Eshopiste.cz - Tržiště zavedených e-shopů nabízených k prodeji i investici
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodej 370 webů a domén různého zaměření (sázky, cestování, zdraví aj.)

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Premium prodeje.
Vybíráme pro vás:
 1. Nabízíme k prodeji přesně 311 webů a 61 samostatných domén nejrůznějšího zaměření. Řada domén je registrována před rokem 2010, některé weby už běží tři nebo čtyři roky. Pro přehlednost jsme připravili kompletní nabídku na https://www.adbees.cz/.

  Výběr toho nejlepšího:
  Spousta webů má návštěvnost a vydělává více, či méně přes CPC, affiliate programy (Booking.com, Invia.cz, CJ.com a jiné) nebo prodej zpětných odkazů (místy bude někde třeba jeden nebo dva odkazy pár měsíců nechat). Jednotlivě ale výdělky nesledujeme, což je zároveň hlavní důvod prodeje - nemáme na údržbu celé sítě čas a řada výdělků nám kvůli tomu uniká.

  Za zmínku stojí určitě zisk webu sazky-fortuna.cz (stabilně první na Googlu i Seznamu po samotné Fortuně), který v listopadu vydělal 6700 Kč a v prosinci 5200 Kč. K hlavnímu webu (který si přímo říká o facelift) jsme přidali i další weby na super doménách.

  Všechny weby i domény jsou v našem vlastnictví a mimo zmíněný zpětný odkaz tu a tam na ně nejsou žádné závazky, obsah je unikátní, fotografie koupené ve fotobance nebo s volnou licencí. Prodej & převod může být záležitostí minut. Jsme plátci DPH.

  V případě zájmu o větší množství webů / domén (nejlépe všechny) možná sleva.

  Děkuji za Váš zájem a těším se na spolupráci! Jakub

Hostujeme u Server powered by TELE3