Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Reklama na Facebooku - mohu si jí zaplatit jako nepodnikatel?

 1. Ahoj,

  jsem OSVČ, neplátce. Ve svém volném času se věnuji psaní webu o jedné věci, o které v Česku ví zatím jen málo lidí.

  Abych ten web dostal do povědomí lidí (resp. FB stránku), chtěl bych využít propagace na Facebooku. V jiných tématech zde na Webtrhu jsem našel, že pokud neplánuji komerční využití webu, stačí si tu reklamu koupit jako nepodnikatel, díky čemuž se nemusím stávat identifikovanou osobou. Platí to prosím stále?

  A druhá věc. Řekněme, že by se propagace vydařila a za rok by se z té věci stal mainstream. A na web bych umístil reklamu. Nemusel bych se stát identif. osobou nějak zpětně, protože jsem propagoval něco, co má teď komerční využití?

  Omlouvám se za hloupé otázky, ale nerad bych se dopustil nějaké hloupé chyby.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Podle me pokud na toto tema planujete byznys - psat knihu, web s reklamou tak to uz je podnikani, soukrome je zejmena mysleno pokud budete na fcb inzerovat ze mate svatbu nebo neco soukromeho. asi by jste mel o tó neco popsat o co konkretne jde.

 4. V tuto chvíli je to čistě jen informační web, nepropaguji tam žádný produkt. Přirovnal bych k webu o rybaření, jsou tam návody, jak chytat, kde chytat, jak chytit velkého sumce... Zatím to píšu jen pro radost. :)

 5. Mohu poprosit o odkaz

 6. Normalne si to zaplat zo sukromneho uctu, nedaj do nakladov a je..

Hostujeme u Server powered by TELE3