Kvalitní e-mailing již od 0,01 Kč | Vyzkoušejte náš cool e-mailing | coolemailing.cz

Výsledky hlasování: Bude bitcoin ďalej rásť?

Hlasující
62. Nemůžete hlasovat
 • Áno

  31 50,00%
 • Investujem do podobných kryptomien

  7 11,29%
 • Neviem

  17 27,42%
 • Určite nie

  7 11,29%
Stránka 3 z 10 PrvníPrvní 12345678910 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 61 až 90 z 297

Bitcoin považovali za bublinu, dnes jeho hodnota prekonala 1000 dolárov

 1. Citace Původně odeslal XaNn Zobrazit příspěvek
  Docela sranda jak to davové šílenství žene ostatní crypto dolů.
  To je obycejna reakce na konec roku a svatky, protoze lidi vybiraji profity, aby si mohli uzit vanoce... Nic ojedineleho. Deje se to i na forexu.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  cargopro: bitcoin se da nekonecne delit, takze je jendo jestli ho pocitáš v BTC, mBTC (tisiciny) nebo satoshi (0.00000001 BTC) :) na to lidi nekoukaj, je jim jendo jestli maj 20 LTC nebo 0.02BTC, na tom ani nezalezi... jen to dal prohlubuje myslenku ze o tom nic nevis...
  lepší někdy nevědět...to jsem celý já :) nikdy jsem se takové věcí u kterých mi svítí kontrolka se nesnažil studovat do hloubky, za mně je to zatím gambl. Nicméně uvidíme jak si krypto (nejen do BTC) celkově povedou při pádu komodit (ropa, kovy a td.), pokud se tam začne přelévat jako do zlata, tak klobouk dolů. Ale v příštích 10 letech tomu vůbec nevěřím.

 4. https://byznys.ihned.cz/c1-65981190-...ych-penez-rika

  Bitcoin za poslední týden +5000$..... Šílené

 5. Tak můj tip 20k na Vánoce asi vyjde...ovšem o rok dřív :D

 6. Citace Původně odeslal pixels Zobrazit příspěvek
  https://byznys.ihned.cz/c1-65981190-...ych-penez-rika

  Bitcoin za poslední týden +5000$..... Šílené
  Jak jsem rikal, pokud se bitcoin udrzi nad 10K tak lidi zacnou kupovat... Meli bychom trefit behem par dni 20K nebo lehce pod a pak zpatky na 8-9K USD a pak vystrel nad 30K.

 7. Citace Původně odeslal hampl.david Zobrazit příspěvek
  Cibule nebo bitcoiny - Lidská chamtivost si nevybírá

  Oba objekty zájmu – cibulky i bitcoin – spojují dva základní znaky: Exponenciální růst poptávky a limity na produkci. Takovýto nesoulad podle zákonů trhu znamená jediné - růst ceny. Délka trendu ale závisí na tom, na jak racionálních základech poptávka po „vzácné komoditě“ stojí.
  Toto je typicky omyl standardnych bankovych analytikov. DDL, cryptomeny, resp. BTC nie je komodita.

 8. Citace Původně odeslal igor Zobrazit příspěvek
  Toto je typicky omyl standardnych bankovych analytikov. DDL, cryptomeny, resp. BTC nie je komodita.
  že to není komodita se ukáže při prvním zhupu komodit, buď to bude kopírovat zlato, diamanty a umělecká díla nebo to totálně splaskne, určitě to nebu kopírovat ostatní komodity jako ropu, kovy, kakaové boby atd.

 9. dnes 15 500 dolaru....to je nemalo babek....do nedele je to na 20 a na silvestra 50 konec ledna 100 a a na konci roku 2018 milion babek........

 10. Citace Původně odeslal igor Zobrazit příspěvek
  Toto je typicky omyl standardnych bankovych analytikov. DDL, cryptomeny, resp. BTC nie je komodita.
  To je nějaká divná komodita, taková nějaká na vodě. Vždyť to má hodnotu čistě jen takovou, na které se lidé dohodnou. Není to postavené na žádné trvalé hodnotě a jde to úplně mimo mé chápání. Každopádně někdo kdo přesvědčili lidi že pojmenované nic má takovou hodnotu, má můj obdiv.

 11. Citace Původně odeslal enzo Zobrazit příspěvek
  dnes 15 500 dolaru....to je nemalo babek....do nedele je to na 20 a na silvestra 50 konec ledna 100 a a na konci roku 2018 milion babek........
  Na Coinbasu uz jsme pres 17500USD, myslim, ze dnes nebo zitra bude 20K USD.

