Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky obchodu a marketingu

Vyřešení problému s AdSense - Zablokovaná doména

hourglass
Skončil
11.02.2017 v 17:06
biders
100% odezva
1 zájemce
Prodejce
A+
Ahojte,

mám takový problém s AdSense. Před cca měsícem a půl byla klientovi po roce zablokována doména. Přišel mu mail, abyc napravil vše podle pravidel (nezdál se jim obsah na několika stránkách). Toto jsem si myslím upravil, a odeslal žádost o kontrolu. Kontrola proběhla, ale přišel mi mail, že na té stránce není není vložen kód. Ten kód tam ale vložený je.... Zkoušel jsem to minimálně 6x, a vždy mi přišla následující odpověď. Setkal jste se s tím někdo? Bohužel URL sem dát nemůžu, klient s tím nesouhlasí. Doménu pouze v SZ.


Dobrý den,

obdrželi jsme váš požadavek na opětovnou kontrolu, zjistili jsme však, že adresa URL zadaná ve formuláři směřuje na stránku, která neobsahuje žádný kód reklamy AdSense. K tomu, abychom mohli váš požadavek přezkoumat, potřebujeme adresu URL stránky s kódem reklamy, a to i v případě, že zobrazování reklam na vašich stránkách domena.cz je dočasně pozastaveno.

Jakmile kód reklamy AdSense znovu přidáte, odešlete prostřednictvím centra nápovědy nový požadavek. Při jeho zadávání vložte adresu URL stránky s kódem reklamy do pole Adresa URL dotčeného webu.

Pokud jste ze stránky, která nesplňovala naše zásady, trvale odebrali veškerý kód reklamy, můžete nám v tomto formuláři alternativně poskytnout příklad stránky z vašeho webu, která obsahuje kód reklamy a odpovídá našim zásadám. Jestliže jste kód reklamy AdSense odstranili z celého svého webu a nechcete již na těchto stránkách službu AdSense používat, není nutné požadavek odesílat.

V centru nápovědy najdete o programových zásadách AdSense podrobnější informace.

S pozdravem

tým Google AdSense
Poptávám tedy někoho, kdo by pro mne neřešitelný problém vyřešil....