Prodám výdělečný web ZelenyTiket.cz 1.2Mil/rok
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Máte zkušenosti s výpovědí od GoPay?

 1. Zdravím,
  dnes jsem dostal od GoPay výpověď, že se prý mění podmínky používání platebních karet a to co dělám již do toho nezapadá. Setkali jste se s tím už někdo? Co si o tom myslet? Psal jsem jim obratem, že jsem nikde podrobné informace nenalezl a žádám o podrobnější vysvětlení...

  Předem děkuju za rady.

  Celá zpráva:
  Vážený obchodníku,

  dle nové akceptační politiky poskytovatelů platebních karet vám již nadále nemůžeme, bohužel, poskytovat naše služby v plném rozsahu. V příloze vám zasíláme výpověď v souladu s ustanovením článku 9.1 Podmínek GoPay účtu.

  V případě, že máte zájem o naše služby i bez možnosti využívat plateb platebními kartami, lze s námi uzavřít novou smlouvu na ostatní platební metody.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Mně minimálně 2* od ních přišel email, že se mění podmínky.
  Naposledy upravil Wortox : 07.11.2016 v 11:40

 4. Uf takže vyřešeno. Mají problémy s jednou kategorií podnikání a omylem tam zařadili i mě, tak mi automaticky poslali výpověď.

 5. Ahoj Darku,

  a v jaké kategorii podnikáš? Mě dnes přišlo to samé, co Tobě :) Klidně písni soukromě třeba na Facebooku ;) http://jdem.cz/cjx5f4

  S pozdravem Tomas

 6. Přišla mi odpověď, že mají problémy s eshopy, které prodávají herní klíče / online hry. Že jim společnosti vypovídali smlouvy na platby kartama. Já bych to nenazval podnikáním, jako spíš komunitou. Platí se herní servery z donatů (přístupu na vip server).

 7. Aha, no o mě si také mysleli, že prodávám herní klíče. Ale já sám vyvíjím hru a prostřednictvím platebních karet mi hráči přispívají na vývoj. Uvidím, zda to ještě Gopay přehodnotí :)

 8. Vysvětli jim co děláš a přehodnotí, to samé bylo u mě. Omluvili se, vysvětlili situaci s kategorii a bylo to.

 9. Jo, já tam volal hned ráno, ale do teď se ještě nikdo neozval s výsledkem šetření :D asi jsem měl také spíše napsat mail.

Hostujeme u Server powered by TELE3