10.11.2016 21:49
1
Ahoj, hodně vážně uvažujeme, že s eshopem přejdeme na webmex, máte někdo u nich eshop? Jste spokojení? Díky moc za reference.
10.11.2016 22:32
2
mam tam eshop, osobne jsem spokojeny. Problemy sice jsou, ale prosel jsem si uz nekolika IT firmami, takze vim ze tohle je skoro "nic". Nejvetsi problem je - chybovost. Kdyz se dela větší funkce, tak se to musi hodne testovat - jelikoz to dokaze narusit jinou cast eshopu. Kazdopadne ten system existuje nejakych 12 let a jelikoz to asi nikdo nefaktoroval - tak se to deje.

Uz mozna pul roku vyvijijeji novy system na nette - kde se to prej dělá kvalitně, tak aby se nestávalo co se děje nyní - něco ovlivní dalších 2 části na eshopu. A na základě zkušeností už to bude zřejmě jiný level.

Něco jsem zaslechl, že to konzultují i s Michalem Kubíčkem, což je člověk s obrovskou praxí a jestli je to pravda - tak jsem zvědavý co bude.

Takže doporučuji počkat.
11.11.2016 08:36
3
No nevím, ale číst, že se neděje skoro nic jen jedna funkce ovlivňuje jiné části systému je teda pěkný průser. To musí být zajímavá architektura.
11.11.2016 10:04
4
Byl jsem cca 5 let u bohemiasoftu - eshop-rychle.cz. Nyní u Webmexu (cca od března 2016). Náš e-shop je www.kvalitnidestniky.cz, tak můžete mrknout.
Za tu dobu jsme na tom strávili hodiny a hodiny času. Nechali si programovat různé věci a nemohu říci, že by nastal nějaký průser.
Odpověď na otázku - jsme spokojení a doufám, že to tak bude i nadále. :)
O zmiňovaném novém systému také vím a už se na něj těšíme.
12.11.2016 03:25
5
I když Webmex systém přímo nemám tak s p. Warmuž nám dělá programové úpravy a dohoda je dobrá.
12.11.2016 09:13
6
...Majkl... ma uspesny eshop, ktery je na trhu uz vice jak 6 let? A porad nevi si rady zda jit do magento, do prestashopu - ale nevi kde hostovat, nebo najit nejaky pronajem. Stravil si timto hledanim nejmene mesic? Pritom za tu dobu by se dal udelat graficky navrh a napsat technicke zadani programatorovi, ktery to cele naprogramuje na klic.

Je treba pochopit, ze pokud neco vyhovuje nekomu tak druhemu to vyhovovat nebude, proto se zde ruzni nazory a zadna adekvani rada nebo doporuceni zde neni, i kdyz jiz byli nejake indicie.

Tak jeste jednou:
https://www.oxyshop.cz/ - maji vyborne reseference, jsou drahe pro tebe?
https://www.easy-shop.cz/reference - maji vyborne reference, jsou drahe pro tebe?
https://www.simplia.cz/ nevim jak jsou na tom, ale hodne lidi je pouziva/lo.
https://www.shopify.com/pricing - no a jeste neco z jine strany louze.
02.03.2017 23:02
7
Easy Shopu a IT Studiu se zdaleka vyhněte. Svoje zkušenosti jsem popsala tady:
[url=https://webtrh.cz/164589-rikate-esho...ight=easy+shop[/url] a jsem moc ráda, že jsem od nich po létech trápení odešla, protože s Byznyswebem je úplně jiná spolupráce. A jak jsem teď koukala, nejsem sama, kdo jim nemůže přijít na jméno: http://www.vybrat-eshop.cz/eshop/eas...u Jsou dobre ?

E-shop jsem u nich měla od roku 2008 do roku 2015 a v posledních letech jen samé problémy. Od roku 2008 snad nepřibyly žádné funkce, ačkoliv to před uzavřením smlouvy slibovali. Za všechno platíte jak mourovatí. Vůbec nic neudělají ani neupraví zdarma. Nakonec platíte i za zcela základní věci, nové feedy (při jejich změně) apod. Způsobí vám škodu a odmítají ji nahradit. Raději si budou platit právníka jen proto, aby vám nic nedali. A pak vám zkusí napsat e-mail jako nespokojená zákaznice (která si ale nikdy nic neobjednala), která není spokojená s vaším jednáním, a která vám vyhrožuje, že vám u IT Studia nechá e-shop zavřít, protože nejednáte slušně se zákazníky (vymyšlený zástupný důvod). Jenže si jaksi zapomněli ohlídat, že z e-mailu se dá poznat, odkud byl zaslán, a shodou okolností ta IP adresa nespokojené zákaznice, která mi chtěla nechat e-shop zavřít, byla stejná jako IP adresa jejich pracovníků, kteří se mnou řešili moji nespokojenost (mohu zdokumentovat a dokázat). Takže asi tak. Bohužel koukám, že se stále snaží lapat nové ptáčky, tak jsem se rozhodla vás varovat.