PHP programátor | od 40 000 měsíčně
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Jak přidat produkty jako reklamu přes Google Adwords?

 1. Chci se zeptat, jak dostat přes Google Adwords produkty na titulek stránky při vyhledávání správného klíčového slova.

  Mám produkty naimportované i přes Google nákupy.
  Myslel jsem, že to bude funguovat způsobem, že si vyberu třeba 4 produkty které tam budou jako reklama.

  díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. V Google Adwords si založte kampan s typem: Nákupy - Prodejní reklamy - pak se to spáruje s Google Nákupy. Pokud chcete textový inzerát, tak je na to praktický udělat si XML feed pro ppcHIT.

 4. Díky, našel jsem to. Akorát tam mám problém, že nemůžu vybrat přesně ty produkty které chci. Chtěl bych pouze 4. Aktuálně je tam nastaveno - Všechny produkty.
  Nevíte jak to změnit ?

  Jinak jednu hlavní kampaň už založenou mám, ta je pouze jako reklama pro vyhledávání.
  Ty nákupy nelze přiřadit pod tuto kampaň že ? Je nutné asi vytvořit zvlášť novou, případně přiřadit k této nové nastavení již z předem vytvořené.

  Kdyžtak zde přidávám obrázek, to co potřebuji - http://i.imgur.com/NUOcBh7.jpg

 5. Nahraj si ve feedu pouze ty 4 produkty. Případně si založ kampaň s high priority, kde budou tyto 4 produkty a ostatní produkty nech s low priority.

 6. Já nemám právě možnost nikde tam vybrat pouze ty produkty které chci, můžu tam vybrat pouze všechny.

  Není na tohle někde nějaký návod, nejlépe video návod ?

 7. Založte si kampaň, rozdělte si produkty do jednolivých sekcí a vyberte si pouze sekci s těmi, které chcete izerovat a na ty nastavte bid, K ostatním dejte třeba 0 nebo 0,01 kč nabídku a oni se na nebudou zobrazovat. Zobrazí se jen ty co potřebujete. Na jaké klíčové slova se mají zobrazit lze nastavit v klíčových slovech. Ale většinou do toho nevrtám, až po nějakém čase vylučuji nevhodné spojení. Někdy se totiž ukáže, že lidi produkt znají třeba úplně jinak než si myslíme my... hezkou zábavu. Kdyby se vám s tím nechtělo patlat, za nějakou pětku vám to nastavím.

Hostujeme u Server powered by TELE3