Gransy s.r.o. (subreg.cz) hledá rusky mluvícího kolegu
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodám rozjetý jednostránkový eshop na šátky s obratem 1 400 000 Kč

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Prodej webů.
Vybíráme pro vás:
Prodáno za 4 550  Kč
Historie příhozů: 38 příhozů
 1. Nabízím zde k prodeji jeden ze svých eshopů, které již nevyužívám, protože nemám dostatek času na správu tak velkého portfolia. Hledám touto cestou nového majitele eshopu, který má několik možností jak s eshopem naložit:
  • provozovat eshop takto dál a dodávat nám objednávky za provizi 15%
  • provozovat eshop takto dál, zboží si naskladnit a vyřizovat objednávky sám
  • předělat si eshop na jinou doménu a provozovat jej pod svým brandem a dodávat nám objednávky za provizi nebo si expedovat zboží sám

  Součástí prodeje je databáze 3500 zákazníků kteří v tomto eshopu udělali objednávku. Propagace probíhala hlavně na Facebooku. Naše jednoproduktové / jednostránkové eshopy fungují stále na Facebookovou reklamu naprosto nejlépe. Novému majiteli předám veškeré informace které mám a rádi pomůžeme se základním nastavením reklam a také s případnými změnami v designu eshopu (můžeme nakódovat i dodané PSD).

  Většina objednávek byla v roce 2016. Letos má eshop 24 objednávek s obratem 7200 CZK (marže přes 50%) a to již naprosto bez propagace!


  Prosím nepřihazujte, pokud nevíte naprosto přesně co kupujete a pokud nejste schopni zaplatit do 3 dní od prodeje. Eshop běží na systému ExitShop, kde budete ve free režimu, to znamená že nebude platit nic dokud nedosáhnete 200 objednávek a poté jen 90 Kč týdně. Pokud budete eshop provozovat s přeposíláním objednávek nám za provizi, nebudete měsíční nájem ani žádné jiné poplatky, platit vůbec.

  Těším se na oboustranně výhodnou spolupráci. Radek Kilevník
  • Čísla která zde uvádím, rád doložím vážnému zájemci způsobem jaký si zvolí. Eshopů ze svého portfolia budu postupně rozprodávat víc.
  • K výsledné ceně je nutné přičíst DPH 21%
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: sc_5.jpg Zobrazení: 222 Velikost: 144,8 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: sc_4.jpg Zobrazení: 130 Velikost: 105,7 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: sc_3.jpg Zobrazení: 108 Velikost: 125,8 KB  

Hostujeme u Server powered by TELE3