Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 34

Účtenková loterie - budete se účastnit?

 1. není to už za hranou, dokonce bych řekl pro malé podnikatele potupa?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Dlouho jsem uvažoval a budu hrát.

  Koupím jednu věc od agrofertu či přímo z agrofertu, to pak dám bezdomovci.

  Byla by haluz vyhrát a říct do ksichtu FS, že je to forma protestu a výhru dát nějaký nadaci :D.

 4. Na blbosti nemám čas, hrát to nebudu. Chci znát suhrnnou částku, která půjde do výher a pak to podělit počtem soutěžících. Myslím si, že to bude na odplivnutí a rád je s těmi účtenkami pošlu do pekla.

  Jako chtějí idioti rozdělit ročně 64mil. Když to podělím 12ti, tak je to 5.416.666 Kč na měsíc, které se rozdělí mezi lidi. Pokud by hrála tuhle debilní hru celá republika tj. deset milionů lidí (z kterých si posléze bude vláda tropit srandu, že neumí počítat) tak vám vyjde, že můžete dlouhodobě v průměru vyhrát 50 haléřů měsíčně. Když tenhle směšný peníz, který stejně za chvilku zruší pro jeho nízkou nominální hodnotu, ještě podělíte počtem účtenek, které byste měli nějak zadávat, do nějakého systému nějaké uplacené firmy, tak se ptám. Skutečně těch 50 haléřů za ten čas stojí? To si z nás jako dělají prdel? Takže nám se to nevyplatí a státu jakbysmet, protože administrativa s tím spojená bude také určitě pálka. Ať s tím jdou do prdele, byrokrati.

 5. Nikdy. Každý měsíc několik milionů v trapu - to jsou ty slíbené školky, nemocnice...? Jaký má efekt obdarovat jen hrstku z 10 mil. Souhrnně by ta částka udělala více parády tam, kde je potřeba. Aspoň by pak afektované matky se svými manži nemuseli sdílet přiblblé komenty o sbírání víček. Doufám, že se brzy najde někdo, kdo to stopne.
  Naposledy upravil GRAFIKOM : 13.09.2017 v 09:23

 6. Som sa čudoval, kto všetko hral bločkovú lotériu na SVK. Dokonca niektorí ľudia vyberali zabudnuté bločky z vozíkov v supermarketoch. Pri prepočítaní počtu a výšky výhier počtom zúčastnených vyjde športka lepšie.
  Celá lotéria má za účel dobee zaplatiť jednej konkrétnej firme zo spoločncýh peňazí. Tunel ako vyšitý. Vygúglite si meno terajšieho riaditeľa finančnej správy a kde pracoval pred nástupom do funkcie a za koľko...
  Jdu blejt, velebnosti.

 7. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  pokud se tim realne zvysi vyber dani, pak to smysl samozrejme ma, ackoliv o nejakem zvysovani vyberu dani se da asi polemizovat...
  Výběr daní je bohulibá činnost, nemyslím si ale, že to bude tento případ a zbylá idea této šaškárny (pominu-li zmiňovaný výběr daní) je zvrhlá jako prase.
  Pro mne se nic nemění, v restauraci, obchodě, baru budu i nadále říkat, že mají účtenku poslat Burešovi - možná se mu budou brzy hodit na záhánění nudy jako to dělal Michael Scofield (origami jeřáb nebo to byla labuť?).

 8. stejně je to zvláštní, že do úplného bojkotu EET se dalo pouze pár jednotek možná desítek provozoven, ne tak, že hned zavřeli a na podnikání se komplet vykašlali, ale nechali si prodejny zavřít až v den D, kdy přišel ouřada a zavřel jim to. Kdyby šli takhle na dřeň solidárně všichni, tak Bureš utřel. Ale to se v Česku nikdy nestane. Čili lotynka je jen taková třešinka na Burešově dortu.

 9. Co tak udělat robota na vydávání korunových účtenek, druhého na zadávání do systému? To by bylo aby se něco nevyhrálo. :-D

 10. Citace Původně odeslal Netmo Zobrazit příspěvek
  Co tak udělat robota na vydávání korunových účtenek, druhého na zadávání do systému? To by bylo aby se něco nevyhrálo. :-D
  Potřebuješ dva subjekty :/ :D

 11. Citace Původně odeslal Netmo Zobrazit příspěvek
  Co tak udělat robota na vydávání korunových účtenek, druhého na zadávání do systému? To by bylo aby se něco nevyhrálo. :-D
  Jj, dva subjekty a točit to do nekonečna - ALE ->>>>

  Ale mají to ošetřené, myslím že ti za jeden den od jednoho obchodníka vezmou jen jednu účtenku. Aby s tím lidé právě takhle nevyjebávali. Ale myslím, že někdo vymyslí způsob, jak se něčím podobným pomstít.

