AKCE! Doména CZ zdarma ke každému ONEbit hostingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Do čeho se vyplatí v Česku investovat?

 1. Pěkný den,

  12 let sem žil v USA kde sem úspěšně podnikal v oblasti IT a marketingu.

  Nyní sem se přestěhoval do Česka a tak se vás chci zeptat do čeho se tady vyplatí investovat? Mám docela dost slušnej kapitál. Nebojím se nových věcí a sem schopnej usilovně pracovat na něčem novém.

  Pokud má někdo nabídku nebo radu tak klidně do zpráv.

  Díky

  Alex

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zrovna teď letěly EET poklady, ale to už si promeškal

 4. V Americe se takové rady rozdávají zdarma?

 5. Tak vítej v čechách...

 6. Je to jednoduché, nikdo to neví. A maximálně přijde zmínka o nemovitost, zlatu, akciích, sběratelských předmětech atd. Ale pokud máte rád startup, tak mě můžete kontaktovat ;)

 7. Citace Původně odeslal Velky amater Zobrazit příspěvek
  Je to jednoduché, nikdo to neví. A maximálně přijde zmínka o nemovitost, zlatu, akciích, sběratelských předmětech atd. Ale pokud máte rád startup, tak mě můžete kontaktovat ;)
  Přece nečekáš že ti někdo řekne naprosto konkrétní kšeft? pokud někdo něco takového ví tak tam sám narve peníze a nebude to tady psát jen tak pro nic. To ostatní jsou všeobecné rady se kterýma má ten či ten svou zkušenost.

 8. opravdu na blbou otázku dostaneš jen blbé odpovědi, to je jako by jsi v NY přišel na Wall Street a zavolal, čau hoši tak co dneska poleze nahoru, kam zainvestovat? Už vidím jak dostáváš zaručené informace.

 9. Sportku

  Třeba vyhraješ

 10. Staci se podivat kolem sebe. Treba Tom Cupr uspesne prorazil s lokalizaci v zahranici funkcnich projektu (grupon/slevomat asi nejznamejsi)...

 11. jak nekdo rekl nahore EET pokladny je dobry kseft, ale trochu pozde. No pak mě napadá lego investice http://kostky24.cz/ a na burzu bych byl opatrný, to neni nic pro nováčky to chce roky zkušeností

 12. Development real estate, drahe kovy, startupy ktore nevedu naivkovia.

 13. nakup bitcoin a ethereum

Hostujeme u Server powered by TELE3