Mega akce - dedikované servery HPE s CPU 3,4 GHz a 32GB RAM za 900 Kč měsíčně. SLEVA 40 % ‼️
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Pachatel má právo na soukromí

 1. Ústavní soud odmítl stížnost společnosti ekolo.cz, jež nesouhlasila s pokutou, kterou dostala za zveřejnění snímku zloděje na svých stránkách. Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) za to firmě uložil pokutu pět tisíc korun s argumentem, že i pachatel má právo na soukromí.

  Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ustavni-soud-...632_domaci_jkk

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Stanleyk nabízí: Vývoj e-shopu na míru
  Czkevin10 poptává: Rotátor bannerů | Wordpress
  Klik6 poptává: Koupím web s návštěvností
 3. Nic nového ... ale jak se zdá, neplatí to pro všechny. Viz. foto těch dvou holek v marketu, jak šlohli v jídelně kabelku. Mě se zdá, že v tom je bordel jako sviňa.

 4. Bohužel v tomto státě má největší práva pachatel,nikoli poškozený a také zaměstnavatel-podvodník,nikoliv zaměstnanec...

 5. Můj názor: pachatel by měl ztratit jakkékoliv právo na soukromí.

 6. Citace Původně odeslal Aver Zobrazit příspěvek
  Můj názor: pachatel by měl ztratit jakkékoliv právo na soukromí.
  Přesně tak...A hlavně žádná pohoda a posilovna ve vězení...Práce,práce a práce!!!Nejlépe uranové doly,kamenolomy,dálnice!!!

 7. mimochodem, sluníčkový ministr spravedlnosti, kromě toho, že nic ze zásadních předvolebních slibů na ministerstvu nedotáhl do konce, tak navyšuje počet zaměstnanců ve veznicích..ale teď se podržte, ne o bachaře, ale o vychovatele a kaplany!!! Takže kdo je nevychovaný nebo se chce obrátit na víru má možnost to dohnat a nechat se zavřít.

 8. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Nic nového ... ale jak se zdá, neplatí to pro všechny. Viz. foto těch dvou holek v marketu, jak šlohli v jídelně kabelku. Mě se zdá, že v tom je bordel jako sviňa.
  Každý případ se posuzuje individuálně

 9. 5-6let se majitel ukradeného kola soudil zda pouzil opravněně foto zloděje či ne...kdyz si představím kolik času, peněz a energie to x lidi stálo. Zloděj z toho všeho dle všeho vyšel líp a prakticky vyhrál.

 10. Citace Původně odeslal MichalT33 Zobrazit příspěvek
  Bohužel v tomto státě má největší práva pachatel,nikoli poškozený a také zaměstnavatel-podvodník,nikoliv zaměstnanec...
  no s pachatelem se dá souhlasit, ale v případě platné smlouvy má zaměstnanec tolik práv, že v případě pracovněprávního sporu i 27 let po revoluci vyhrávají zaměstnanci 99,9999% sporů.

  Jinak u nás jsme platili odškodné a léčení pachateli, který přelezl plot a náš dobrman si s ním trochu pohrát. A nejlepší na tom bylo, že jsme měli na plotě humornou tabulku "pozor zlý pes" tak jsme si jej prý měli zabezpečit zvlášt, když jsme věděli, že je zlý. No a náš argument, že pes byl zabezpečen plotem nějak neprošel. Na druhou stranu, když druhého otrávili tak se samozřejmě neprokázalo, kdo to udělal. Stejně humorné je povinné označení objektu, že je střežen kamerovým systémem se záznamem, aby zloděj věděl, že tam je záznam a mohl přijít před nepracovním dnem, jelikož záznamy z kamerového systému by se měly do 24 hodin vymazat.

Hostujeme u Server powered by TELE3