  ---------- Příspěvek doplněn 07.12.2017 v 17:20 ----------

  Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  To je nějaká divná komodita, taková nějaká na vodě. Vždyť to má hodnotu čistě jen takovou, na které se lidé dohodnou. Není to postavené na žádné trvalé hodnotě a jde to úplně mimo mé chápání. Každopádně někdo kdo přesvědčili lidi že pojmenované nic má takovou hodnotu, má můj obdiv.
  A neni to tak nahodou u vseho? Copak zlatu nebo fiatni mene jsme nenalepili urcitou hodnotu? Vse ma nejakou hodnotu na zaklade dohody. Bitcoin je jen novinka, nic vic, nic min.

 12. Citace Původně odeslal marvin2644 Zobrazit příspěvek
  Na Coinbasu uz jsme pres 17500USD, myslim, ze dnes nebo zitra bude 20K USD.

  ---------- Příspěvek doplněn 07.12.2017 v 17:20 ----------  A neni to tak nahodou u vseho? Copak zlatu nebo fiatni mene jsme nenalepili urcitou hodnotu? Vse ma nejakou hodnotu na zaklade dohody. Bitcoin je jen novinka, nic vic, nic min.
  Je třeba to regulovat. Jsem zvědavý, co by na to ti co v Bitcoinu mají peníze řekli, kdyby se teď nějaký zakladatel rozhodl, že zvýší počet Bitcoinů na tisícinásobek. Ale že to nerozdělí mezi současné majitele, že prostě ten tisícinásobek jakoby vytiskne třeba pro svoji potřebu. Těch katastrofických scénářů se dá vymyslet. A když někdo bude tvrdit, že to nejde apod. všechno jde.
  Jak to můžete srovnávat se zlatem, které má alespoň nějakou hodnotu. Jde ho různými způsoby zpracovat a využít např. v elektrotechnice, lékařství atd.

 13. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Je třeba to regulovat. Jsem zvědavý, co by na to ti co v Bitcoinu mají peníze řekli, kdyby se teď nějaký zakladatel rozhodl, že zvýší počet Bitcoinů na tisícinásobek.
  To je přesně to, čim je Bitcoin jinej, novej. Nikdo takovej neexistuje. Nikdo takovou změnu nemůže provést.

 14. Víte co, já nejsem odpůrce, já nejsem ten, komu to vadí, ale oni si to jednotlivé země zregulují, popř. zakážou.

 15. A nesrovnávej to se zlatem, ale s jinou měnou. Třeba dolarem. Ten taky nemá jinou funkci než platbu a uchovatel hodnoty. Pravda, stůl si s ním ještě můžeš vypodložit.

  ---------- Příspěvek doplněn 07.12.2017 v 17:42 ----------

  Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Víte co, já nejsem odpůrce, já nejsem ten, komu to vadí, ale oni si to jednotlivé země zregulují, popř. zakážou.
  Oni to zregulují/zakážou a buď bude vzpoura a nebo jim to vyjde a je konec show. Ale než to vládám dojde, na nečem se usnesou a něco udělaj, tak se na tom dá kurevsky vydělat. :)

  ---------- Příspěvek doplněn 07.12.2017 v 17:46 ----------

  A měly by si pospíšit, protože timhle tempem udělaj lidi do půl roku run na banky...

 16. No, zdá se, že je síť trochu přetížena...

  (Dear clients, we apologize but Bitcoin withdrawals will be today 7th December afternoon delayed for a few hours. The bitcoin network is congested, there are 200 thousand unconfirmed transactions https://blockchain.info/unconfirmed-transactions and no block has been mined in the past hour. The bitcoin transaction fees have almost doubled in the past hour: https://bitcoinfees.earn.com/ Thank you for understanding.)

  a přes 200 000 nevyřízených transakcí...
  https://blockchain.info/unconfirmed-transactions

 17. Citace Původně odeslal lrs Zobrazit příspěvek
  No, zdá se, že je síť trochu přetížena...

  https://blockchain.info/unconfirmed-transactions
  Tohle je taky zajímavá epizoda. Podle mě je to práce Vera a Jihana, který přestali pumpovat Bitcoin Cash a začali (opět) spamovat BTC mempool.... Začalo to zčistajasna včera odpoledne.

