Hledáme juniorní i seniorní PHP vývojáře (Zlín, HPP, mezinárodní kolektiv)
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Cool letní zážitky s datovým centrem Coolhousing

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 15.09.2017 v 15:43  
Počet sledujících: 0

Služba
Multihosting, Správa serverů

 1. Máte rádi rychlost? Chcete na vlastní kůži poznat co je rychlejší, jestli náš dedikovaný server nebo rudé Ferrari? Potřebujete neprůstřelnou ochranu pro vaše servery? Naše Anti-DDoS ochrana je stejně nedobytná jako tank! Nebo potřebujete flexibilitu virtuálního serveru, díky níž se můžete ponořit do extravagantního virtuálního světa? To vše je možné si užít s cool letní akcí datového centra Coolhousing!  Až do poloviny října roku 2017 čeká každý měsíc na vybrané zákazníky jízda v luxusním Ferrari, v obrněném vozidle či neobyčejný zážitek ve virtuální realitě. Každý zážitek je spojen s některou z našich služeb: nedobytnost a bezpečnost obrněného vozu s neprůstřelnou ochranou Anti-DDoS, rychlé dedikované servery s rychlou jízdou ve Ferrari a flexibilita virtuálních serverů se pojí s neopakovatelnou zkušeností ve virtuální realitě!

  Co je potřeba udělat pro výhru?
  Každý měsíc až do poloviny října vybere datové centrum Coolhousing vždy 3 klienty, jejichž realizované objednávky v rámci dedikovaných serverů, virtuálních serverů či služeb Anti-DDoS ochrany byly v daný měsíc největší.

  Datové centrum Coolhousing: 3 služby = 3 zážitky
  Dedikovaný server – jízda ve Ferrari
  Anti-DDoS ochrana – jízda v obrněném voze
  Virtuální server – speciální zážitek ve virtuálním světě

  Rychlost, bezpečnost a flexibilita, to jsou tři hesla, která charakterizují služby datového centra Coolhousing. Objednejte za výhodných podmínek jednu z výše uvedených služeb a užijte si cool letní zážitek!

Hostujeme u Server powered by TELE3