Frontend developer externista
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Doporučte dodavatele tisku reklamního polepu vozidel

 1. Rád bych se zeptal na doporučení kvalitního dodavatele na tisk reklamního polepu vozidel, jak malé plochy (např. jen logo na dveře osobáku), tak polep celé dodávky. Jde mi o přímou osobní zkušenost a doporučení dodavatele s nejlepším poměrem cena/kvalita. Samostatnou práci s lepením zvládnu zařídit sám, jde mi pouze o doporučení dodavatele. Samozřejmě, že mohu použít Google, ale raději dám přednost osobní zkušenosti před reklamními slogany.

  Díky za každou rozumnou odpověď.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Můžu nabídnout sám sebe, ale jenom folie na zadní sklo

 4. Dobrý den, rád bych Vám doporučil naší firmu, která se specializuje výhradně na polepy a výrobu samolepek všeho druhu. Vč. polepu vozidel. V případě zájmu zasílám odkaz na web: http://top-polepy.cz.

  Hezký den,
  JV

 5. Myslím že by bylo dobré dát k dobru lokalitu. Težko budeš objednávat z druhe strany republiky. Je lepší mít někoho u zadku když něco skazíš.

  Luk

  Citace Původně odeslal oldri.ch Zobrazit příspěvek
  Rád bych se zeptal na doporučení kvalitního dodavatele na tisk reklamního polepu vozidel, jak malé plochy (např. jen logo na dveře osobáku), tak polep celé dodávky. Jde mi o přímou osobní zkušenost a doporučení dodavatele s nejlepším poměrem cena/kvalita. Samostatnou práci s lepením zvládnu zařídit sám, jde mi pouze o doporučení dodavatele. Samozřejmě, že mohu použít Google, ale raději dám přednost osobní zkušenosti před reklamními slogany.

  Díky za každou rozumnou odpověď.

 6. Dobrý den,
  já si tím nejsem tak jistý, je zajímavé, že z našeho webu top-polepy.cz (zaměřený na výrobu polepů a samolepek) chodí poptávky výhradně od mimopražských, což mě samotného velmi překvapuje.
  Očividně cena a rychlost doručení je pro (naše) zákazníky důležitější než lokální výrobce "za rohem".

  JV
  Offsign.cz

  Citace Původně odeslal pelag Zobrazit příspěvek
  Myslím že by bylo dobré dát k dobru lokalitu. Težko budeš objednávat z druhe strany republiky. Je lepší mít někoho u zadku když něco skazíš.

  Luk

Hostujeme u Server powered by TELE3