StudentskePujcky.cz, Tips.cz, Lektorka.cz, Zdravotik.cz, Zovozce.cz a dalších 30+ domén k prodeji
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Údaje Whois během prodloužení (mimo.CZ)

 1. Prodlužuju tento měsíc postupně několik domén, vesměs evropské zahraničí.

  Hostingovka mi teď u jedné domény vysvětlovala, že ve Whois změnu uvidím až v den, který mám uveden jako datum expirace a že to takto u některých zahraničních registrů funguje. Je to pravda? U kterých?


  Doménu jsem u této hostingovky prodloužil asi deset dní před datem expirace. V daném případě jde o doménu .pl. Uvedená česká hostingovka využívá pro Polsko jednoho německého registrátora.

  Dále mi říkali, že v případě neprodloužení domény může tato přestat fungovat už dva nebo tři dny před vlastním datem expirace. Je to tak?

  Dík

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Veronika Mourkova poptává: Uprava v programu Opencart
  Ilja Kraval poptává: Hledám programátora Java pro externí spolupráci
  DMko1 poptává: E-shop dropshipping
 3. Co ccTLD, to jine pravidla a u mnoha to tak opravdu je, ze zmenu data expirace uvidis az v den expirace nebo den po ni.

  Pred vlastnim datem expirace by nemela zadna prestat fungovat, ale je fakt, ze u nekterych funguje proces prodlouzeni/mazani tak stupidne, ze nekteri registratori maji v pravidlech napsano deadline do kdy je nutne domenu prodlouzit (trebas 10 dnu pred exp) a dal za to neruci, protoze pro jistotu domenu poslou do expirace/procesu mazani o par dnu drive.

 4. Díky

 5. napr. u indickych domen jsem trnul, zda to projde. maji divne ty statusy a skutecne prodlouzeni je presne v posledni den...

Hostujeme u Server powered by TELE3