Prodám e-shop na doméně Spinner360.cz. Internetový obchod funguje na principu dropshippingu, objednává se zákazníkovi přímo z od dodavatelů z Číny. Průměrná doba dodání se pohybuje mezi 14-21 dny od objednání.
E-shop běží od 6.6. a 15.6. jsme pozastavili jeho aktivní propagaci z časových důvodů (zadání objednávek a vyřízení dotazů počítejte, že zabere kolem 2 hodin denně). Za necelých 10 dní aktivní propagace eshop vygenerovat obrat v hodnotě 107 290Kč a čistý zisk byl 32 000 Kč. Veškeré marketingové náklady jsou v tom již odečteny.
Marže se pohybuje v průměru kolem 60 %. Všechny objednávky mají dopravu zdarma.
Na e-shopu se podílel tým 3 lidí, součastí projede jsou i dobře optimalizované a nastavené (pouze pozastavené) kampaně v skliku a adwords (nastaveno včetně remarketingu či google nákupů).
Většina návštěv pochází (z celkem 19 700 návštěv) pochází z Skliku a AdWords. Menší část tvoří Facebook.
Celkové investice do marketingu:
19 023 - AdWords
11 605 - Sklik
2 400 - Facebook
165 - Heuréka
Celkem = 33 tisíc investice do marketingu
107 000 - obrat
42 000 - nákup zboží
33 000 - investice do marketingu
= čistý zisk 32 000 Kč.
Aukce obsahuje:
- Doménu
- E-Shop (řešení od Shoptetu)
- Loga
- Kontakty na dodavatele
- Nastavené marketingové účty:
-- Facebook
-- Sklik
-- AdWords
-- Mergado
-- Google Analytics
-- Heuréka (součástí aukce je kredit 800Kč na Heuréce)
Samozřejmostí jsou následné rady a konzultace po prodeji zdarma.
Všechny podklady a screeny zašlu na vyžádání. Více informací prosím e-mail info@spinner360.cz