Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 16 z 16

Amazon vstupuje do Česka. Naučil se česky a nabízí dopravu zdarma

 1. Před pár hodinami začal nabízet Amazon.de (funkční i Amazon.cz) překlad do češtiny. Nově v českém jazyce mohou zákazníci komunikovat i se servisem a klientskou podporou.

  Lokalizace zatím není kompletní, ale dle vyjádření firmy se na ní aktivně pracuje. U objednávek nad 39 eur je doprava k dispozici zdarma. Objednané zboží bude distribuováno i z logistických center v Česku.

  Ohrozí tuzemské e-shopy celosvětový gigant? Zvažujete obchodovat na Amazon Marketplace?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ohrozí je samozřejmě brutálně v dlouhodobějším horizontu, zejména ty , kteří konkurují jenom cenou. Marketplace je vhodný hlavně pro ty co mají svoje originální zboží.

 4. a viděl jsi tu češtinu? :-D :-D Strojový překlad produktů, to je fail.

 5. tohle bude killer pouze pokud bude skutečná čeština a UX obvyklé pro české návštěvníky. Sám mám problém tam nakoupit.

 6. Uvidíme jak to dotáhnou do konce. Ne každý kdo se pokouší sem o vstup zákonitě uspěje. Koneckonců jeho dříve největší konkurent eBay, to zkoušel. Měl velké plány, ohlašoval že brzo bude leaderem a nakonec skutek utek. Měl přeložené rozhraní, běžel i na české doméně ale asi to nedávalo ty správna čísla, protože po cca roce české rozhraní potichu zmizelo a doména se přesměrovala na *.com.

 7. Všimněte si, jak takový gigant jako Amazon postupuje - nejdřív umožnil zasílání zboží z DE na české adresy, když objednávek bylo dost, tak následoval teprve druhý krok - poštovné zdarma a opět čekání, nyní shit překlad a opět čekání. Lean metodika v praxi.

 8. No nevim, já jsem teda hledal zboží, o který mám dliuhodobě zájem a ani jeden neposílá do ČR, takže to asi nebude tak horký.

 9. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  No nevim, já jsem teda hledal zboží, o který mám dliuhodobě zájem a ani jeden neposílá do ČR, takže to asi nebude tak horký.
  Toto sa týka len tovaru , ktorý zasiela amazon PRIME , nie predajcov , ktorý si riešia dopravu po svojom

 10. Aha, tak to jo.

 11. Cesko nie je pre Amazon top priorita, preto postupuje tak, ako postupuje. Strojovy preklad ako base ale pouzivaju aj velke ceske eshopy expandujuce na zahranicne trhy.

  #saas: dobry postreh, presne takto to funguje :)

 12. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  No nevim, já jsem teda hledal zboží, o který mám dliuhodobě zájem a ani jeden neposílá do ČR, takže to asi nebude tak horký.
  <ot>Můžete si to nechat přeposlat pohodlně přes nás (www.znemecka.eu)</ot>

 13. Dokáže mi někdo vysvětlit proč na amazon.de stojí Go Pro 6 - 560 EUR a na amazon.com jenom 495 USD ? ... Proč bych to měl tedy koupit na .de ? A proč jeden eshop má takhle rozdílné ceny ...
  Děkuji

 14. Citace Původně odeslal jacker Zobrazit příspěvek
  dokáže mi někdo vysvětlit proč na amazon.de stojí go pro 6 - 560 eur a na amazon.com jenom 495 usd ? ... Proč bych to měl tedy koupit na .de ? A proč jeden eshop má takhle rozdílné ceny ...
  Děkuji
  vat?

 15. Citace Původně odeslal Jacker Zobrazit příspěvek
  Dokáže mi někdo vysvětlit proč na amazon.de stojí Go Pro 6 - 560 EUR a na amazon.com jenom 495 USD ? ... Proč bych to měl tedy koupit na .de ? A proč jeden eshop má takhle rozdílné ceny ...
  Děkuji
  Amazon neni jeden obchod... Prodava na nem statisice lidi... A ver nebo ne, konkuruji si tam uplne stejne jako na kazdem jinem trhu... A jako na kazdem jinem trhu je dost rozdil objednat v americe a v evrope...

 16. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  Amazon neni jeden obchod... Prodava na nem statisice lidi... A ver nebo ne, konkuruji si tam uplne stejne jako na kazdem jinem trhu... A jako na kazdem jinem trhu je dost rozdil objednat v americe a v evrope...
  Jj, 52% prijmov amazonu je z marketplace.

 17. "...a nabízí dopravu zdarma" - to musí být radost pro ně jezdit, miluji tyhle firmy co nabízejí dopravu zdarma a tlačí na cenu v době kdy nejsou lidi, doufám, že se jim na to dopravci vyse... z vysoka. Stejně jako obchodníci z jejich "black day" a přitom nejsou schopni pořádně zaplatit skladníka, který už v 14 3o hod prchá domů, neboť dělá jen do výše své mzdy:)

Hostujeme u Server powered by TELE3