Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Jak si zlepšit si angličtinu přímo od cizinců?

 1. Dobrý den, učím se anglicky už nějakou dobu hodně se učím já gramatiku, ale teď bych chtěl i komunikaci . Proto bych se rád zeptal jestli neznáte nějakou stránku kde píší cizinci co hledají někoho kdo by jim zlepšil zase češtinu na oplátku. Jednu holku jsem poznal, ale bydlí moc daleko takže je to na prd. Tady v Praze jich musí být hodně navíc třeba studenti atd..Budu rád i za weby kde se dá s někým psát, ale ty už nějaké znám.
  děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Hraj hry :-)

 4. Když ono osobně je to osobně.

 5. Co mám vyzkoušené tak je conversationexchange
  Scházel jsem se s týpkem z Nového Zélandu 1x týdně v hospodě. Vždycky jsme dali pivo a kecali hodinu. Mělo to být půl hodiny CZ a půl EN, ale většinou to skončilo, že jsme mluvili skoro celou dobu anglicky. Když se nechceš naučit nějaké zlozvyky tak si vybereš jen native speakers. Jde tam i zaškrtnout jen na dopisování, ale to je podle mě na nic, když se můžeš rovnou setkat. Určitě dobrá zkušenost, poznáš nové lidi a je to levnější než škola.

 6. Citace Původně odeslal dolik691 Zobrazit příspěvek
  Když ono osobně je to osobně.
  Nejdřív chceš i weby na psaní a pak se ti nezdají hry :) Já osobně použiju pracovně angličtinu, tak jednou za půl roku. Jinak sedím dost u her a voice chaty ve hrách jsou na angličtinu fakt fajn. Můžeš mlít co chceš, nemusí tě trápit když něco řekneš špatně, protože za hodinu už toho člověka nepotkáš :)

 7. Vím, že v pořadu Den D byl v projekt, že jste si na zaplatili kredit a pak jste přes prohlížeč s webkou komunikovali s rodilým mluvčím.
  Jen si nejsem schopen vzpomenout na název

Hostujeme u Server powered by TELE3