Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Jak sehnat první zakázku jako UX?

 1. 1
  Naposledy upravil kingblizz : 31.01.2018 v 16:57

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal kingblizz Zobrazit příspěvek
  Ahoj, už přes rok se zajímám o UX,CRO čtu knihy, koukám na přednášky, už jsem na úrovni že bych doopravdy mohl někomu pomoct na jeho webu vydělávat více peněz, nebo zvýšit jakoukoliv konverzní akci, problém je vtom že, protože mám zatím pouze jednu referenci, která nestojí za nic moc, tak nemůžu sehnat žádnou zakázku. Na co se tedy vlastně ptám: jestli tady není nějaký už starší UXák, který by mi řekl jak on sehnal svou první zakázku, a co mu k tomu nejvíce pomohlo( třeba udělat si vlastní webové stránky atd), a jak dlouho mu trvalo než se tím dokázal živit. Dík
  Co takhle napsat poptávku zde na Webtrhu a nabídnout své služby, případně za symbolickou částku či za referenci a nasbírání zkušeností? Určitě by se někdo najde, pokud napíšeš poutavý titulek a popíšeš rozumně své zaměření a co můžeš nabídnout.

 4. Já jsem se SEO začínal tak že jsem si našel potenciální zájemce a oslovil je rovnou s krátičkou prezentací jejich problémů a mým nabízeným řešením.

  Určitě by tato metoda šla uplatnit i s UX.

  Pokud máš zájem uplatnit své znalosti tak mě kontaktuj. Měl bych pro tebe příležitost.

 5. A jak jsi zkoušel nějakou zakázku sehnat? Umět vytvořit lákavou nabídku je často jedním z úkolů UXáka (zamířit na potřeby klientů). I když nemáš reference, tak můžeš prodat své nadšení, zápal pro věc, klidně hned někomu nahodit, co jak by se dalo na jeho projektu v této oblasti dělat (nemusí to být úplně konkrétní, stačí principy, ve kterých chceš pracovat). Vyvinout aktivitu, ujasnit si, co chci teď nabízet a ono to půjde ;)

 6. Citace Původně odeslal kingblizz Zobrazit příspěvek
  jsem na úrovni že bych doopravdy mohl někomu pomoct na jeho webu vydělávat více peněz, nebo zvýšit jakoukoliv konverzní akci,
  Problém je, že na té úrovni nejsi.* Jak můžeš vědět, že něco takového zvládneš, když máš jen jednu referenci, co je ještě blbá?

  Dokud tohle nepochopíš, tak zároveň nepochopíš, proč ti za práci nezaplatí žádná seriozní firma.

  *Tam se dostaneš jen praxí, kterou nemáš. UX bez praxe je k hovnu.

Hostujeme u Server powered by TELE3