 12. Stačí robot, co bude přetěžovat ten jejich debilní systém. Nebo ho krmit generovanýma kravinama.

 13. Účastnit se v žádném případě nebudu, nemám na takovou kravinu čas a myslím si o celé věci své. Za
  a) stát podle mne absolutně nemá co nějaké pitomé loterie provozovat
  b) tím vysílá jasné dva signály :
  - co si o svých občanech myslí a jak je vidí (jako uslintané ovce vrhající se na účtenky v koši a se zdrogovaným výrazem čekající, co jim hodí)
  - že není schopen vybírat daně, kontrolovat a zajistit si dostatečnou autoritu v této oblasti normálním způsobem (samozřejmě všichni kradou a on to není schopen zvládnout).
  Je to dehonestující, ukazuje nás to jako nějaký nerozvinutý Balkán (omlouvám se lidem z Balkánu), s naprosto mizivým efektem. Nechápu, že to lidé nevidí. Kdyby místo toho třeba vytvořili nějaké malé útvary místních Kober, fungujících v terénu, nabrali a zaplatili skutečné odborníky atd. Ale škoda mluvit.
  Nejsem žádná plamenná Johanka z Arku stojící na jedné ze stran, ale v tomto má mé sympatie každý, kdo se na tuto pitominu zvysoka vys..e.

 14. nechtěl jsem, ale budu volit Babiše, protože až bude premiérem začne to být konečně zajímavé a všichni konečně prozřou. Takhle je pořád v roli mesiáše a komedie nebere konce.

 15. Citace Původně odeslal cargopro Zobrazit příspěvek
  nechtěl jsem, ale budu volit Babiše, protože až bude premiérem začne to být konečně zajímavé a všichni konečně prozřou. Takhle je pořád v roli mesiáše a komedie nebere konce.
  ...anebo by nám vyrostl krásný kult nového bizarního režimu, který by neměl hranic. Do kina bych na takový film možná šel (horor/sci-fi/thriller), ale prožít bych to nechtěl, dokonce myslím, že bych to nedokázal.

 16. Pravděpodobnost bude menší než ve sportce a ceny jsou nižší. Kategoricky se účastnit nebudu.

 17. Bureš škodí kudy chodí

 18. Já se účastnit nebudu. Účtenky si neberu a ani brát nebudu. Nedělám účetnictví, takže je nepotřebuju.

 19. Citace Původně odeslal siva01 Zobrazit příspěvek
  Já se účastnit nebudu. Účtenky si neberu a ani brát nebudu. Nedělám účetnictví, takže je nepotřebuju.
  Ale to nikdy nevyhrajete :(

 20. Úspěch to mít bude o to se nebojím. Drtivá většina lidí to vezmě jako další "sportku", ale tentokrát zdarma. Ale je to zajimavý paradox, zatímco pro část lidí beroucí dávky jsou herny a jiný hazard defakto zapovězeni, tak pro tento účel stát hazard rehabilitoval...:-) Ano, někdo by mohl namítnout že to defakto není hazard když není co prohrát, ale jde i ty návyky co se vytváří...

 21. Je to nebezpečné, protože je úplně jedno, že to nic nestojí. Je to o těch návycích a tom pocitu vsadit si a to je hodně chytlavé. Ať zadělají dalším generacím na průser. Bylo by zajímavé ve státech, kde je toto zavedené porovnat korelaci zavedení účtenkové loterie s celkovou útratou za hazard obecně. Jsou to demagogové a populisti. Opět půjdou na veřejnost s tím, že se na daních vybralo o tolik víc, ale už neřeknou, kolik se prošustrovalo v cenách, kolik stála administrativní zátěž, kolik peněz muselo být vynaloženo na léčení závislých na hazardu, které si stát takto vycvičil. Ale možná i s tím Babiš počítá, on to není žádný blbec. Nejprve odstranil českým sázkovkám konkurenci a znemožnil sázet kdekoliv jinde než u nás, nyní další generaci naučí sázet a hrát a další roky už jen budou zdvihat daně z hazardu. Takže ono to není jen o těch daních, ve skutečnosti je to jen zástěrka, jak vybrat více na hazardu. Kdyby s tímhle šli ven před volbama, myslíte, že by se to veřejnosti líbilo?

