Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Todoist a složka Někdy/Čekám na

  1. Používal jsem na GTD službu Doit.im. Teď jsem objevil zajímavě vypadající Todoist. Jediné co nechápu, proč je tam v základu jen Inbox, Today, a Next? Proč tam není Čekám na, Někdy/možná, Tommorow? Chápu že si to lze vytvořit štítkama, případně přes filter, ale proč tomu tak je? Dokáže mi někdo odpovědět? Nikde jsem to na netu nenašel.

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. n
    Naposledy upravil HuB1 : 25.09.2019 v 00:25

  4. U Wunderlistu pozor, že jej koupil Microsoft a předělává jej na svou appku. To znamená, že komplet zastavil jeho vývoj. A bohužel víte, jak to dopadne s appkami, které koupí Microsoft - viz. neskutečně chybový Skype, který se nechal převálcovat jinými IM.

    Už jsem to tady psal, že u nás ve firmě se osvědčil jako jednoduchý TODO zmíněný Todoist. Stačí často i verze zdarma. Todoist na základní GTD je naprosto dostatečný.

    Vyšší liga jsou potom Things a Omnifocus, tam je potřeba počítat s počáteční investicí do GTD appky pár tisíc korun. Na druhou stranu, pokud se bavíme o vyšší produktivitě každého jednotlivého dne, tak se to stejně může dost dobře vyplatit. :-)

Hostujeme u Server powered by TELE3