Eshopiste.cz - Tržiště zavedených e-shopů nabízených k prodeji i investici
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

PushUpPodrpsenka.cz | hit na trhu

 1. Název: PushUppodprsenka.cz_.zvu-1.png
Zobrazení: 508
Velikost: 13,5 KB

  O eshopu:

  Eshop je koncipován jako internetový obchod se samodržícími push-up podprsenkami. Maximální úsilí bylo věnováno celému grafickému konceptu webu a tématické stylizaci.

  Jasná specializace eshopu je v dnešní době velmi důležitá. Můžete se tak 100% soustředit na vaši cílovou skupinu a zaměřit se na propagaci produktu, který v tomto případě zaznamenal v posledních měsících vysokou poptávku.

  Jasně zaměřený menší eshop je naprosto ideální pro start podnikání bez rozsáhlých investic. Takový eshop můžete totiž postupně budovat sami. O to snažší je, že součástí prodeje webu jsou i skladové zásoby 66 ks zboží (kup teď), v celkově prodejní hodnotě 19.734!

  Eshop je nový, plně připraven k rozjezdu. Ideální příležitost pro někoho, kdo by rád vstoupil do světa online byznysu a provozoval svůj projekt.

  V případě, že vydražíte web bez ceny kup teď, je možnost odkoupit zboží za 100 kč/kus, což znamená, že zboží můžete prodat minimálně s 200% marží!

  Název: web.png
Zobrazení: 519
Velikost: 192,9 KB
  __________________________________________________

  Produkt:


  Samodržící podprsenka s výrazným push-up efektem. Dvě barevné varianty, jednoduché použití. Aktuálně se jedná o velmi poptávaný produkt na internetu.

  Název: podrpsenka255.png
Zobrazení: 519
Velikost: 213,0 KB
  __________________________________________________


  Doména:

  Pushuppodprsenka.cz – Tématická a jednoduchá doména, na které lze postavit skvělý brand.
  __________________________________________________

  Technické řešení:

  Eshop je postaven na Wordpressu s Woocommerce. Základ je postaven na zakoupené šabloně, kterou jsem úplně předělal k obrazu svému. Využil jsem své zkušenosti z webdesignu a vše navrhl a vyladil tak, aby byl eshop po grafické stránce perfektní a profesionální. Provedl jsem stovky vlastních úprav kódu.

  Do webu je zakomponován plugin WP All Import pro import zboží z XML feedu v hodnotě cca 3 400 Kč.
  __________________________________________________

  Co je předmětem prodeje:

  Eshop: Pushuppodprsenka.cz

  Doména: http://www.pushuppodprsenka.cz/

  Logo

  Plugin WP All Import v hodnotě cca 3 400 Kč

  Grafické podklady k webu

  Zajištění převodu webu i domény
  __________________________________________________

  !KUP TEĎ!

  V případě, že zakoupíte eshop za cenu kup teď, která činí 19.734 Kč, tak dostanete zdarma k vydraženému eshopu i skladové zásoby v celkové prodejní ceně 19.734 Kč!

  + hosting na 1 rok zdarma
  + bussines plán (zpracování postupu jak s eshopem pokračovat dále)
  + podporu do začátku (rady a zodpovězení všech dotazů)
  + bezproblémový převod a garance funkčnosti webu bez výpadku během převodu.
  __________________________________________________

  Jak probíhá převod:

  Po skončení aukce výherci zašlu fakturu, ten ji bez zbytečného odkladu proplatí a já po připsání částky bezodkladně zařídím převod.

  Web i doménu mám u Wedosu, nový majitel si založí u Wedosu svůj účet (pokud ho ještě nemá), do kterého mu převedu hosting i doménu. Není tak třeba web složitě stahovat a znovu nahrávat a nemusíte si kupovat nový hosting. Převod webu včetně změny majitele domény takto lze provést během pár minut.
  __________________________________________________

  V případě jakýchkoliv dotazů mi neváhejte napsat do zpráv, rád vaše dotazy zodpovím. Berte na vědomí, že příhozy jsou naprosto závazné. Přihazujte, pouze pokud máte finance a jste si na 110% jisti. Pokud máte jakýkoliv dotaz či nejasnost, tak se mě zeptejte ještě před tím, než přihodíte.

  Zaručuji spolehlivé jednání, viz mé hodnocení.
  __________________________________________________

  PS: Webtrh zřejmě u některých uživatelů vyžaduje před provedením příhozu dobití alespoň 100 Kč. Pokud tedy čekáte s příhozem až na poslední chvíli, tak si dejte pozor, ať si stihnete dobít.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: PushUppodprsenka.cz_.zvu-1.png Zobrazení: 12 Velikost: 5,9 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: web.png Zobrazení: 17 Velikost: 359,0 KB  


Hostujeme u Server powered by TELE3