logo
15.02.2017 17:26
1
Používal jsem na GTD službu Doit.im. Teď jsem objevil zajímavě vypadající Todoist. Jediné co nechápu, proč je tam v základu jen Inbox, Today, a Next? Proč tam není Čekám na, Někdy/možná, Tommorow? Chápu že si to lze vytvořit štítkama, případně přes filter, ale proč tomu tak je? Dokáže mi někdo odpovědět? Nikde jsem to na netu nenašel.
15.02.2017 20:23
2
n
12.08.2017 19:30
3
U Wunderlistu pozor, že jej koupil Microsoft a předělává jej na svou appku. To znamená, že komplet zastavil jeho vývoj. A bohužel víte, jak to dopadne s appkami, které koupí Microsoft - viz. neskutečně chybový Skype, který se nechal převálcovat jinými IM.

Už jsem to tady psal, že u nás ve firmě se osvědčil jako jednoduchý TODO zmíněný Todoist. Stačí často i verze zdarma. Todoist na základní GTD je naprosto dostatečný.

Vyšší liga jsou potom Things a Omnifocus, tam je potřeba počítat s počáteční investicí do GTD appky pár tisíc korun. Na druhou stranu, pokud se bavíme o vyšší produktivitě každého jednotlivého dne, tak se to stejně může dost dobře vyplatit. :-)