logo

Oblíbené příspěvky - Připomeňte si příspěvky, kterým jste udělili reputaci

03.02.2017 23:53
1
Po přihlášení najdete ve Svém přehledu nový odkaz - Oblíbené příspěvky.

Je to výpis všech příspěvků, kterým jste udělili reputaci. Můžete si projít, co vás kdy zaujalo a záložkovat si další zajímavé příspěvky.

Svou první reputaci jsem udělil příspěvku z 21.9.2007, ve kterém Kovboj oznamuje spuštění nového eshopu a nabízí webtržníkům slevu.
10 let je na internetu téměř pravěk. Tehdy se ještě ke každé reputaci musel vyplnit důvod a eshop dnes už neběží. :)

Původně odeslal Kovboj
Ahoj, chtěl bych touhle cestou poděkovat všem účastníkům tohoto fóra za plno zajímavých námětů a diskuzí. Byli jste jeden z důležitých podnětů, které mě nakonec přinutili zkusit obchodovat na internetu na vlastní triko a otevřít vlastní internetový obchod (zatím jsem shopy jen psal pro jiné).
Jako specifickou formu poděkování za všechno bych vám chtěl nabídnout možnosti slevy na mém obchodě
04.02.2017 00:09
2
https://webtrh.cz/12967-novy-reklamn...em-jeste-sanci

pred lety jsem odpovidal na tuhle diskusi s tim, ze novy reklamni system ma jeste sanci a nekdo by mel prijit s necim novym... to bylo dva roky po tom, co jsem prodal svuj reklamni system firme banan.cz, ktera po zjisteni v jakem je stavu zdrojovy kod (byla to moje prvni stranka delana v php :) ) odmitla zaplatit pozadovanou castku ale projekt si nechali (a byl to muj prvni podvod ktery na me nekdo usil) a predelali ho do podoby ve kterem je dodnes... A dodnes ho nikdo nepouziva (v dobe prodeje tam padalo asi 500 000 zobrazeni reklamy denne... ) tak sem si zavzpominal taky :))
04.02.2017 00:16
3
Původně odeslal Aleš Jiříček
to bylo dva roky po tom, co jsem prodal svuj reklamni system firme banan.cz, ktera po zjisteni v jakem je stavu zdrojovy kod odmitla zaplatit pozadovanou castku ale projekt si nechali
Dobrá historka z obou stran :-D