Externí správa linuxových serverů (nginx, haproxy, puppet, openvz)

Hledáme pro spolupráci zkušeného správce Linuxových serverů pro webovou agenturu. Jde o dlouhodobější externí spolupráci (řádově roky). Pokud máte zájem, pošlete CV, reference, nebo které zmíněné technologie ovládáte.
Požadavky:
- dobrá znalost OS Linux, konkrétně distribuce Debian
- ochota (naučit se) pracovat s konfiguračním systémem Puppetem
- samostatnost a spolehlivost
- zpočátku průměrně ~10 hodin týdně, později o něco méně (údržba)
Nabízíme:
- možnost pracovat kdy se vám hodí
- profesionální rozvoj a zkušenost se zajímavými technologiemi
- dobré platové ohodnocení
Výhodou:
- zkušenosti s (OpenVZ) virtualizací nebo high-availability (Haproxy)
- zkušenost s Nginx, Puppet, ISPConfig, Postfix, MySQL
- živnostenské oprávnění
Náplň práce:
- správa dvouserverového HA systému pro provoz PHP webů
- řešení výpadků, které díky HA systému nastávají naštěstí jen zřídka, ale
je třeba je řešit promptně
- správa virtualizovaných serverů
- správa záloh a monitoringu (testy)
- instalace serverů
- údržba a v malé míře podpora (jen uvnitř firmy)
8 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 6. 10. 2009
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více