Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Přetékání textu na www

 1. Nedokázal by mi někdo poradit jak dostat pod kontrolu text na www stránkách. Jsem zvyklý z klasické sazby mít absolutní kontrolu nad textem ale u WWW si to teče jak se tomu chce. Každý prohlížeč si to zobrazuje jinak, při změně přiblížení stránky v prohlížeči (Ctrl +) se to všelijak přerformátuje. Prostě - jak dosáhnout absolutní kontroly nad textem na urovni pozice znaku. O takových fičurách jako jednoznakové předložky nebo kerning zatím vůbec nemluvě - ale kdyby někdo věděl jak na to sem s tím.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Pavton poptává: Plakát na turnaj
  Kliparto poptává: Tvorba banneru na hlavní stranu
  Streetcz nabízí: UX/UI Designer / Kodér pro Vaše projekty
 3. Joo taky uz mi klient reklamoval, ze je spatne cely web, ptz se mu zalamuji radky podle toho, jak priblizi stranku... byl to docela magor, tak si pak prosadil, ze udelal textove bloky jako obrazky a ten text samotny si nechal nacpat do altu. #sorryJako, ale nekteri resi naprosto nepodstatne veci :)

 4. nedelej to.

 5. Citace Původně odeslal smrtka Zobrazit příspěvek
  Joo taky uz mi klient reklamoval, ze je spatne cely web, ptz se mu zalamuji radky podle toho, jak priblizi stranku... byl to docela magor, tak si pak prosadil, ze udelal textove bloky jako obrazky a ten text samotny si nechal nacpat do altu. #sorryJako, ale nekteri resi naprosto nepodstatne veci :)
  ty vle :D

Hostujeme u Server powered by TELE3