Prodej eshopu s dámskou módou - Tochcesfashion.cz včetně skladových zásob v hodnotě 450.000 Kč
Stránka 4 z 4 PrvníPrvní 1234
Zobrazují se odpovědi 91 až 95 z 95

Co hrajete?

 1. Wolfenstein II: New Colossus; oproti celkem dobré jedničce velké zklamání.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Mám to stejné - jednička se mi moc líbila, za mě je to o dost víc než celkem dobré, je to parádní hra a jakou fanouškovi FPS žánru mě nenapadá moc věcí, co bych na ní zkritizoval. A výborný datadisk!

  Dvojka je jako studená sprcha - mám problémy věřit tomu, že to dělali prakticky stejní lidé (někdo mezitím odešel, ale většina hlavních lidí v titulcích je shodná) - demo a ukázky co jsem viděl na youtube na mě působily tak strašně nesympaticky, že jsem si tu hru nekoupil a nemám o ni zájem, protože ten prostě zabili. Hra se snaží být víc film než hra a v tom ohledu je to otřesné. Nezajímavé scény, komické postavy, vrcholně nesympatická černoška (s její představitelkou jsem viděl rozhovor a zaujalo mě, že ta ženská mluvila stejně šíleně i mimo roli a strašlivě valila oči, takže jde buď o velmi dobré metodické herectví, nebo je to nějaká šílená aktivistka, které prostě dohodili štěk) a obrovská míra patosu. V tomhle jednička byla dobrá, sice byla vážná, ale dokázala být uvolněná, když se to hodilo, ale nikdy ten příběh nebyl příliš v cestě samotné hře (tady se mohou názory různit, ale ať si o tom kdo chce myslí co chce, dvojka je na tom hůř).

  A hratelnost - hrál jsem jen demo, a mít 50 životů na uber je velmi debilní nápad. Jedničku jsem hrál na nejtěžší obtížnost a byla to zábava, demo se dalo hrát, ale zbraně a celkový pocit ze hry mi přišel horší, ne lepší.

 4. Tak to se prakticky ve všem shodneme. Na jedničce se mi hlavně líbil příběh i celkově atmosféra, kde nebylo problém vžít se do kůže odboje. Jediné, co mě mrzelo, bylo málo interaktivní prostředí. Kdy se prakticky nic nedalo zničit (kromě beden), to byl vážně takový návrat do herních 90. let.

  U dvojky jsem zatím v polovině a marně hledám důvody, proč pokračovat. Děj nudný, běhání po ponorce otravné. Vlastně mi přijde, že polovinu herní doby trávím tím, že se s někým vykecávám, což mi u akční střílečky dost vadí. Limit 50 životů mi přijde otravné, hraju teda na střední obtížnost, ale nebaví mě furt někde sbírat lékarničky, které jsou stejně jen v místech, kde nikdo není, takže než se k někomu dostanu, tak to stejně klesne k těm 50.

  Ohledně setkání s černoškou jsem měl úplně stejné pocity. Hned mě napadlo ,,To už se ty gender/rasové kecy dostaly i do her?“, hlavně jak začne vykládat, že chlapi i běloši stojí za houby a jedině černoši ví, jak se má provést správné povstání... to bylo vážně divné.

  Jinak mám hru tedy koupenou, ale stejně se hra správně spustí tak v 1 ze 3, zbytek vidím jen černou obrazovku. O chybě se ví, ale nikdo ji neopravil. Už jsem se zařekl, že to byla poslední hra od Bethesdy. Nejdříve odfláklý Fallout 4, teď tohle. Už aby vyšel Cyberpunk, abych si spravil chuť.

Stránka 4 z 4 PrvníPrvní 1234
Hostujeme u Server powered by TELE3