Hledáme schopného copywritera na dlouhodobou externí spolupráci

Dobrý den,
jménem společnosti Topranker.cz s.r.o. bych vás rád informoval o naší nabídce spolupráce. Hledáme schopného copywritera na dlouhodobou externí spolupráci, který by pro nás dokázal psát kvalitní texty všeho druhu.
Náplň práce:
  • - PR články - řadové články
  • - Reklamní texty - reklamní sdělení
  • - Marketingové texty - texty na stránkách produktů a služeb
Témata mohou být různá. Jednou se může jednat o pánské košile nebo džíny, podruhé to mohou být erotické masáže, nebo například kuchyňské vybavení. Vždy podle toho, co je aktuálně potřeba napsat pro naše klienty.
Forma práce:
  • - Originální texty (prochází kontrolou originality)
  • - Rewrite (přepis) existujících textů
  • - Pravopis
  • - Profesionální gramatika
  • - Přehledná struktura
  • - Pokročilá slovní zásoba
  • - Smysluplnost textů
  • - Improvizace
Většina copywriterů tzv. „vaří z vody“. Píší veliké množství levných, podprůměrných článků, a proto nemají sebemenší zájem dbát na jejich kvalitu. Psát podobné texty svede téměř každý.
Nikoho takového nehledáme. Máme zájem o důstojné texty na úrovni.
Podmínky:
  • - Čeština rodný jazyk
  • - Cit pro jazyk a psaní
  • - Pokročilá dovednost pracovat s internetem
  • - Samostatnost
  • - Ochota pracovat i na méně atraktivních zadáních
  • - Časová flexibilita
  • - Schopnost aktivně reagovat (pohotová komunikace a zpětná vazba)
  • - Disciplína – dodržování termínů (pro oprávněné zpoždění máme pochopení)
  • - Plnoletost a trestní bezúhonnost
Výhodou, ne však podmínkou:
  • - Zkušenosti s copywritingem či jinou formou psaní
  • - Psaní textů v anglickém jazyce a překlady z/do angličtiny. Pokud neumíte dobře anglicky, i tak bychom o vás mohli mít zájem - schopných copywriterů pro texty v češtině není nikdy dost.
Forma spolupráce:
  • - Dlouhodobý charakter
  • - Přátelská, neformální komunikace
  • - Žádné zbytečné formality ani papírování
  • - Žádné skryté chytáky a nástrahy
  • - Maximálně transparentní, jednoduchá smlouva
  • - Smlouva na míru – o detailech spolupráce s námi můžete jednat
  • - Vhodné pro OSVČ i fyzické osoby
Plat:
Platíme ihned po odevzdání (schválení)!
Peníze na ruku nebo převodem na účet!
Někdy potřebujeme obyčejný, nenáročný text (základní mzdy viz. níže) a někdy naopak vyžadujeme propracované dílo.
Za vysoce kvalitní texty jsme ochotni platit mnohem více, než je uvedeno níže.
Pod tyto částky za normostranu bychom nikdy nešli:
Základní mzda pro CZ texty
  • - 80 kč - PR články
  • - 100 kč - reklamní a marketingové texty
Základní mzda pro EN texty
  • - 120 kč - PR články
  • - 140 kč - reklamní a marketingové texty
Základní mzda pro překlady z EN do CZ
  • - 70 kč - PR články
  • - 90 kč - reklamní a marketingové texty
Základní mzda pro překlady z CZ do EN
  • - 100 kč - PR články
  • - 120 kč - reklamní a marketingové texty
O nás:
Jsme malá Online Marketingová agentura v Praze se zaměřením na SEO, tvorbu webových stránek a PPC. Nejsme součástí žádných velikých celků, a přesto dosahujeme stabilního rozvoje a o práci (a tedy i peníze) u nás není nikdy nouze. Pravidla si určujeme sami, a proto nejsme žádným způsobem svazováni ani omezováni. V rámci spolupráce s externisty nelpíme na žádných nesmyslných postupech a normách. Zajímá nás pouze kvalitní výsledek, nikoli však, jakým způsobem ho bylo dosaženo (s výjimkou plagiátorství).
Naším cílem je dosahovat reálných výsledků, a proto pro naše klienty neděláme žádnou levnou a nenáročnou práci jenom proto, abychom naplnili měsíční normy a doufali jsme, že klienti nebudou kontrolovat jejich kvalitu a výsledný efekt pro jejich web. Snažíme se naopak dávat důraz pouze na to, co má pro rozvoj webových stránek smysl, a to i navzdory skutečnosti, že může jít ve výsledku o menší objem odvedené práce co do počtu – co do výsledku však přesně naopak.
Nepředstíráme, že jsme nejlepší SEO agentura v ČR. Naopak stojíme nohama pevně na zemi. Naše klienty nelákáme na „pokec u kávy“ a neslibujeme jim garance prvních pozic ve vyhledávání a podobně fantastické výsledky, které nelze zaručit. S našimi potenciálními i stálými klienty komunikujeme za každých okolností narovinu a upřímně, v zájmu jejich vlastního projektu. Jsme si totiž moc dobře vědomi, že z dlouhodobého hlediska je právě tato cesta tou správnou - úspěch našich klientů je i náš úspěch; dlouhodobá spolupráce nemůže fungovat na falešných slibech a lžích.
Stejnou filosofii zastáváme i v rámci komunikace s našimi s našimi stálými a příležitostnými externisty.
Jak nás kontaktovat:
Na emailovou adresu uvedenou níže nám pošlete vaše telefonní číslo a také ukázku vaší práce (text minimálně 1 ns). Nemáte-li k dispozici žádný text, kterým byste se mohl/a prezentovat, napište pro nás 1 ns textu na libovolné téma.
Pokud si myslíte, že umíte dobře anglicky, napište pro nás 1 ns textu navíc i v angličtině.
Důvod, proč po vás chceme ukázku vašich dovedností je jednoduchý - mnoho lidí si o sobě myslí, že dokáže psát, ale pouze velmi málo z nich dokáže vyplodit smysluplný text bez nadměrného množství duplicit, prázdných frází a parazitních slov.
V případě, že by Vám nebylo cokoli jasné nás můžete rovněž kdykoli kontaktovat přes uvedenou emailovou adresu, nebo telefonicky v čase Po-Pá (9:00 - 20:00).
Těšíme se na vzájemnou spolupráci!
S pozdravem,
Bc. David Lauterbach
Kontakt:
manager@topranker.cz
+420 732 176 427
SEO optimalizace webů Praha ➚ všestranný rozvoj webových stránek
12 zobrazení
ikona hodnoceni
3 hodnocení
členem od 28. 8. 2016
Neověřen
ikona hodnoceni
od Tomas Chmelar (7 hodnocení)
26. 10. 2017

Výoborný zákazník. Dobrá komunikace i objem dostupné práce. Plně doporučuji!

ikona hodnoceni
od Velebas (0 hodnocení)
11. 10. 2017
Spolupráce proběhla výborně, komunikace byla rychlá a excelentní a jsem nadmíru spokojen.
5. 10. 2017

Výborná komunikace, vřele doporučuji

Další poptávky Více