Nabízím k prodeji eshop ChilliSvět.cz s chilli produkty, který funguje na bázi dropshippingu.

Název:  Showcase - Web.png
Zobrazení: 993
Velikost:  1,34 MB

O eshopu:

Eshop je zaměřen na velmi populární sortiment chilli výrobků. Maximální úsilí bylo věnováno celému grafickému konceptu webu.

Jasná specializace eshopu je v dnešní době velmi důležitá. Můžete se tak 100% soustředit na vaši cílovou skupinu a změřit se na propagaci jednotlivých produktů, kterých je rozumné množství.

Jasně zaměřený menší eshop je naprosto ideální pro start podnikání bez rozsáhlých investic. Takový eshop můžete totiž postupně budovat sami.

Eshop je nový, plně připraven k rozjezdu. Ideální příležitost pro někoho, kdo by rád vstoupil do světa online byznysu a provozoval svůj projekt.
__________________________________________________

Blog:

Do webu je zakomponován vlastní blog, což je velmi důležitá součást eshopu. Na blogu můžete publikovat tématické články a budovat tak relevantní organickou návštěvnost. U takto specializovaného eshopu je naprosto ideální zaměřit se především na SEO.

Na blogu jsou nyní 4 na zakázku psané články.
__________________________________________________

Doména:

ChilliSvět.cz - Naprosto perfektní doména, která je tématická, vhodná pro SEO a především je úplně ideální pro vybudování krásného brandu - ChilliSvět.
__________________________________________________

Technické řešení:

Eshop je postaven na Wordpressu s Woocommerce. Základ je postaven na zakoupené šabloně, kterou jsem velmi rozsáhle předělal k obrazu svému. Využil jsem své zkušenosti z webdesignu a vše navrhl a vyladil tak, aby byl eshop po grafické stránce perfektní a profesionální. Provedl jsem stovky vlastních úprav kódu.

Do webu je zakomponován plugin WP All Import pro import zboží z XML feedu v hodnotě cca 3 400 Kč.
__________________________________________________

Jak funguje dropshipping:

Vše je velmi jednoduché. Pokud obdržíte objednávku, tak ji zadáte do dropshipping systému dodavatele a ten ji za Vás již kompletně a bleskově vyřídí. Nemusíte tedy vůbec řešit sklad ani expedici. Vy za každou úspěšnou objednávku inkasujete provizi.

Při dodržení doporučené maloobchodní ceny se provize pro vás pohybuje kolem 22% z ceny zboží.

Samozřejmě je taktéž možné kdykoliv v budoucnu přejít na vlastní sklad, nakoupit zboží a provozovat eshop se skladem, pokud byste se takto rozhodli.

Chilli produkty jsou skladné a mají dlouhou životnost, takže vlastní sklad by nebyl žádným problémem. Časem lze klidně vybudovat ultimátní rozsáhlý eshop s chilli produkty - značka ChilliSvět.cz si o to přímo říká. Vše je na vašich preferencích, možností je spousta.
__________________________________________________

Co je předmětem prodeje:

• Eshop ChilliSvět.cz

• Doména ChilliSvet.cz

• Logo

• Plugin WP All Import v hodnotě cca 3 400 Kč

• 4 vlastní články

• Zajištění převodu webu i domény

• + sada 6 reklamních bannerů

Název:  Showcase - Bannery.png
Zobrazení: 982
Velikost:  1,23 MB

UPOZORNĚNÍ: Aukce je určena jen pro české uživatele. Vzhledem k tomu, že nejsem plátce DPH, nefakturuji do zahraničí. Poprosím tedy kolegy ze Slovenska, aby nepřihazovali.
__________________________________________________

Jak probíhá převod:

Po skončení aukce výherci zašlu fakturu, ten ji bez zbytečného odkladu proplatí a já po připsání částky bezodkladně zařídím převod.

Web i doména jsou u Wedosu, nový majitel si založí u Wedosu svůj účet (Pokud ho již nemá.), do kterého mu převedu hosting i doménu. Není tak třeba web složitě stahovat a znovu nahrávat a nemusíte si kupovat nový hosting. Převod webu včetně změny majitele domény takto lze provést během pár minut.
__________________________________________________

V případě jakýchkoliv dotazů mi neváhejte napsat do zpráv, rád vaše dotazy zodpovím. Berte na vědomí, že příhozy jsou naprosto závazné. Přihazujte, pouze pokud máte finance a jste si na 110% jisti. Pokud máte jakýkoliv dotaz či nejasnost, tak se mě zeptejte ještě před tím, než přihodíte.

Zaručuji spolehlivé jednání, viz mé hodnocení.
__________________________________________________

PS: Webtrh zřejmě u některých uživatelů vyžaduje před provedením příhozu dobití alespoň 100 Kč. Pokud tedy čekáte s příhozem až na poslední chvíli, tak si dejte pozor, ať si stihnete dobít.