Dobrý den,

nabízím Vám tvorbu profesionálních webových stránek. Zabývám se tvorbou malých a středních webových portálů. Pro tuto práci využívám technologie HTML5, SASS (CSS), Javascript (jQuery, AngularJs), PHP (Nette Framework) a MySQL.

KÓDOVÁNÍ HTML + CSS:
  • Máte design nařezaný připravený pro nasazení na web? Postarám se o celé převedení do HTML5 tzv. nakódování. K tomu používám nejlepší a nejnovější webové technologie CSS3, jQuery pro aktivní prvky. Dodávám vždy validní kód podle standardů organizace W3C.
  • Cílem je i web co nejvíce zviditelnit a to začíná již při samotném kódování. Vytvářím správné rozepsání titulků jednotlivých podstránek, nadpisů, odstavců, menu stránek aj. je důležitým předpokladem pro dobré umístění ve fulltextových vyhledávačích typu Google.com, Seznam.cz aj.

PROGRAMOVÁNÍ PHP:
  • Webové prezentace jsou ve většině postavené na PHP frameworku Nette, který umožnuje velmi snadno vytvořit většinu běžných komponent redakčního systému (přidávání novinek, registrace uživatelů, routování (SEO), ...).
  • Po domluvě možné web postavit také na službě Wordpress.

ZAJIŠTĚNÍ WEBHOSTINGU A ZŘÍZENÍ DOMÉNY:
  • Pokud ještě nemáte vlastní doménu s hostingem, vyberu pro Vás nejideálnější a nejlevnější hosting. Zprostředkuji Vám její objednání a následné nahrání Vašich nových internetových stránek na Váš FTP prostor.

SPRÁVA A ÚDRŽBA WEBOVÝCH STRÁNEK:
  • Potřebujete aktualizovat vaše stránky? Nefungují Vám některé webové prvky? Zajistím kompletní technickou podporu.

KONTAKT:
Těším se na naší budoucí spolupráci