Instagram.cz prodej domény
Zobrazují se odpovědi 1 až 24 z 24

Fakturace online - co používáte?

 1. Ahoj,
  zajímalo by mě co používáte pro fakturaci online. Pokud budete mít chvilku na 5 otázek, budu rád když mi na ně odpovíte zde https://www.survio.com/survey/d/M1T5J9Y1Q5T9U9O9G.

  Díky moc,
  David

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. iDoklad :-)

 4. iDoklad :-)

 5. Díky moc

 6. Pro první firmu mám napsaný vlastní fakturační systém, který je přímo přizpůsoben mým potřebám a plně propojen se systémy firmy. Pro svoji druhou firmu jsem hledal už něco hotového: https://webtrh.cz/391613-php-fakturacni-system nicméně většina co přišla, tak nestála za řeč. Třešničkou byl fakturační systém, kde jste zadali všechny údaje pro vytvoření faktury, ale ono to fakturu neumělo vytvořit, tu jste museli vytvořit v jiném systému a do toho systému ji jen nahrát. Důvod proč tedy používat ten systém jsem neobjevil.

  iDoklad mi přijde nepřehledný a Fakturoid má zastaralý design (osobně se ale těším na druhou verzi). Sám jsem uvažoval také nad jednoduchým a přehledným fakturačním systémem, ale když jsem nad tím přemýšlel, tak té konkurence je hodně a je málo lidí, kteří by chtěli za to platit. Vzpomeňme si třeba na zpoplatnění iDokladu.

 7. Citace Původně odeslal Whispere Zobrazit příspěvek
  Pro první firmu mám napsaný vlastní fakturační systém, který je přímo přizpůsoben mým potřebám a plně propojen se systémy firmy. Pro svoji druhou firmu jsem hledal už něco hotového: https://webtrh.cz/391613-php-fakturacni-system nicméně většina co přišla, tak nestála za řeč. Třešničkou byl fakturační systém, kde jste zadali všechny údaje pro vytvoření faktury, ale ono to fakturu neumělo vytvořit, tu jste museli vytvořit v jiném systému a do toho systému ji jen nahrát. Důvod proč tedy používat ten systém jsem neobjevil.

  iDoklad mi přijde nepřehledný a Fakturoid má zastaralý design (osobně se ale těším na druhou verzi). Sám jsem uvažoval také nad jednoduchým a přehledným fakturačním systémem, ale když jsem nad tím přemýšlel, tak té konkurence je hodně a je málo lidí, kteří by chtěli za to platit. Vzpomeňme si třeba na zpoplatnění iDokladu.
  Mít vlastní fakturační systém je fajn v eshopu na posílání rychlých zálohovek, ale na normální faktury používám já osobně iDoklad.
  Pořád jsou nějaké pravidla, změny, osobní kontakty, přepočty kurzů na EURO, atd a to se mi prozatím nechce řešit.

 8. www.fakec.cz - minimalistický online fakturační systém na vlastním hostingu

 9. Pro všechny kdo vyplnili dotazník. Mockrát Vám za to děkuji. Snažíme se vše implementovat do systému https://vyfakturuj.to

 10. fakturoid

 11. Citace Původně odeslal David Krupička Zobrazit příspěvek
  Pro všechny kdo vyplnili dotazník. Mockrát Vám za to děkuji. Snažíme se vše implementovat do systému https://vyfakturuj.to
  TIP: Předělejte načítání údajů zákazníka z tlačítka na našeptávač. Protože když budu mít v DB 2 kontakty:
  Jan Novák
  Jan Novotný

  A vyplním "Jan Nov", tak mi to načte Nováka, přestože budu chtít třeba Novotného. Musím to tedy víc upřesnit. Jenže nemusím vědět komu všemu jsem už dříve fakturoval a takto bude docházet ke komplikacím. Na tlačítko udělejte třeba dovyplňování dat z ARESu podle IČO.

 12. Whispere našeptávač tam máme, díky za tip. Aktualizujeme úvodní gif :)

 13. Pak je vše v naprostém pořádku. Zkušenost mi ukázala, že projekty, které jsou poskytovány zdarma mají omezenou trvanlivost a jsem vůči nim skeptický. Plánujete to nějak monetizovat? Pokud ne, co je motivací tento projekt udržovat a rozvíjet?

  PS: V čem děláte ten GIF? Hodilo by se mi to :-)

 14. Vyfakturuj.to bude zdarma pro neplátce DPH, po nějaké době se jim akorát začně zobrazovat Google reklama. Placené bude pro plátce za měsíční taxu. Tu skeptičnost chápu :) Z něčeho projekt žít musí. Akorát se mi zdají částky, za které se poskytují konkurenční systémy, pro malé živnostníky přehnané.