  Tady je to hezky vidět: https://jochen-hoenicke.de/queue/#2d

 18. Bitcoin = iracionální investor a investiční bublina. V době kdy vyšel ten slavný Satoshio whitepaper se tuším mluvilo o anonymitě a použitelnosti pro bezhotovostní platební styk bez bank. Ted už od toho dávají i e-shopy a další ruce pryč, protože je to s cenou transakčních poplatků nepoužitelné a anonymní to v podstatě vůbec není, takže to je i bez hodnoty pro blackmarket. A opravdu je tam velká podobnost s akciemi před rokem 1929. V té době si také lidé vzájemně pochavalovali mezi sebou investice poté, co si přečetli v novinách o skvělém zhodnocení, pak to tak začal zkrátka dělat každý. Jen čekám kdy se to začne obchodovat ve větším na dluh u makléře. Trh je zkrátka z historie potřeba zregulovat, jinak to opět zaplatí a doplatí na to nezkušení investoři = chudí lidé !

 19. Jako říct mi někdo na eshopu, že chce platit bitcoinem, tak ho poženu svinským krokem. Rozhodně by člověk musel udělat nějaký jiný kurz, ale jaký? To fakt netuším. Pro mne je určení hodnoty jedna velká neznámá, ale jako obchodník bych nechtěl ani jeden.

 20. Včera se ofiko Steam vysral na btc.....ovšem btc to má u prdele a jede si dál to svoje, už to dávno není použitelná měna v praxi ale na to zjevně sere pes. Steam to nahradí nákým shitcoinem kde je malý fees tím tomu coinu vyletí cena zvýší se časem fees a tak furt dokola. Jako na burze 1000 tun cukru tam 1000 sem a jede se dál. Sem tam se někdo oběsí ale trh valí dál. Z něčeho co bylo pro pár nadšenců a geeků je těžkej byz. Někdo se veze, někdo furt remcá.

 21. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Jako říct mi někdo na eshopu, že chce platit bitcoinem, tak ho poženu svinským krokem. Rozhodně by člověk musel udělat nějaký jiný kurz, ale jaký? To fakt netuším. Pro mne je určení hodnoty jedna velká neznámá, ale jako obchodník bych nechtěl ani jeden.
  Na to už jsou platební brány, který ti to implementujou do platebního procesu a tobě přijde na účet částka v korunách, za kterou to prodáváš. O nic se nestaráš. Takhle to funguje i v Alze.

  ---------- Příspěvek doplněn 07.12.2017 v 19:10 ----------

  Citace Původně odeslal Panv12 Zobrazit příspěvek
  V době kdy vyšel ten slavný Satoshio whitepaper se tuším mluvilo o anonymitě a použitelnosti pro bezhotovostní platební styk bez bank. Ted už od toho dávají i e-shopy a další ruce pryč, protože je to s cenou transakčních poplatků nepoužitelné a anonymní to v podstatě vůbec není, takže to je i bez hodnoty pro blackmarket. ...
  Nemluvilo se o anonymitě, naopak je to stavěný od začátku tak, že bitcoin má otevřenou knihu všech transakcí a peněženek. Proto taky už se dneska na darkmarketech používá například Monero, které anonymní je.

  Kapacita transakci je problém, kterej už se řeší a vyvíjí víc než rok. Tenhle týden vývojáři uvedli, že už maj řesní hotový a už se zkouší na testnetu. https://lightning.network/

  To má zajistit instatní platby, lehce škálovatelný a za zlomek ceny.

 22. 1. BTC nie je komodita. Je to technologia.
  2. Je najznamejsi a "synonymum" kryptomien, preto je kupovany prave on.
  3. Nie je mozne ho nekonecne namnozit (narozdiel od FIATu), ako to tu bolo uvedene, prosim precitajte si o tom nieco.
  4. Zaspamovany mempool na urovni 200K+ tu uz bol velakrat (namatkovo v 05/2017 pri spustani BTC v Alze, pred par tyzdnami pri utoku BCH (jihan/vero) atd... Nie je to nic nove ani krizove, riesi sa to. Je vsak treba povedat, ze na kupu kavy uz BTC nie je vhodny (tu nastupuje LTC alebo ine krypto) - jedna sa o momentalny stav.
  5. Banky do krypto uz investuju. Vo velkom. Aj nase (CR/SR).
  6. Cenu zenie hore hlavne zdravy fundament - obrovsky dopyt (nastupuju novi investori z radov obycajnych ludi) a to v takom neuveritelnom mnozstve, ze na niektorych burzach proste nie je co kupovat a cena vystupala az k $20K (Korea - korbit, gdax), pritom aktualna cena je $15K.
  kludne sa pytajte :)

