Shoptet spouští partnerský program. Vydělávejte společně se Shoptetem
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Drevene Bryle hit na léto. Eshop s zajímavým produktem

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Prodej webů.
Vybíráme pro vás:
Prodáno za 1 050  Kč
Historie příhozů: 8 příhozů
 1. Prodávám zde eshop, http://BryleVeDrevu.cz/
  Název: Untitled-3.png
Zobrazení: 486
Velikost: 355,8 KB

  Zisky webu 335,-Kč/ jeden prodaný kus.

  Součást aukce:

  Doména www.BryleVeDrevu.cz
  Eshop na WP s přistupem do administrace(bez měšíčních poplatů) Jedíný náklad na web je cena v aukce a prodloužení domény a hostingu, jinak nic neplatíte.
  Logo ve vysokém rozlišení a AI, PSD souborech
  Modul: Online Chat Přeposílání objednávek na Váš email, Modul pro český trh(heureka,Zboží, čekská pošta atp..)

  Pokud se prodá za cenu ,,Kup teď,, nebo na nad 8500 Kč bude součástí prodeje nejen web, doména, kontakt na dodavatele, ale i Pomoc do začátku:

  -Úprava obchodních podmínek a kontaktu dle potřeby.
  -Založení FB stránek a instagramového profilu včetně grafické úpravy.
  -Hosting vedený u wedos.
  -Založení instagramového profilu.
  -Nastavení google analytics-tak aby jste mohli sledovat a monitorovat návštěvnost.

  -Podpora do začátku rady a tipy, budu Vám k dispozici, pokud budete potřebovat poradit. Prodejem a převodem má práce nekončí, budu vám k dospozici po dobu 14 dní na skypu nebo tel.

  Eshop funguje na systému wordpress(není tedy nutné platit žádné měsíční náklady doména zaplacena na rok hosting předám novému majiteli pokud se prodá za cenu ,,kup ted,, jinak si můžete za 300Kč zřídit svůj.

  Wordpress má jednoduchou administraci a editaci produktů přidávání dalšího obsahu a textu je velmi jednoduché stačí jen klikat není třeba umět programovat. Produkty do eshopu můžete přidat neomezeně, tedy můžete vybudovat mnohem větší eshop než jak je teď. Systém je k tomu i profesionálně nastaven hezké a přehledné grafické zpracování, které již není třeba nijak upravovat jako velké plus beru pokročilé funkce woocommerce(přehled objednávek, správa skladových zásob, automatické zasílání emailu při objednávce,vytváření faktur atp. funkcí je opravdu hodně)

  Vše nastaveno a doladěno eshop je plně funkční. Jako další plus je modul který vidíte vpravo dole na webu, jedná se o online podporu, který díky aplikaci v mobilu můžete využít k okamžitému chatu se vašimi zákazníky. jednoduše když bude mít návštěvník webu nějaký dotaz třeba k objednávce stačí když klikne na chat a zašle dotaz, to vám hned přijde do mobilu jako zprava na kterou můžete okamžitě reagovat. Modul je součástí webu, aplikaci do mobilu nebo zasílání na email Vám nastavím.
  Přeji příjemnou aukci, prosím pokud nemáte fin. prostředky pro uhrazení do 3 dnů nepřihazujte.

  Pokud čekáte s příhozem do posledních minut, zkontrolujte si že máte na webtrhu kredit minimálně 100Kč webtrh nekdy nedovoluje příhozy pokud nemáte nabyto za 100Kč.

  Pokud by měl někdo zájem o vytvoření podobného webu neváhejte mě kontaktovat.
  Hezký den.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: bryleVederevuNahled.png Zobrazení: 28 Velikost: 1,17 MB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: BryleVeDrevu.png Zobrazení: 18 Velikost: 834,6 KB  


Hostujeme u Server powered by TELE3