  Nástroj pro gif: http://www.screentogif.com/

 15. S těmi částkami souhlasím. Zrovna včera jsem s kolegou vedl diskuzi na toto téma. Využívá Fakturoid a narazil na limit kontaktů. Kdyby chtěl Fakturoid dál používat, tak by ho to vyšlo přes 2000,-. Přitom by mu stačilo dalších 5 kontaktů a platit symboličtější částku. Nicméně z druhého pohledu tyto služby chápu, zbaví se nejproblémovějších uživatelů. Paretovo pravidlo 80/20.

 16. www.fanet.cz

  Registrujte se na FaNet a můžete:
  Evidovat Faktury přijaté
  Evidovat částečné úhrady přijatých faktur

  Vystavovat Faktury vydané i bez vazby na sklad
  Evidovat častečné úhrady vydaných faktur

  Vystavovat Příjemky k platbě

  Vystavovat příjmy nebo výdaje do pokladny
  Sledování stavu poklady

  Vystavovat objednávky a dodací listy
  Vystavit rezervace na zbozi
  Sledovat provoz Shop a to košík i stav objednávek

  Sledovat sklady a pohyby zboží na skladových kartách
  Máte vlastní nebo sdílenou databázi odběratelů, dodavatelů
  Máte vlastní prostor pro uchovávání dalších dokumentů na jednom místě

 17. Sucto.cz

 18. Citace Původně odeslal pajoxx Zobrazit příspěvek
  Fanet
  Proč u FREE je 50 dokladů měsíčně a u nejnižší placené verze je 100 všech dokladů? Vždyť za 2 měsíce FREE má lepší podmínky než ta placená :)

 19. FaNET free - Kč 0 / měsíčně - Max 50 pouze vydaných faktur měsíčně

  FaNET 99 - Kč 99 / měsíčně - Max 200 všech typů dokladů pro všechny funkce aplikace
  zvýšili jsme to na 200 :)

 20. fakturujemeonline.cz :-)

 21. https://imboss.cz/ :) nedávno jsem přešel, je to v pohodě

 22. Citace Původně odeslal janjeravy Zobrazit příspěvek
  https://imboss.cz/ :) nedávno jsem přešel, je to v pohodě
  Vypadá to dobře a takto si představuji moderní fakturační systém. Škoda, že nemáte přesah do nějakého projektového řízení.

  ---------- Příspěvek doplněn 26.12.2018 v 11:39 ----------

  Citace Původně odeslal king007 Zobrazit příspěvek
  fakturujemeonline.cz :-)
  Přesný opak imbossu. Na webu není uveden žádný provozovatel, člověk pak netuší kdo za tím stojí což zrovna u faktur bych čekal že to bude velmi transparentní. Chybějící obchodní podmínky a absance dema či aspoň screenshotů funkcí vyvolává už jen hořké pousmání.

 23. Ja som nadmieru spokojný so superfaktura.sk resp superfaktura.cz.
  Najviac oceňujem export pre účtovné SW a automatické parovanie platieb.

 24. Citace Původně odeslal Mirek Novotny Zobrazit příspěvek
  Vypadá to dobře a takto si představuji moderní fakturační systém. Škoda, že nemáte přesah do nějakého projektového řízení.

  ---------- Příspěvek doplněn 26.12.2018 v 11:39 ----------  Přesný opak imbossu. Na webu není uveden žádný provozovatel, člověk pak netuší kdo za tím stojí což zrovna u faktur bych čekal že to bude velmi transparentní. Chybějící obchodní podmínky a absance dema či aspoň screenshotů funkcí vyvolává už jen hořké pousmání.
  Tak mi to nedalo a vyzkoušel jsem si některé zmíněné online fakturační aplikace. Neberu v potaz teď velké hráče na trhu, neboť tito již mají rozbujelý systém, ale ve srovnání www.imboss.cz a fakturujemeonline.cz, mi jednoznačně vyšel lépe druhý jmenovaný tzn. www.fakturujemeonline.cz, jak v přehlednosti, tvorbě faktur tak i větším rozsahem funkcí. Jediné co asi vytknu jsou stránky, ale na nich můžou zapracovat. Byť máme konkurenci, určo bych šel do zmíněné aplikace v případě zdražení nebo nějaké jiné boty od současného poskytovatele - za málo peněz poměrně dost muziky. Můj názor :-)
  Naposledy upravil grafomanizprahy : 30.01.2019 v 23:51

 25. Už dlouho to nemusím vůbec řešit. Používám UOL na účetnictví. V rámci služeb využívám jejich interní fakturační software, který umí všechno, co potřebuju. Je to zdarma v rámci účetních služeb a nelimituje mě žádný počet kontaktů nebo faktur. Předtím bych si asi vybral Fakturoid, ale já prostě nemám už důvod platit zvlášť fakturační software. Má to dokonce i API, takže třeba naše aplikace na správu financí Bankonaut skrz to vystavuje faktury automatizovaně. Už si to ani neumím představit jinak, o starost méně.

Hostujeme u Server powered by TELE3