logo
10.02.2017 15:48
1
Dnes jsem si všimnul, že má seznam nový vzhled vyhledávání co na to říkáte?

organické výsledky na některé kw nejsou ani na první "obrazovce", všude jen placená reklamaKdo by měl zájem o super job. (nechci zakládat druhé téma). Za naše peníze se bude ministr propagovat na facebooku, to už je moc i na me. Proč to nedělají v rámci svého platu, své práce nebo v rámci strany CSSD - když už na zvolené poslance atd dostávají miliony od státu? Oni si totiž všimli jak třeba Okamura válí na facebooku, tak to chtěj taky, ale Okamura si to dělá sám a vzládá to dobře a tihle líní socani si to zaplatí od státu, to je vrchol. Který debil pak volí takové idioty, jejichž vystupovaní alespoň na soc. sítích bude celé vymyšlené a bude to jednostranná propaganda a ješte zaplacené ze státní kasy, ale Goebbels by byl hrdý na dnešní dobu tomu věřím.

Ministerstvo zdravotnictví najme za dva miliony firmu na správu profilů Miloslava Ludvíka a Tesky Arnoštové na sociálních sítích

Ministerstvo zdravotnictví najme za dva miliony firmu na správu profilů…
10.02.2017 15:57
2
Seznam povazuji jiz radu let za pouhy katalog. Zadny vyhledavac to u me neni.

Prace dobra, tusim fronty zajemcu.
10.02.2017 16:12
3
Souhlasím seznam je spíš katalog než vyhledávač nic neumí je k ničemu ty výsledky jsou většinou totální random po každém update se to co bylo na konci posune dopředu a po dalším se to zezadu zase vrátí dopředu a tak pořád dokola. V seznamu asi ani nemají představu jak by to vyhledávání mělo vypadat a tak nějak už vědí že prostě ten boj s google prohráli tak už jde jen o to co nejvíc to podojit.
16.02.2017 15:49
4
Už si ani nevzpomenu, kdy jsem něco hledal na seznamu :-)
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".