu etiketu dodržují a ne podle toho, jací jsou.
  Nařízené oblečení může být v pracovním poměru včetně ochranných pomůcek. Svatba, pohřeb, pracovní schůzka, pohovor, plesy, imatrikulace, inaugurace...nemůže nikdo právně napadnout a přesto je to nepsané pravidlo. Navíc ne každý pohřeb je na černé sako (uctívají a posílají zemřelého na další cestu a náš tradiční pohřeb nechápou) Je to o pohledu každého a určitě jsem pro nechat tomu volný průběh. Lidi říkají, že nedají na oblečení, ale opak je pravdou viz příklady. Pro mě by bylo důležité, že dotyčný přijde chce přijít a je mi jedno co má na sobě ať jde o pohřeb či svatbu.

 31. lVlorf3us: zbytecne obhajujes neco co jsem ani nezpochybnoval. At se kazdy obleka jak chce, ale jsou prilezitosti, kde obleceni ma svuj smysl a prijit tam nejak zcela nevhodne oblecen o tobe zkratka hodne rekne... Treba to, ze nejsi shcopny vnimat dopady takoveho chovani na ostatni... A nevidim jediny duvod proc treba na pohreb prijit ve sportovnim svitivem obleceni, nez ze jsi proste bohapusty narcis :) Sam obleceni neresim, chodim v roky obnosenem obleceni a je mi to vicemen fuk, ale nenapadlo by me prijit treba na svatbu v rozthanych jeanach, to je fakt buranstvi

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3