Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 27 z 27

Druhý největší slevový portál Pepa.cz přišel o doménu

 1. Majitel domény Pepa.cz rozvázal smlouvu o pronájmu domény se společností Portál pepa.cz. Důvodem je spor s jedním ze společníků firmy, který spustil na původní doméně vlastní slevový agregátor.

  Vyjádření ředitele Petra Sýkory (Portál pepa.cz s.r.o.):
  „Od 7. 8. 2017 došlo ke spuštění nové webové prezentace, nad kterou momentálně bohužel nemáme kontrolu. Aby to nebylo jednoduché, jejím autorem je jeden ze společníků, který se zřejmě tímto způsobem zkouší ukrást – anebo zcela nelogicky zlikvidovat – dvojku na trhu a fungující projekt.“
  Od 7.8.2017 je jako provozovatel webu uvedena společnost Millenium Prague s.r.o., která na stránky umístila informaci, že původní provozovatel, společnost Portál pepa.cz s.r.o., není momentálně likvidní a nemůže dostát svým závazkům vůči partnerským společnostem.

  „Prozatím jsme projekt převedli na doménu Pobytov.cz – jestli na ní i zůstaneme, nyní nejsme schopni říci. Je to pro nás však jediná cesta, jak umožnit partnerům kontrolovat rezervace a ID prodaných voucherů. Rádi vám zároveň dáme jakékoli informace, týkající se naší finanční kondice. V současnosti máme v aktivech 44 milionů, přičemž 90 % tvoří finanční hotovost, hodnota závazků je na úrovni 40 milionů. Pro reference je možné kontaktovat naše partnery, kterým platíme vždy a včas. Partnerům byl rozeslán email s informací, že v případě jakéhokoli zmatku hradíme náklady za naše zákazníky v předstihu, zároveň jsme přešli na vyplácení provizí v týdenním cyklu,“ uvedl jednatel portálu Petr Sýkora.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Kofy poptává: Krmivo pro psy
  Ondřej M. poptává: Poptávka nové grafiky eshopu
  Vít Michalek nabízí: Školení a workshop analýzy klíčových slov
 3. A já si říkal, že nám maskot "Pepa" nějak omládnul...

 4. Šílená představa budovat 6 let brand na doménu, která není ani vaše a pak o ni ze dne na den přijít.

  Podobnost nového a původního webu bude zřejmě záměr. Stejně tak nenajdete na hlavní stránce ani informaci o změně provozovatele, ta je umístěna až na stránce "Info o voucherech".

 5. Hlavně, že ušetřily za doménu, by jinak mohly zbankrotovat.

  Jinak to dopadnout nemohlo, byla to otázka času.

 6. hm... rozjizdet projekt na domene ktera neni moje... No tak to teda nechapu... Jeste to chapu u hospod ktere jsou v pronajmu, hold lokace nebo hodne penez za porizeni jsou prekazka, ale u domen? to mi teda nekdo vysvetlete...

 7. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  hm... rozjizdet projekt na domene ktera neni moje... No tak to teda nechapu... Jeste to chapu u hospod ktere jsou v pronajmu, hold lokace nebo hodne penez za porizeni jsou prekazka, ale u domen? to mi teda nekdo vysvetlete...
  třeba - prodám to za 1m nebo za pronájem 100k/r, kdo by to nebral :D

 8. Pepa.cz na Twitteru:
  „Tak @slevomat už navolává naše partnery s tím, že prý končíme. Přestože ví, že to není pravda. Máte to zapotřebí, @catchy_m?“
  Marketing je umění nacházet příležitosti, rozvíjet je a výnosně jich využívat :-)

 9. Citace Původně odeslal Tomve Zobrazit příspěvek
  třeba - prodám to za 1m nebo za pronájem 100k/r, kdo by to nebral :D
  no jasne, ale tak si koupim pepapepa.cz, stejne je dulezitejsi marketing nez domena a mam to za stovku a je vyreseno :) byt zavislej na druhym subjektu a jeho (zlo)vůli je v internetovem podnikani trochu krok vedle... ale tak neznam podrobnosti, treba to mel byt nejaky genialni promysleny krok...