 23. Citace Původně odeslal igor Zobrazit příspěvek
  1. BTC nie je komodita. Je to technologia.
  2. Je najznamejsi a "synonymum" kryptomien, preto je kupovany prave on.
  3. Nie je mozne ho nekonecne namnozit (narozdiel od FIATu), ako to tu bolo uvedene, prosim precitajte si o tom nieco.
  4. Zaspamovany mempool na urovni 200K+ tu uz bol velakrat (namatkovo v 05/2017 pri spustani BTC v Alze, pred par tyzdnami pri utoku BCH (jihan/vero) atd... Nie je to nic nove ani krizove, riesi sa to. Je vsak treba povedat, ze na kupu kavy uz BTC nie je vhodny (tu nastupuje LTC alebo ine krypto) - jedna sa o momentalny stav.
  5. Banky do krypto uz investuju. Vo velkom. Aj nase (CR/SR).
  6. Cenu zenie hore hlavne zdravy fundament - obrovsky dopyt (nastupuju novi investori z radov obycajnych ludi) a to v takom neuveritelnom mnozstve, ze na niektorych burzach proste nie je co kupovat a cena vystupala az k $20K (Korea - korbit, gdax), pritom aktualna cena je $15K.
  kludne sa pytajte :)
  bod 5. nějaký link na oficiální zdroj té banky?

 24. 6. Cenu zenie hore hlavne zdravy fundament - obrovsky dopyt (nastupuju novi investori z radov obycajnych ludi) a to v takom neuveritelnom mnozstve, ze na niektorych burzach proste nie je co kupovat a cena vystupala az k $20K (Korea - korbit, gdax), pritom aktualna cena je $15K.
  kludne sa pytajte :)[/QUOTE]

  Lidi a investori jsou hamizni, chteji velke zisky co nejrychleji. Nejsem si vsak jisty, zda si vsichni uvedomuji pripadne riziko. Kazdy normalne uvazujici clovek vi, ze nastane sesup ceny BTc. Ted jde jen o kolik a a kdy "kolotoc" zacne. Hodne lidi co koupili nyni ve velkem btc bude mit poradnou kocovinu.

 25. To já jsem Aleši opačného názoru, ten kdo přijde o peníze si to samozřejmě zasloužil. Já beru krizi a sešup jako pročištění trhu od hlouposti.

 26. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  To já jsem Aleši opačného názoru, ten kdo přijde o peníze si to samozřejmě zasloužil. Já beru krizi a sešup jako pročištění trhu od hlouposti.
  Není to hlouposti, ale lidské chamtivosti a takové pročištění nevedlo nikdy k ničemu dobrému...

 27. Aleši, jak bychom se měli poučit z historie?

  Dokud nebude válka nebo to vlády nezkáží, tak by bitcoin mohl stále růst (s menšími propady po cestě).

 28. Citace Původně odeslal Fipa Zobrazit příspěvek
  Aleši, jak bychom se měli poučit z historie?

  Dokud nebude válka nebo to vlády nezkáží, tak by bitcoin mohl stále růst (s menšími propady po cestě).
  něco zakázet pro vládu není problém, ale způsobí to ještě větší problém (viz Wikipedie):

  "V roce 2001 začali Argentinci hromadně proměňovat argentinská pesa za dolary, vybírat hotovost z bankovních účtů a posílat peníze do zahraničí. Toto masové vybírání peněžní hotovosti vedlo k nedostatku peněžní hotovosti na straně argentinských bank. Vláda prezidenta Fernanda de la Rúa rozhodla o zmražení všech kont v argentinské měně a umožnila jen vybírání malých hotovostí. Toto opatření je označováno často jako corralito."
  ....."V roce 2001 bylo kolem 37 % argentinského obyvatelstva na úrovni chudoby a v roce 2002 dokonce 51,7 %"

 29. Šuškanda z Wall Street. Bitcoin šel na hodnotu 410 000 Kč. Pak GDAX spadl. :)

 30. [QUOTE=cargopro;1428882]něco zakázet pro vládu není problém, ale způsobí to ještě větší problém (viz Wikipedie): ...

  V Argentině se hroutila ekonomika a chytali padající nůž. Ten zákaz nic nezhoršil.
  Naposledy upravil Fipa : 08.12.2017 v 18:59

 31. Aleš:"ze se bitcoin dokaze vysvhnout do pozice nejake pouzivane veci driv nez se na ten vrchol dojde"
  ..ale na to už je přílž mnoho jiných kryptoměn, které chtějí mít stejnou ambici, proč by zrovna BTC mělo potkat to štěstí, že bude něčím užitečnějším, než spekulativní věcí?

  ---------- Příspěvek doplněn 08.12.2017 v 18:39 ----------

  20 procent už je dole, už to fičí dolů..panika..už to začalo -netrvalo to dlouho...
  Naposledy upravil cargopro : 08.12.2017 v 18:41

Hostujeme u Server powered by TELE3