Dobrý den, jak firma končíme své podnikání na CZE a podobným projektem se věnujeme v jiných zemích mimo zemí EU (Nemusíme řešit skladové zásoby)proto jsme se rozhodli naše E-SHOPY prodat. Jedná se o pánské oblečení zaměřeny hlavně na typ oblečení které není dostupné v obchodních centrech a je cenově dostupné.

SSL certifikát pro bezpečné nakupování. Platební brána přes GO PAY - možnost platby kartou pro zákazníky je součástí stránky.
V minulosti fungoval E-SHOP přes systém MAGENTA momentálně funguje na OPENCARTE kde je licenčně zakoupen design z na míru naprogramovanými funkcemi.(Logo na míru - merch -vlastní trika)

Samozřejmostí je responzívny design který si můžete v / admin-e zapnout případně vypnout.
Co se týče čísel:
• Projekt www.vseprochlapa.cz funguje přes 1 rok (06.2016) kde získal objednávky v celkové hodnotě přes 1 600 000 KČ (Měsíčně má eshop průměrně tržby ve výši 120 000Kč což samozřejmě závisí od reklamy)
• Reklama je řešena přes obsahový marketing Google, facebook pixel a facebook ads, a dynamický remarketing.
• Marže na produktech je nastavena na cca 40-80% no samozřejmě lze přenastavit nakolik se nejedná o dropshipping.
• Jsme držitelem certifikátu společnosti google o poskytování marketingových služeb a proto Vás kompletně zaučit a poskytneme všechny potřebné informace k chodu eshopu.
Návratnost E-SHOPU odhadujeme na cca 3-8 měsíců. Prodejna cena je dohodou no jsme otevřený jakékoliv rozumné nabídce. Naše představa je někde mezi (180 000 - 300 000 Kč)

(Momentálně doporučujeme nahodit nové zboží který mě dodavatel skladem)

Eshop je vhodný pro někoho kdo buď má zkušenosti v oblasti prodeje a marketingu pokud ne, tak si dá poradit.
V ceně jsou skladové zásoby v hodnotě cca 26 000 Kč.
Co se týče záruk, stejně jsme ochoten přistoupit na rozumné řešení aby byly obě strany spokojené no E-SHOP nedává NA SPLÁTKY.

Firma není součástí prodeje.
Prosíme reagovat seriózních zájemců.

Kontakt: 420 735 025 178
Email: info@vseprochlapa.cz