360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE

Výsledky hlasování: Prodá se to?

Hlasující
26. Nemůžete hlasovat
 • Ano

  3 11,54%
 • Ne

  23 88,46%
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Má to hodnotu, najdu kupce?

 1. Dobrý den,

  před nějakou dobou jsem si pro svůj projekt DejteSanci.cz -> sběr finančních prostředků pro útulky nechal vytvořit grafický návrh loga, bohužel nemám tolika financí na to, aby jsem projekt investoval ze své výplaty a tak projekt dále nerozvíjím. Myslíte,že logo prodám?

  Děkuji, OTNO
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: dejtešanci.png Zobrazení: 295 Velikost: 276,0 KB  

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Všechno se dá prodat, jde jen o to, zda-li najdete právě toho kupce co to chce.

 4. Osvětlíte ideu loga? Sedíme u toho dva z oboru a marně se na to snažíme přijít...?

 5. Nepredáš. Lepšie urobíš keď ho necháš tak a čas, ktorý by si strávil vkladaním inzerátov/ponúkaním, investuješ do zaplatenej práce. :)

 6. Kolik tě to logo stálo ? :)

 7. To vysvětlení loga by mě taky zajímalo :)

 8. Citace Původně odeslal Fipa Zobrazit příspěvek
  To vysvětlení loga by mě taky zajímalo :)
  a proč? je přeci hezky barevný a to musí stačit, ne? :D

 9. Sprav si ucet na nejakej fotobanke a daj to tam ako logo example.

 10. Všem děkuji, příště se raději zeptám Vás co v tom vidíte, já jsem v tom také nic neviděl, ale grafik mě stále přesvědčoval a vymýšlel nějaké blbosti,jak mi dokázat,že to má něco do sebe. Logo jsem koupil za 3199 Kč a teď toho dost lituji.

  Ještě jednou děkuji všem.

 11. Citace Původně odeslal OTNO Zobrazit příspěvek
  Všem děkuji, příště se raději zeptám Vás co v tom vidíte, já jsem v tom také nic neviděl, ale grafik mě stále přesvědčoval a vymýšlel nějaké blbosti,jak mi dokázat,že to má něco do sebe. Logo jsem koupil za 3199 Kč a teď toho dost lituji.

  Ještě jednou děkuji všem.
  Uf...

 12. Citace Původně odeslal OTNO Zobrazit příspěvek
  Všem děkuji, příště se raději zeptám Vás co v tom vidíte, já jsem v tom také nic neviděl, ale grafik mě stále přesvědčoval a vymýšlel nějaké blbosti,jak mi dokázat,že to má něco do sebe. Logo jsem koupil za 3199 Kč a teď toho dost lituji.

  Ještě jednou děkuji všem.
  Příště to dej hlavně někomu, kdo dělá loga, to by úplně stačilo. Grafické cítění autora mi nepřísluší hodnotit :)

 13. Ať na to koukám z jakéhokoli úhlu, vždy tam vidím je něco nemravného. :D Netuším, co tím chtěl grafik říct. Pokud byste se k projektu vrátil, rozhodně doporučuji oslovit přímo logotvůrce. Sice bude dražší, ale bude to pořádně. Tenhle symbol asi nikde nestřelíte, leda vytisknout a prodat jakožto nějaké moderní abstraktní umění. :)

 14. Tak tohle nerozluštím, ale nemohu napsat, co tam vidím, mám příliš bujnou fantazii, asi. :D Logo by jste nejlépe prodal, kdyby jste ho prodával jako součást celého projektu nebo webu, ale takto samostatně logo neprodáte. Problém je, že konkrétně tohle logo, nemá žádnou hodnotu. To logo je naprosto mimo a vůbec nekomunikuje to co má, spíše Vám škodí, než aby Vám pomohlo. Kdo Vám to logo dělal? Máte někde od grafika definici, co má ten symbol evokovat? A jak píše Morfeus, příště oslovte někoho, kdo se na loga specializuje, ušetříte si spousty starostí a ve výsledku i peníze...

Hostujeme u Server powered by TELE3