Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 15

Zaplacený eshop - zabanovaný prodejce

 1. Dobrý den,

  uživatel Josef Šlof zde na webtrhu nabízel vytvoření klasického či dropshippingového eshopu. Jakožto začátečník jsem chtěl dropshipping zkusit, nemám žádné zkušenosti s eshopem a toto byla super nabídka. Celý eshop měl stát 3500,- i s doménou/webhostingem na rok a pomocí do začátku. Po několika zprávách na webtrhu mi na email byla mi vystavena faktura od údajného kolegy Tomáše Strnada. Při komunikaci v soukromých zprávách mi pan Šlof připadal jako člověk, který je v oboru znalý a který ví co dělá. Proto jsem fakturu zaplatil s tím, že na eshop se vrhneme tento víkend z důvodu vytíženosti pana Šlofa. Celý víkend se neozval a včera večer jsem zjistil, že je na webtrhu (což byl náš jediný zdroj komunikace) zabanovaný.

  Chci se zeptat, je něco co můžu udělat? Už dlouhou dobu koukám na webtrhu na nabídky eshopů s tím, že nějaký koupím, ale po této zkušenosti, kdy jsem se rozhodl koupit něco do začátku a dopadlo to tak, jak to dopadlo nemám vůbec chuť něco podobného řešit. Případně pokud máte rady, jak se co nejvíce pojistit při koupi eshopu do budoucna, budu moc vděčný.

  Uživatel: https://webtrh.cz/members/145990-Josef-%C5%A0lof
  Nabídka: https://webtrh.cz/368194-klasicky-dr...ov%C3%BD+eshop

  Děkuji všem za odpověď a případnou pomoc.

  PS: Aukci jsem nevyhrál, domlouval jsem se s ním skrze PM.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. "Kdo chce tam, pomozme mu tam"

  Kdo očekává za 3500 Kč e-shop s kvalitním přístupem je jednoduše naivní. Bral bych to jako ponaučení pro příště.

 4. Tím chcete říct, že pokud chci eshop, který je nově založený a není ještě ani spuštěn, jeho cena se pohybuje kolem 10 tisíc? Nechápu vaší odpověď, nemám s eshopem žádné zkušenosti a prošel jsem zde na webtrhu stovky nabídek začínajících eshopů v řádů "pár" tisíců korun.

  Nicméně z toho neplyne žádné ponaučení, pokud vím z mé strany jsem neudělal nic špatně, mám fakturu od eshopu, který jsem si "objednal" na zakázku. Pokud by eshop stál 20 tisíc, ale scénář by byl stejný, stále byste komentoval takto? Jde mi spíše o to, jak se tomu v budoucnu vyhnout.

 5. Tohle nemá s cenou nic společnýho, je to základní cena instalace opensource s nějakým importním nebo vyřizovacím scriptem, nevíš spoustu dalších věcí co v tom bylo a jak to mělo vypadat. Já bych řekl že za 3500 dobrá lekce, ale na druhou stranu to ubližuje nám, co potřebují zálohy pro vlastní ochranu. Zkontroluj si IČ, hledej kontakt, telefon a zkus ho vypátrat na vlastní pěst. Případně PČR.

 6. Citace Původně odeslal salab Zobrazit příspěvek
  Tohle nemá s cenou nic společnýho, je to základní cena instalace opensource s nějakým importním nebo vyřizovacím scriptem, nevíš spoustu dalších věcí co v tom bylo a jak to mělo vypadat. Já bych řekl že za 3500 dobrá lekce, ale na druhou stranu to ubližuje nám, co potřebují zálohy pro vlastní ochranu. Zkontroluj si IČ, hledej kontakt, telefon a zkus ho vypátrat na vlastní pěst. Případně PČR.
  Děkuji za adekvátní odpověď. Pokusím se ho nějak kontaktovat a vyřešit to po dobrém.

 7. webtrh na nej musi mit email, takze bych to resila s podporou. Jinak za tyhle penize si muzete eshop uklohnat sam / ja mam treba na opencartu, je to fakt jednoduche, nepotrebujete k tomu skoro nic, hosting mam za 25Kc mesicne a chystam se prejit na hosting za 100Kc a pak uz jen napojit, ja si to treba napojuju ted na feedy od dodavatelu neb nejsem milionar, abych mela vse skladem. Nejdulezitejsi je stejne mit vyresene zakazniky, samo o sobe lidi na zadny eshop nechodi, a je jedno, jestli ste za nej dal 0Kc nebo statisicw, takze nejdulezitejsi je stejne mit vymysleno jak je tam nejlepe zadarmo dostat... A vubec bych neresila kecy ve stylu co ste za ty penize cekal, jestli tam budete mit to co ja, tak je to fakt prace na nejake dve tri hodiny a k tomu zaplacene nejake to rozsireni, rozhodne bych bez zkusenosti s prodejem neinvestovala do nejakeho draheho reseni, vubec se Vam to nemusi vratit, zvlast pokud budete lidi tahat jenom s PPC reklamy, heureky a podobne...

