Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Prestashop - propojení skladů

 1. Dobrý den,

  mám 3 eshopy na prestě, potřebuji nějak spojit sklady - objednací čísla jsou totožná všude. Neporadí někdo řešení?

  Nemohu použít multistore - domovský eshop nechci přesouvat v sezoně, pokáždé si pamatuju že se při přesunu všecko roze..alo.

  Jedná se o pár stovek produktů, nic extra.... neřešil to už někdo také?

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Dělal jsem pár řešení, kde se prestashop použil jako základ pro klasický eshop a zároveň pro B2B, ale to bylo v rámci jedné DB.

  U vás je asi potřeba říct, který eshop je hlavní, a z něj přebírat a aktualizovat skladové informace pro ty ostatní. Jiná logika mně nenapadá, pokud nemáte skladové informace ještě jinde....

  Nebo skript, který na základě objednávky aktualizuje stavy v eshopech, ale bez znalosti logiky vašich skladů a použítí 3 prestashopů. těžko radit..

 4. Díky - který je hlavní mám jasno. Spíše jak byte to udělal technicky? Nějaký XML feed nebo jinak? Byl byste ochoten či schopen to za úplatu provést tak aby to fungovalo?

  Díky

 5. Pokud je jeden hlavní v něm jsou aktuální stavy a ty ostatní shopy do něho jenom koukají a přebírají z něho stavy tak ano, výstupní XML z hlavního a pravidelný import do dvou závislých.

  Pokud objednávky z dvou závislých shopů, mají ovlivňovat automaticky stav v hlavním eshopu, bylo by to o něco složitější, nicméně né nemožné.

  Domluvíme se případně přes zprávy, aby tu nebyla celá komunikace v diskusi :)

 6. Dobrý den,
  všiml jsem si že jste něco takového už tady řešili.
  Dalo by se tedy nějak vyřešit, aby objednávky ze závislých shopů ovlivňovati automaticky stav skladu v hlavním eshopu (Prestashop 1.7)?

Hostujeme u Server powered by TELE3