Výdělečná sociální síť
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Podmínky využívání služeb na webu

 1. Dobrý den,
  Na začátek bych chtěl jenom zmínit, že se ve věcech jako jsou právo, smouvy, atd. vůbec nevyznám. Je mi 16 let a vytvořil jsem si takový webový portál na inzeráty, který bych si rád zabezpečil. Spoustu podobných webů (např. bazoš) má svoje "Podmínky využívání služeb" a asi by nebylo moc moudré, je na svém webu nemít. Co jsem se tak koukal, tak většinou popisují nějakou základní funkčnost stránky, souhlas uživatele, že mohu zpracovat jeho data a spoustu dalších věcí, které bych sám asi nedokázal vymyslet.

  Měl bych tedy 2 hlavní otázky:

  1) Za kým mám jít, aby mi s tím pomohl/vytvořil? Díval jsem na web https://www.legito.cz/ se kterým bych to asi zvládl sám, ale nemám ponětí jaký typ smlouvy použít. Samotný "Souhlas s poskytnutím osobních údajů" asi stačit nebude...

  2) Ohledně Duševního vlastnictví/Copyrightu - to je automatické nebo musím nějakou konktrétní věc registrovat? Bych bych nerad, abych za pár měsíců viděl někde úplně stejný web s jiným majitelem.

  Předem moc děkuji za jakoukoliv radu.
  Naposledy upravil Jiří Štěpánek : 17.02.2017 v 19:09

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Pěkný večer, Jirko,

  měl jsem podobný problém s hledáním té vhodné smlouvy (nakonec jich z toho bylo víc) a nevěděl jsem si s tím taky rady... Ale na Legitu jsem objevil, že mají u každé smlouvy tlačítko na doporučení vhodné smlouvy. Za pár korun obdrží tvoji specifikaci problému advokáti a jeden z nich ti doporučí vhodnou smlouvu, popř. víc smluv.

  Tak třeba to pomůže ;)
  Petr

Hostujeme u Server powered by TELE3