Prodej projektů Duchod.cz, Duchodova-Reforma.cz a doména MojeFinance.cz
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 39 z 39

Jake máte zkušenosti s Netio?

 1. Díky za super diskuzi. Moc mi pomohla.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Cizek.milan poptává: XSLT pro XML
  Marekcoufal123 poptává: Úprava feedu pro Google nákupy
  RichardPotsch poptává: Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici HTML a CSS developer
 3. Hezký den,

  od dnešního dne nabízíme možnost využití různých verzí PHP na jednotlivých hostinzích pro jednotlivé domény, viz NOVINKA (diskuze). Budeme rádi, když nám napíšete své zkušenosti s touto službou, popřípadě návrhy eventuálních změn či vylepšení.

  Pokud si přejete záležitost jen vyzkoušet, tak neměli-li jste u nás ještě hosting, platí možnost vyzkoušení až na dva měsíce zdarma, popřípadě slevový kupón na 33 % pro libovolný nový virtuální hosting či multihosting. Viz odkazy výše.

 4. Dobrý den, má Netio SSD?

 5. Hezký den,

  ano, máme i SSD. Hostování na serverech s SSD je s 20 % cenovým příplatkem. Nabídku hostingů s SSD na webu zobrazíme v průběhu září, nicméně již nyní lze prostřednictvím mailového požadavku objednat.

 6. @dotazy: Od včerejšího dne SSD hosting oficiálně k dispozici, viz nabídka NETIO.CZ.

 7. Díky za info, akorát mě překvapilo, že ta cena je místo 20%, o 52% vyšší. Savana má příplatek 24%.

 8. @dotazy:

  Oficiálně jsme SSD hosting vydali teprve předevčírem. V neoficiální podobě ještě nebyla spočítaná relevantní cena a platila tak prakticky na jakýkoli SSD hostingový tarif výše uvedená přirážka 20 %. SSD hosting se dal v tu dobu pořídit za neoficiální zvýhodněnou cenu.

  Ohledně Vámi udaných 52 %, o jakém konkrétním tarifu hovoříte? Ceny nyní neurčujeme podle procent, nýbrž podle velikosti disku (50 CZK za každých 10 GB prostoru), aby nám to cenově vycházelo pro poměr investice / návratnost. Každopádně pokud budete mít o SSD hosting u nás zájem, napište nám do SZ, nainstalujeme Vám SSD hosting až na 30 dnů zdarma a pokud se rozhodnete jej prodloužit do konce září 2017 o půl roku nebo rok, dáme Vám jej za cenu hostingů na HDD, tedy bez jakékoli přirážky.

  P.S.: O našem NETIO hostingu je od samotného počátku spuštění známo, že nekonkurujeme cenou. Čím konkurujeme, se dozvíte až při jeho vyzkoušení a porovnání s jinými firmami.

 9. Díky za info a nabídku, porovnával jsem ty nejlevnější hostingy.

 10. Ano, tak to je možné. U vyšších tarifů to už vypadá cenově zajímavěji. U vyšších tarifů je SSD zároveň vhodnější.

  ---------- Příspěvek doplněn 25.08.2017 v 19:52 ----------

  Myslím, že když už jsme v tom rušení příplatků za SSD, nabídneme jej za stejných podmínek všem čtenářům tohoto Webtrh vlákna, kteří u nás ještě žádný hosting neměli a nemají. V takovém případě pište SZ. :-) Akce platná do 31.08.2017.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3