Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Také pozorujete chyby v Toplist.cz?

 1. Ahoj, taky používáte toplist.cz a všimli jste si, že vám raketově naskakují s každým obnovením stránky ze stejné IP adresy návštěvy webu? Nebo to mám rozbité jen já? :-) Stačí mrknout na www.toplist.cz, obnovovat stránku pomocí F5 a sledovat naskakující návštěvy na ikonce vlevo dole...

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. On někdo v roce 2017 ještě používá toplist? Zkus Google Analytics.

 4. Toplist je za a/nepřesná metrika a za b/dáváš každému info o návštěvnosti. Dobrý tak možná kvuli backlinks.

  Já to používám jen k monitorování hloupé konkurence a její PPC aktivit :-D

 5. Citace Původně odeslal Frajerlada Zobrazit příspěvek
  On někdo v roce 2017 ještě používá toplist? Zkus Google Analytics.
  Dobrý je na inzerenty a partnery, jsem kolem prvních míst v kategorii a sami se mi díky tomu ozývají. Bohužel upřímně otravných nabídek je asi mnohem více.
  Naposledy upravil TerkusCZ : 07.09.2017 v 16:24

 6. V tom vidim jedinou výhodu. Poskytovatelé reklamního prostoru si tam často vytváři falešnou návštěvnost (zkopírovaný script na webu, automatizovaný systém apod.) daleko větší přesnost má Google Analytics, kde alespoň metrika ukáže unikátní návštěvníky)

 7. Mně se při obnovení stránky nezvýší počet zaznamenaných návštěv raketově, ale o jedničku. Takhle to na TOPlistu už pár let chodí. Ostatní už bylo řečeno (napsáno).

 8. Citace Původně odeslal storyboard Zobrazit příspěvek
  Mně se při obnovení stránky nezvýší počet zaznamenaných návštěv raketově, ale o jedničku. Takhle to na TOPlistu už pár let chodí. Ostatní už bylo řečeno (napsáno).
  Chyba byla opravena. Už nedochází k navyšování návštěv s každým reloadem stránky. Viz https://www.toplist.cz/ a mačkání F5 - počítadlo na obrázku vlevo dole se ani nehne. :) Během podivné chyby se inkrementovala návštěvnost s každým zmáčknutím F5 (přičemž správné chování je 1 návštěva během 30 minut z jedné IP). Nehovořím o počtech zobrazení (ta se inkrementují s každým reloadem), ale o návštěvách.

Hostujeme u Server powered by TELE3