Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Chyba v sekci forum

 1. ?
  Naposledy upravil Panv12 : 11.02.2018 v 12:19

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ja nemam zajem cist temata od doby co tu fungujes ty, Kruciano, a podobni

 4. Že zrovna ty napíšeš niečo takéto mi príde ako najvyššia možná miera irónie.

 5. Pokud něco chceš, tak zatím musíš jít, dělat to, zkoušet to, učit se a ne tady každý den brečet, jak ti zlý webtrh nechce pomoct nebo poradit.
  Osobně si myslím, že jsi jenom troll, protože skladba tvých příspěvků není tak nějak možná od člověka, kterého to opravdu zajímá a chce se to naučit a něčeho dokázat.
  Když teda pominu konspiraci, že jsi agent Martina, aby to tu trochu žilo ...

  Myslím, že většina uživatelů krom tebe chápe jak webtrh funguje a stejně tak ho i používá a je s jeho provozem spokojená.

  Každý, kdo, dnes něco umí a tvoří tu odbornější komunitu webtrhu, svoje znalosti nabyl za x let. Studiem na škole, samostudiem, zkoušením, chybama, uspěchama a určitě taky i dohledáváním dalších informací z oboru na netu v odborných diskuzích.

  Když jsem začínal já, nevěděl jsem vůbec nic o tom jak se ty věci dělají. Jenom jsem to chtěl umět. Pořídil jsem si základní věci, abych to mohl zkusit a začal. Metodou pokus / omyl + různé články o dané problematice. Něco málo jsem se někde zeptal na fóru, ale v tomhle oboru je český píseček příliš malý, aby ti lidé chtěli dát nějaký návod na úspěch. Ale někdy mi to pomohlo, když jsem stál před konkrétním problémem a někdo mne postrčil dál. Nicméně hlavní je se pořád neptat, ale dělat, zapálit se pro věc, neuhnout. Za těch x let určitě neumím všechno, ale dnes mne to živí, předávám znalosti dál, dělám i malé workshopy a nemám problém někomu poradit. Ale čas trávím s těma, kde vím, že to k něčemu je ...

  Poslední rada ode mne: Nauč se používat mozek a pak webtrh!

 6. Uvítal by som hodnotenie tém... Oddeliť zrno od pliev, bez zásahu moderátora :)

 7. Citace Původně odeslal Panv12 Zobrazit příspěvek
  Protože chyba, kdy si uživatelé uvědomí, že to není kanál pro tyto snahy, může být podle mého v budoucnosti velmi závažná...
  My uz jsme si to vsichni uvedomili, ted je rada na tobe.

 8. Bla bla bla
  Naposledy upravil Panv12 : 11.02.2018 v 12:20

Hostujeme u Server powered by TELE3