Online Manager výkonnostního marketingu v oblasti B2B
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Cool letní zážitky s datovým centrem Coolhousing

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Nabídky hostingu.
Vybíráme pro vás:
 1. Máte rádi rychlost? Chcete na vlastní kůži poznat co je rychlejší, jestli náš dedikovaný server nebo rudé Ferrari? Potřebujete neprůstřelnou ochranu pro vaše servery? Naše Anti-DDoS ochrana je stejně nedobytná jako tank! Nebo potřebujete flexibilitu virtuálního serveru, díky níž se můžete ponořit do extravagantního virtuálního světa? To vše je možné si užít s cool letní akcí datového centra Coolhousing!  Až do poloviny října roku 2017 čeká každý měsíc na vybrané zákazníky jízda v luxusním Ferrari, v obrněném vozidle či neobyčejný zážitek ve virtuální realitě. Každý zážitek je spojen s některou z našich služeb: nedobytnost a bezpečnost obrněného vozu s neprůstřelnou ochranou Anti-DDoS, rychlé dedikované servery s rychlou jízdou ve Ferrari a flexibilita virtuálních serverů se pojí s neopakovatelnou zkušeností ve virtuální realitě!

  Co je potřeba udělat pro výhru?
  Každý měsíc až do poloviny října vybere datové centrum Coolhousing vždy 3 klienty, jejichž realizované objednávky v rámci dedikovaných serverů, virtuálních serverů či služeb Anti-DDoS ochrany byly v daný měsíc největší.

  Datové centrum Coolhousing: 3 služby = 3 zážitky
  Dedikovaný server – jízda ve Ferrari
  Anti-DDoS ochrana – jízda v obrněném voze
  Virtuální server – speciální zážitek ve virtuálním světě

  Rychlost, bezpečnost a flexibilita, to jsou tři hesla, která charakterizují služby datového centra Coolhousing. Objednejte za výhodných podmínek jednu z výše uvedených služeb a užijte si cool letní zážitek!

Hostujeme u Server powered by TELE3