Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Oblíbené příspěvky - Připomeňte si příspěvky, kterým jste udělili reputaci

 1. Po přihlášení najdete ve Svém přehledu nový odkaz - Oblíbené příspěvky.

  Je to výpis všech příspěvků, kterým jste udělili reputaci. Můžete si projít, co vás kdy zaujalo a záložkovat si další zajímavé příspěvky.

  Svou první reputaci jsem udělil příspěvku z 21.9.2007, ve kterém Kovboj oznamuje spuštění nového eshopu a nabízí webtržníkům slevu.
  10 let je na internetu téměř pravěk. Tehdy se ještě ke každé reputaci musel vyplnit důvod a eshop dnes už neběží. :)

  Citace Původně odeslal Kovboj Zobrazit příspěvek
  Ahoj, chtěl bych touhle cestou poděkovat všem účastníkům tohoto fóra za plno zajímavých námětů a diskuzí. Byli jste jeden z důležitých podnětů, které mě nakonec přinutili zkusit obchodovat na internetu na vlastní triko a otevřít vlastní internetový obchod (zatím jsem shopy jen psal pro jiné).
  Jako specifickou formu poděkování za všechno bych vám chtěl nabídnout možnosti slevy na mém obchodě

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. https://webtrh.cz/12967-novy-reklamn...em-jeste-sanci

  pred lety jsem odpovidal na tuhle diskusi s tim, ze novy reklamni system ma jeste sanci a nekdo by mel prijit s necim novym... to bylo dva roky po tom, co jsem prodal svuj reklamni system firme banan.cz, ktera po zjisteni v jakem je stavu zdrojovy kod (byla to moje prvni stranka delana v php :) ) odmitla zaplatit pozadovanou castku ale projekt si nechali (a byl to muj prvni podvod ktery na me nekdo usil) a predelali ho do podoby ve kterem je dodnes... A dodnes ho nikdo nepouziva (v dobe prodeje tam padalo asi 500 000 zobrazeni reklamy denne... ) tak sem si zavzpominal taky :))

 4. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  to bylo dva roky po tom, co jsem prodal svuj reklamni system firme banan.cz, ktera po zjisteni v jakem je stavu zdrojovy kod odmitla zaplatit pozadovanou castku ale projekt si nechali
  Dobrá historka z obou stran :-D

Hostujeme u Server powered by TELE3