  Nevím jaký dopad tohle může mít na výběr daní, ale většina pokusů, která dopadla jakštakš dobře (a to ty statistiky byly vždy zkreslené, protože se uvádělo, kolik se vybralo za rok více na DPH a neuvádělo se, kolik to vlastně všechno stálo, jaké náklady byly vynaloženy, aby se vybralo více), tak v minulosti vždy hovořili o částkách do 10 miliard za rok. Minus právě ty náklady. Z hazardu mají také 10 miliard a kolik prachů se do této doby protočilo mimo ČR? Skutečně bych se nedivil, kdyby ten přínos z odpálkování konkurence a ze zvýšení daní na hazard byl mnohem vyšší, než přínos z výběru daní (třeba DPH)
  Naposledy upravil beraniste : 13.09.2017 v 11:46

 22. Az bude Bures premierem, tak uz konecne budeme ta spravna ruska oligarchie.
  A pro Tanu: Mylite se, lidi jsou z 80% primitivove, kteri pro vlastni pohodli udelaji cokoliv.

 23. Bojkotovat tu hru jako forma protestu, proc ne - nicmene, jak to ve vlade zjisti ? Nijak, bude tu porad X milionu lidi co to hrat budou jen aby vyhrali 20,- za rohliky zpatky.

 24. Citace Původně odeslal gransy Zobrazit příspěvek
  Bojkotovat tu hru jako forma protestu, proc ne - nicmene, jak to ve vlade zjisti ?
  Zjistí to tak, že výhru si nikdo nepřevezme.

 25. Citace Původně odeslal gransy Zobrazit příspěvek
  Bojkotovat tu hru jako forma protestu, proc ne - nicmene, jak to ve vlade zjisti ? Nijak, bude tu porad X milionu lidi co to hrat budou jen aby vyhrali 20,- za rohliky zpatky.
  Zjistí to počtem zúčastněných samozřejmě.

  Zájem o účtenkovou loterii na Slovensku výrazně klesl - Aktuálně.cz

 26. Jo, naistaluju si apku do mobilu a občas něco pošlu - proč ne? otázka pár vteřin

  Nejsem zastáncem Babiše a jeho hrabivých praktik, ale ani prodeji vietnamských napodobenin, ze kterých se asi zrovna moc daň neodvání.

  Citace Původně odeslal Netmo Zobrazit příspěvek
  Co tak udělat robota na vydávání korunových účtenek, druhého na zadávání do systému? To by bylo aby se něco nevyhrálo. :-D
  Myslim, že tak jednoduché to nebude :-D

 27. Citace Původně odeslal siva01 Zobrazit příspěvek
  Zjistí to tak, že výhru si nikdo nepřevezme.
  Vzhledem k tomu ze to neni los co by sis nekde kupoval, tak predpokladam ze predpokladaj, ze drtivou vetsinu vyher si nikdo neprevezme (pokud se budou losovat vsechny, pokud jen ty prihlaseny, pak je to sumak)

  ---------- Příspěvek doplněn 13.09.2017 v 11:07 ----------

  Citace Původně odeslal Frajerlada Zobrazit příspěvek
  Zjistí to počtem zúčastněných samozřejmě.

  Zájem o účtenkovou loterii na Slovensku výrazně klesl - Aktuálně.cz
  "Slovenské ministerstvo financí sdělilo, že účtenkovou loterii se rušit nechystá. "Hlavním přínosem účtenkové loterie je její edukační potenciál, tedy to, že je ideálním nástrojem šíření daňové osvěty. "

  nepredpokladam ze by to u nas bylo jiny

 28. Kecy, ve skutečnosti jde o tu cenu servrů, SW a pronájmu, co se za tu loterii platí. A komu.

 29. :-))))))))) To jsou ale paka. Tak se dobře podívejte, co musíte udělat pro to, abyste si v průměru odnesli výhru 50 haléřů měsíčně :-))))))))))))))))

  Mobil do ruky a trpělivost. Takto funguje účtenková loterie, zkusili jsme za…

 30. čím meně zapojených lidí, tím lepe. Větší čance na výhru než ve Sportce.
  (otázka, jestli bude losování tak průhledné a křišťálové :-D )

 31. Účtenkovka šmíruje uživatele. Podle ministerstva financí jde o chybu –…

  to jen tak na okraj, určitě to nebyla chyba, ale někdo se domníval, že si toho nikdo tak brzy nevšimne.
  Nic méně už od počátku si myslím, že je to nástroj na sběr dat od uživatelů, protože kdyby to chtěli opravdu udělat jako loterii, tak prostě losují čísla účtenek bez nějaké blbé registrace.

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Hostujeme u Server powered by TELE3