Více informací

Hlavní copywriter pro iParťáka – troufneš si?

Ahoj,
hledáme do našeho týmu copywritera, který nám v iParťákovi vytvoří nové texty na připravované prezentace a který prostě UMÍ tvořit text. Dokáže slova, písmena ovládnout tak, aby se uživatelům dobře četa, dokázala zaujmout a prostě... prodala! Musíš jim prostě šéfovat, aby skákali tak, jak potřebujeme a bez odmlouvání:).
Myslíš, že jsi náš člověk? Tak čti dále.
Požadujeme:
- texty bez gramatických a stylistických chyb
- čtivé a poutavé texty
- umění psát na témata ohledně tvorby webových stránek, psaní příběhu firmy, dělání obrazu o firmě..
- cit pro psaní
- spolehlivost
(výhodou znalost e-commerce prostředí, CMS systémů Wordpress, Prestashop + znalost marketingu)
Náplň práce:
- psaní firemního blogu (tvorba webových stránek, tvorba elektronických obchodů, zákulisí vývoje..)
- vytváření článků a postů pro firemní stránky na sociální sítě Twitter, Facebook
- otextování nového webu, který připravujeme
- vytváření a psaní inzerátů na nábor nových lidí
- veškeré další texty, které budou potřeba
- přepisování textů + příprava rozhovorů
- psaní informací o našich on-line projektech + včetně textů pro tyto projekty
- vytváření PR zpráv, které budou dále publikovány
Nabízíme:
- zajímavé klienty
- zviditelnění tvého osobního brandu
- férovou spolupráci
- okamžité proplácení faktur, dohod
- možnost podílet se (i externě) na vývoji iParťáka 3.0 - kdo náš příběh sleduje, ví o co jde :)
- externí spolupráci s možností docházení do připravované kanceláře
- pravidelnou spolupráci a měsíční zakázky
- spolupráci na DPP, IČO, DPČ (po zapracování a velmi dobrých výsledcích je možné i na HPP)
Troufáš si? Pořád jsme tě neodradili? Tak pojďme společně do toho!
Nepotřebujeme vidět tuny referencí, stačí pouze pár řádků o tobě a splnění testovacích úkolů.
Testovací úkoly: vytvoření 1 PR článku na předem dané téma a přeupravení již napsaného článku tak, aby byl zajímavý, čtivý. Vítězné články velice rádi odkoupíme a s nejlepšími copywritery započneme spolupráci.
Pište prosím na e-mail, nebo zde přes soukromé zprávy (u SZ prosím o uvedení kontaktu).
E-mail: info@ipartak.cz
Děkujeme a těšíme se na nového copywritera!
Tým iParťáka
30 zobrazení
ikona hodnoceni
13 hodnocení
členem od 15. 7. 2012
Neověřen
ikona hodnoceni
od nutree.cz (0 hodnocení)
2. 2. 2019
Katastrofální spolupráce. Rozhodně nedoporučuji ostatním uživatelům!
ikona hodnoceni
od Vyhlidkavseruby (28 hodnocení)
23. 3. 2018
Excelentní spolupráce! S uživatelem proběhlo vše v naprostém pořádku a jsem spokojen.
ikona hodnoceni
od Federico (3 hodnocení)
1. 12. 2015

Dlouhodobá spolupráce, během níž jsem se setkal pouze s profesionálním pÅ

Další poptávky Více