Frontend developer externista
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Jaký stack používáte pro Project Management?

 1. Ahoj,

  snažím se postavit si ideální stack pro project management. Souběžně vývíjíme každý měsíc cca 5 větších projektů. Plyne z toho nutnost nějakého Issue trackeru, dále používáme git (dříve bitbucket, nyní github) a nějaký nástroj pro dokumentace. Pro komunikaci využíváme Slack.

  Pro některé projekty užíváme Runescope a Apiary, nicméně aktuálně hledáme ideální issue tracker a nástroj pro dokumentaci, ideálně s integrací ke githubu. Máte někdo nějaké tipy?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. U nás používáme teamwork ( https://www.teamwork.com/ ) . Integrace s githubem (i Slackem) je možná přes Zapier ( https://zapier.com/zapbook/teamworkpm/github/ ).

 4. Zkoušeli jste GitLab? Původně jen nástroj na git, ale hodně teď roztáhli možnosti project managmentu. Issue tam byly už dlouho, ale už to řeší i věci jako alternativu slacku apod. (plus napojení i na slack). Rozhodně to není vhodné na všechno, ale pokud jde primárně o vývoj, tak je to hezky pod jednou střechou.

 5. Používáme Redmine na vlastním serveru. Pro každý projekt zvlášť umí issues, time tracking, novinky, dokumenty, wiki (skvělá na dokumentaci), propojení s SVN/GITem, možnost zobrazení v kalendáři či jako GANTT, jsou i pluginy pro agilní vývoj, fórum, atd.

  Trochu času a práce zabere nastavit oprávnění, ale dá se s tím dobře pracovat, nastavit si vlastní workflow, omezit práva, co může člověk vidět, atd.

  Nejvíce používáme právě Issues a Wiki pro dokumentaci.

 6. Používáme kombinaci Assembla + Slack + Hangouts. Slack a Hangouts by se dnes daly nahradit Discordem.
  Jako alternativu k Assemble jsem se koukal na Gitlab a taky se mi to líbilo.

  Github je alespoň podle toho, co znám z open source, nedostatečný kvůli code reviews a jednoduchým issues.

 7. My máme kombinaci Slack + Redmine, ve které máme git repozitáře a udělali jsem si k ní nadstavbu na plánování činností. Redmine používáme jak na vývoj, tak na ostatní úkoly a máme tam i jednoduché CRM - chtěli jsme mít pokud možno vše v jednom systému. Aktuálně ale pro samotný vývoj testujeme https://www.jetbrains.com/youtrack/, protože používáme i TeamCity. Youtrack má asi nejdokonalejší UI, které jsem kdy viděl.

 8. Co takhle JIRA?

 9. My mame Gitlab, Freelo a Slack

Hostujeme u Server powered by TELE3