Dobrý den,

nabízím k prodeji krásný web na krásné doméně egyptologie.cz. Doménu jsem zaregistroval v roce 2006.

Web má skutečně obrovský potenciál. V době své největší slávy (tj. asi někdy v roce 2006 - 2010) dosahovala denní návštěvnost i několik tisíc návštěvníků, denně chodily e-maily, sem tam i někdo zatelefonoval. To je samozřejmě nyní úplně jinak, protože na ty stránky nikdo nešáhnul 7 let, vlastně asi déle :) Já už o to zájem nemám. Každý měsíc si na web vzpomenu, ale časově to prostě nedávám. Sem tam přijde e-mail s dotazem, ale já už jsem jinde. Návštěvnost se zvedá každé léto, kdy zájem o Egypt pochopitelně roste.

K tomu je FB stránka.

Potenciál vidím třeba v prodeji reklamních ploch. Ještě v roce 2010 jsem prodával zpětné odkazy na tomto webu (za cenu, která vysoce převyšuje současnou cenu prodeje), zákazníky byly hlavně cestovní kanceláře. Web už jednou k prodeji byl, nakonec jsem si to však rozmyslel, protože kupující začal měnit podmínky. Web měl sloužit jako podpůrný web pro internetový obchod s orientálním zbožím a s knihami. Kolem stránek se může vytvořit komunita. Jednou už tam bylo diskusní fórum, které se však naplnilo spamem a mně to přestalo bavit, tak jsem to musel zrušit.

Zájem o starý Egypt u lidí ale stále je a tento web obsahuje mnoho unikátních textů (neukradených, skutečně poctivě napsaných). Uvnitř je i slovník staré Egyptštiny vč. hieroglyfů (vlastní WordPress plugin). Vlastních pluginů tam je asi více (např. pro vypisování hieroglyfických textů).

Celkem je v databázi asi 200 originálních příspěvků + asi originálních 100 stránek + 120 hesel ve slovníku. Některé jsou připravené jako koncept. V počítači mám materiály pro další lekce hieroglyfů, to samozřejmě předám s webem. Předám i kontakt na člověka, který byl dříve ochotný s webem pomoci, ovládá Egyptské písmo atd.

Celé to běží na WordPressu, web je aktualizovaný a zabezpečený. Na WordPress jsem to celé implementoval někdy v roce 2007, dneska bych to dělal jiným způsobem, WordPress se od té doby trochu změnil a jsou jiné možnosti. Přeprogramování ale není nezbytné, web je funkčí tak, jak je. Nějaké mouchy tam ale budou. Po domluvě jsem schopen pomoci a poradit, jak s webem pracovat, celé to ale chci předat tak, jak to je.

Většinu textů jsem psal sám, některé jsem si nechával na zakázku psát od studentů VŠ (zejména lekce čtení hieroglyfů - mám u sebe dokonce ještě nezpracované materiály, které by se měly publikovat).

V případě jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat, odpovím obratem.

Vydražená cena je konečná, nejsem plátce DPH. Platba proběhne na základě faktury, kterou vystavím obratem. Převod domény a předání dat proběhne po zaplacení celé částky. Doména je vedená u Wedosu a převod by měl být otázkou chvíle.

Stránky mohou zatím běžet tam, kde jsou, záleží na domluvě.