 10. Citace Původně odeslal Karel Benáček Zobrazit příspěvek
  Majitel domény Pepa.cz rozvázal smlouvu o pronájmu domény se společností Portál pepa.cz. Důvodem je spor s jedním ze společníků firmy, který spustil na původní doméně vlastní slevový agregátor.

  Vyjádření ředitele Petra Sýkory (Portál pepa.cz s.r.o.):


  Od 7.8.2017 je jako provozovatel webu uvedena společnost Millenium Prague s.r.o., která na stránky umístila informaci, že původní provozovatel, společnost Portál pepa.cz s.r.o., není momentálně likvidní a nemůže dostát svým závazkům vůči partnerským společnostem.
  Na to je jednoucha odpověd: zveřejnění aktuálních hospodářských výsledků nejlepe s komendářem nezávislého odborníka

 11. Tipuju to na -x milionů.Bylo potřeba rozdělit biznys a prodat bezdomovcům.


 12. To bude ještě dlouhý příběh....

 13. Jako největší sranda mi na tom přijde, jak se ta doména pepa.cz na takový projekt vlastně vůbec nehodí ;-)

 14. Právě jsem zatlačil slzu, jako člověk, který tam kousek kódu nechal.

 15. To by mě ani ve snu nenapadlo. Už to tu padlo snad milionkrát, že o doméně to není. Jak může někdo pracující s takovým budgetem udělat takovou šílenost ... budovat brand na doméně, která mu nepatří. Ale co, Parfums také rebrendovalo, ale alespoň tu starou doménu mohlo přesměrovat :-)


 16. lol spolecnici vyvedli z uctu navrhovatele 31.5M Kč s rozporem se společenskou smlouvou... neni to nejak trestny?

 17. No naplňují se můj dlouholetý názor, že každý slevový portál je v tom klasickém modelu jen letadlo financované defacto na bázi ponzi schématu díky obrovskému množství cizích peněz v držení s dlouhou splatností, a jen výše objemu prodejů (a držených peněz) určuje to, jak dlouhý bude let, ale jednou dolítá každý. Tak kdo další na řadě?

 18. Už je podáno trestní oznámení. Doporučuji sledovat twitter @Pepa_CZ.

 19. zajimave... hezka ukazka toho, ze sudy pocet spolecniku je spatne a tri uz jsou moc :)

 20. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  zajimave... hezka ukazka toho, ze sudy pocet spolecniku je spatne a tri uz jsou moc :)
  Letité zkušenosti praví, že všude, kde je více než jeden společník, dříve či později nastanou "nějaké problémy" :D ;-)

 21. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  lol spolecnici vyvedli z uctu navrhovatele 31.5M Kč s rozporem se společenskou smlouvou... neni to nejak trestny?
  Až skončí soudy, tak to můžeme v domově důchodců probrat. :D

 22. dle mě je to sehraná habaďůra a jde o klasickej výjeb s partnerama a zákazníkama. Ti majitelé se tam měnili nějak v červenci a byl tam dopsán nákej rusák= koník a ted hrajou jako že jsou oni ty ubližený.

 23. Ten Sýkora, o kterém je řeč, to je součást takové té pražské pseudosmetánky. Co to znamená a obnáší - tedy aktivity a s tím související náklady běžné v této společnosti (myšleno sociální skupině/vrstvě), to si asi každý dokáže představit.
  Nevidím do toho, stejně jako většina, ale domnívat se můžu i vzhledem k výše uvedenému o čemkoliv, třeba že v penízkách nebude úplně cajk pořádek a kampak se asi odkutálely...
  Ale jak říkám, moje věc to není, do detailů nevidím, jen si můžu myslet svoje :-)

 24. to fakt někdo nakrmil projekt se jménem Pepa? To jsem z toho Pepa Jetel.


 25. Nakonec z toho může být docela silný příběh, z kterého by se dalo těžit :-)

Hostujeme u Server powered by TELE3