PártyObličej.cz - malování na obličej • Prodej celého projektu vč. kompletního vybavení • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Přetékání textu na www

  1. Nedokázal by mi někdo poradit jak dostat pod kontrolu text na www stránkách. Jsem zvyklý z klasické sazby mít absolutní kontrolu nad textem ale u WWW si to teče jak se tomu chce. Každý prohlížeč si to zobrazuje jinak, při změně přiblížení stránky v prohlížeči (Ctrl +) se to všelijak přerformátuje. Prostě - jak dosáhnout absolutní kontroly nad textem na urovni pozice znaku. O takových fičurách jako jednoznakové předložky nebo kerning zatím vůbec nemluvě - ale kdyby někdo věděl jak na to sem s tím.

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Joo taky uz mi klient reklamoval, ze je spatne cely web, ptz se mu zalamuji radky podle toho, jak priblizi stranku... byl to docela magor, tak si pak prosadil, ze udelal textove bloky jako obrazky a ten text samotny si nechal nacpat do altu. #sorryJako, ale nekteri resi naprosto nepodstatne veci :)

  4. nedelej to.

  5. Citace Původně odeslal smrtka Zobrazit příspěvek
    Joo taky uz mi klient reklamoval, ze je spatne cely web, ptz se mu zalamuji radky podle toho, jak priblizi stranku... byl to docela magor, tak si pak prosadil, ze udelal textove bloky jako obrazky a ten text samotny si nechal nacpat do altu. #sorryJako, ale nekteri resi naprosto nepodstatne veci :)
    ty vle :D

Hostujeme u Server powered by TELE3