Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Nabídka investice do nemovitostí

 1. Dobrý den,

  investice do nemovitostí je jednou z nejjistějších investic dnešní doby. S jistotou jde ale ruku v ruce nízká výnosnost. Já bych Vám tímto rád nabídl možnost investovat do nemovitostí a to velmi výhodně. Vše je naprosto legální. Díky nám můžete koupit nemovitost za nižší, než je její cena stanovená znalcem. Jedná se například o nemovitosti z exekucí, atd. V portfoliu máme nyní více než 10 nemovitostí, pohybující se od několika stovek tisíc do několika desíte milionů. Tyto nabídky u realitek normálně nenajdete (nebo najdete, ale jsme schopni zařídit mnohem lepší kupní cenu).

  Na rovinu říkám, že nemáme zájem o někoho, kdo z nás chce vytáhnout pouze nějaké informace. Proto více informací ohledně nabídky poskytneme pouze na osobní schůzce, nejlépe v Brně.

  Pokud máte zájem o osobní schůzku, napište mi do soukromých zpráv a já Vám sjednám schůzku s kolegou.

  Přeji hezký zbytek dne.

  Petr Hlaváč

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. To je fakt šíleně napsaný :D kdo na tohle kývne?

  Ale taky jsem něco podobného vymýšlel a psal tímhle stylem, když mi bylo tak 16 :) hodně štěstí

 4. V čem spočívá ne nejjistější investice? Jak se můžete spolehnout, že se nezmění územní plán, ekonomický ráz regionu atd.? Navíc proč dnešní doby? Investor potřebuje řešit budoucnost. Je mi jasné, že potřebujete nějaký prodejní argument, ale žádný rozumný realiťák ani investor by tohle neřekl, leda by Vám šlo o rychlý nákup / rekonstrukci / prodej...i zde jsou ale rizika.

 5. Třeba máte zajímavou nabídku nemovitostí, ale nesnášim osobní schůzky a už vůbec ne v nákým Brně když ani nevím zda máte něco zajímavého. Tohle tajnůstkaření nechápu.

 6. ještě že ses podepsal, pokud je tvé jméno pravé, ale takovou blbost napsat, že investujte do nemovitosti v exekuci, to jsem se teda nasmál:)

Hostujeme u Server powered by TELE3