 8. Nejdulezitejsi je stejne mit vyresene zakazniky, samo o sobe lidi na zadny eshop nechodi, a je jedno, jestli ste za nej dal 0Kc nebo statisicw, takze nejdulezitejsi je stejne mit vymysleno jak je tam nejlepe zadarmo dostat...
  Přesně tak, je jedno na čem ten e-shop poběží a jak bude vypadat, důležité je donést návštěvníky, tedy sorry zákazníky :D

  To co píšeš je nesmysl podložený praxí.

  Na webtrhu nakupují dnes většinou začátečníci právě e-shopy za pár korun s vidinou krásného pasivního zisku, kdy nemusí nic dělat. To samé pak platí o kvalitě práce. Jestli si někdo "objedná na zakázku" e-shop za 3 500 Kč, tak je prostě naivní, že dostane něco použitelného.

  Proto stále stojím za tím, co jsem napsal. Ber to jako ponaučení.

  Ohledně samotného postupu, nikde jsem netvrdil, že někdo musí začínat na e-shopu za desítky tisíc! Jen si myslím, že když už někdo chce něco začít dělat, tak to má začít dělat pořádně a nemastit to na 10x, protože ty peníze, které do toho nakonec vloží budou minimálně stejné jako za pořádné řešení.

  Na webtrhu i na internetu je tolik referencí na zkušené a ověřené firmy/jednotlivce. Když si necháte postavit barák, taky nejdete za zedníkem, protože je nejlevnější....

 9. Josef Šlof je Tomáš Strnad. Kompletní údaje jsou v OR pod Foglik s.r.o.
  Kdo ví, třeba se vám ozve a obchod dokončí. Nicméně se zdá, že poškozených je více. Pošlu je všechny sem.

 10. Zdravím, ohledně "p.Šlofa" měl mimo jiné zakázku na úpravu položek v eshopu, taky nezaplatil. Mě sice dluží jen za pár zkušebních položek, ale i tak. Taktéž vystavil po řadě urgencí fakturu na T. Strnada, od té doby ticho po pěšině.

 11. no jednduše máš fakturační údaje poslat výzvu doporučeně na dodání echopu a a pak následuje pokud nebude reagovat finanční uřád žaloba, ale je otázka zda ti to stojí za to se tomu věnovat kuly pár korunám

 12. To spíš jen pro info, že je nás víc.

 13. Zdravím všechny, s panem Šlofem mám také špatnou zkušenost. Dělala jsem pro něj úpravy položek v e-shopu. Více než měsíc jsem ho urgovala, aby mi zaslal své fakturační údaje a já mohla vystavit fakturu. Minulý týden mi poslal jméno a adresu jakési paní Láhlové z Klatov. K dalšímu jsme si již nedostali, pan "Šlof" nekomunikuje.

 14. Citace Původně odeslal Alena Johanovská Zobrazit příspěvek
  Zdravím všechny, s panem Šlofem mám také špatnou zkušenost. Dělala jsem pro něj úpravy položek v e-shopu. Více než měsíc jsem ho urgovala, aby mi zaslal své fakturační údaje a já mohla vystavit fakturu. Minulý týden mi poslal jméno a adresu jakési paní Láhlové z Klatov. K dalšímu jsme si již nedostali, pan "Šlof" nekomunikuje.
  Proč jste dělala praci předem?
  Pokud zákazník nechce uhradit zálohu, tak radší takového zákazníka ignorovat.

  PS: Je vás tu více(poškozených), zkuste podat trestní oznámení.

 15. Máte pravdu, dělat práci předem byla velká chyba, je to pro mě ponaučení. Také jsem přemýšlela o trestním oznámení, ale ta částka celkem není až tak velká a navíc jsem se dívala do OR na tu jeho firmu a to je samá exekuce (několik let po sobě exekuční příkaz, poté stažení...)

 16. Já si myslim že za vystrašení PČR u domovních dveří to stojí. Pamatuju si když jsem udělal eshop nějakému podvodníkovi s kopií viagry, mne za vytvoření zaplatil, ale ostatním co objednali asi ne a byl jsem uveden v bankovních záznamech a přišla mi policie přímo osobně oznámit že mám sjednanou schůzku na služebně pro podání vysvětlení. To byly nervy a to jsem nic neudělal.

Hostujeme u Server powered by TELE3