Do naší společnosti Lusorion Creatives s.r.o. hledáme talentované programátory s chutí něco dokázat, získat nové zkušenosti a tvořit projekty s budoucností. Historie našeho týmu sahá k roku 2008, od tohoto roku jsme získali značné zkušenosti ve vývoji software, inženýrských prací mezi které patří sestavování HW na bázi modulárních částí a tvorba vizuálního designu. Nyní se specializujeme na vývoj software a počítačové hry. V tuto chvíli usilovně připravujeme Akční Sci-Fi RPG s prvky Strategie Legends of Azulgar, která se dostala do nominací na "česká hra roku 2016". Zaměstnanci naší firmy se dříve podíleli na vývoji několika českých AAA titulů.

Jsme tak trochu jiná firma. Děláme věci tak jak nás baví. Jsme kreativní a neušlapáváme lidi, kteří mají vlastní názory. Naopak to vítáme. Naše meetingy jsou sic věcné, ale také plné vtipů. Chceme si ten vývoj užívat a užíváme si ho proto, že jsme nezávyslé studio. Vždy budeme hraví a k nám chceme jenom takový typ lidí, kteří si chtějí práci na hrách vychutnávat na maximum.

Doufáme, že jsou mezi Vámi tací, kteří uvítají takový styl práce a přístup k životu.

V tuto chvíli hledáme do našeho týmu šikovné síťové programátory se znalostí programovacího jazyka C# a Unity3D. Ostatní znalosti jsou samozřejmě výhodou.

Co požadujeme:
- Znalost Unity 3D
- Být z Brna a okolí (není podmínkou)
- Znalost jazyku C# nebo JavaScript
- Znalost síťového protokolu
- Flexibilní spolupráce v týmu
- Poradit si s jakýmkoliv problémem
- Kreatívní nápady

Co nabízíme:
- Práci v kolektivu s talentovanými vývojáři
- Možnost přiučit se novým věcem
- Dobrou náladu
- Práci na Fulltime
- Práci na IČO
- Možnost Home Office
- Práce v intuitivním systému TeamWork

Nebojte se přihlásit i když si nejste jistí jestli jste v dané oblasti nějak obzvláště skvělí. Mrkneme se na to co umíte, třeba můžete pomoct někde jinde. Možná Vás můžeme něco naučit a Vy s námi vyrůst :)

diky!

Kontaktovat nás můžete na email: career@lusorion.com