Vyvíjej vlastní projekty a expanduj do zahraničí! Přijď na 14. Affiliate konferenci v Praze
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Free průhledné logo - doporučte aplikaci

 1. Dobrý den, nemá někdo typ, kde se dá udělat logo s průhledným pozadím, které se dá pak průhledně i stáhnout? Případně alespoň aplikace na průhledný nápis/text.
  Free verze, jde zatím jen o to něco vyzkoušet

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. gimp :) pripadne jiny free graficky program - pruhledne pozadi je standard

  na levna loga na vyzkouseni je fajn logotypemaker (online), ale stahnuti loga bez vodoznaku je pak placene

 4. Můžete si zdarma stáhnout vektorový program InkScape, ve kterém si logo vytvoříte a vyexportujete do průhledného PNG.

  Na "free" online nástroje pro tvorbu loga bacha. Pokud vám jde jen o to zkusit si vytvořit logo a vyzkoušet si jeho používání, tak v pohodě. Ale pokud byste ho tvořil na ostro, tak zpozorněte. Většina takových nástrojů má podivná pravidla a hlavně už bylo několik afér, kdy se zjistilo, že symboly jsou nakradené z cizích log (a porušovaly autorská práva). Jak tak koukám do podmínek toho logotypemakeru, tak je to fakt žůžo:

  (2) Trademarks. User acknowledges that no trade or service marks are being conveyed under this Agreement. User acknowledges that LogotypeMaker.com has no obligation or duty to perform trade or service mark searches to validate the propriety or legality of the customized logo. Accordingly, LogotypeMaker.com encourages Users to perform their own independent searches. User acknowledges that LogotypeMaker.com shall have no responsibility to assist User in seeking state or federal intellectual property protection (i.e., trademark registration). LogotypeMaker.com shall not be responsible to assist User to perfect the Users rights.
  Tzn. ten web nemá povinnost kontrolovat, jestli ta loga už náhodou někde nejsou a vyzývají k tomu uživatele samotné (kteří často ani nevědí, že existuje něco jako reverzní vyhledávání obrázků). Paráda, fakt takové službě věřím. :) Anebo:

  (b) License. Users must purchase a license to use the symbols (and associated materials) in our Service to create the logo. LogotypeMaker.com retains the copyrights and all associated rights to the original symbols, but the license allows Users to use and display that symbol in the customized logo.
  Takže to logo vám vlastně pak ani nepatří a nemůžete si ho tudíž, v případě potřeby, zaregistrovat jako ochrannou známku. Bude to jako věc z půjčovny, byť trvalá, ale nebude to vaše. Nehledě na to, že to logo budou mít už stovky dalších lidí. :P Takže takové nástroje fakt ne. Tady jsem k tomu napsal delší článek, řeším tam i loga z fotobank (z nichž větěšina používání symbolů do log vyloženě zakazuje): http://logotvurce.cz/loga-fotobank-podobnych-sluzeb/ Doporučuji pročíst, než budete něco někde online "zdarma" vytvářet. :)

 5. Zkuste tohle, jsou tam ale nějaké podmínky, abyste mohl logo užívat. https://logomakr.com

  Jde tam udělat cokoliv z textu, obrazců a různých vektorových symbolů. Ty vyhledáte pomocí vyhledávače vlevo nahoře. Prostě si s tím pohrajte a třeba splácáte něco pěkného. :)

 6. Jo, logomakr je fajnovej. Logo je sice 100% vaše (jak píšou v podmínkách), ale musíte někam na web či sociální síť napsat: „Logo created with: http://logomakr.com“. :)

 7. Citace Původně odeslal lVlorf3us Zobrazit příspěvek
  Jo, logomakr je fajnovej. Logo je sice 100% vaše (jak píšou v podmínkách), ale musíte někam na web či sociální síť napsat: „Logo created with: http://logomakr.com“. :)
  Myslím si, že pokud se jedná o nějaký nekomerční web, který nemá sloužit jako profesionální prezentace, ale třeba jako osobní prezentace, nebo koníček, tak tento nápis vadit nebude. Když jej uživatel hodí například do patičky, tak se za nic stydět nemusí. Podle mě je to férové vzhledem k tomu, jak snadno lze logo v logomakru udělat. :)

 8. To je fakt. :) Ale pokud by šlo o byznys, tak už by to nepůsobilo dobře, podobně jako weby vytvořené ve WIXu, které mají ten sticker v pravém rohu a ještě upnutý pruh dole. To pak okamžitě působí na zákazníka tak, že to s tím byznysem nemyslí zrovna vážně, takže možná ani to poskytování služeb nebude brát tak vážně.

 9. Citace Původně odeslal lVlorf3us Zobrazit příspěvek
  To je fakt. :) Ale pokud by šlo o byznys, tak už by to nepůsobilo dobře, podobně jako weby vytvořené ve WIXu, které mají ten sticker v pravém rohu a ještě upnutý pruh dole. To pak okamžitě působí na zákazníka tak, že to s tím byznysem nemyslí zrovna vážně, takže možná ani to poskytování služeb nebude brát tak vážně.
  Naprostý souhlas. :)

Hostujeme u Server powered by TELE3