Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídka práce

PHP programátor - AWIS Holding, a.s.

hourglass
Skončil
23.11.2016 v 18:50
Prodejce
A
PHP PROGRAMÁTOR Junior / Senior

Společnost AWIS Holding, a.s. je dynamická firma v oblasti vývoje webových a desktopových aplikací. Od roku 1992 svým klientům dodává řešení v oblasti informatiky, v roce 2002 vstoupila na český trh s pokladním systémem a o několik let později s CRM & ERP řešením pro firmy. Průběžně rozšiřuje a propojuje tyto aplikace a jejím hlavním cílem je přinést na český a zahraniční trh takový produkt, který nebude mít konkurenci, software, který bude originální, inovační a nebude mít žádnou menší kopii.

Hledáme kolegy do našeho týmu, kteří přispějí svými nápady. Hledáme programátory PHP různých zkušeností.

POŽADAVKY:
> praxe programování v PHP nejméně 1 rok
> zkušenosti s tvorbou a správou webových stránek
> znalost HTML5, CSS3
> základní znalost SEO optimalizace
> databáze MYSQL
> schopnost týmové spolupráce výhodou (práce se SVN či GIT a psaní dokumentace)
> analytické schopnosti vedoucí k samostatnému řešení úkolů
> znalosti JavaScript, XML, OOP jsou výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:
> správa a tvorba webových stránek
> práce s redakčním systémem Joomla, Wordpress, Opencart

NABÍZÍME:
> plat úměrný dynamické a kvalitní práci
> mimořádnou příležitost pro osobní rozvoj - jako jediní máme pokladní systém pro Android a iOS
> kariérní růst s vysokými kompetencemi řízení a vedení
> příležitost expandovat s firmou na zahraniční trhy
> neformální a velmi přátelské firemním prostředí
> možnost externí spolupráce - Home office
> možnost práce na poloviční úvazek - vhodné pro studenty

Místo výkonu práce: Převážně z domova či Praha, Brno, Ostrava
Nástup: ihned po skončení výběrového řízení
Vítáme dlouhodobou stabilní spolupráci.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, přidat se a podepsat se svými nápady a svou prací pod nový a revoluční produkt, jste u nás vítáni. Náš dynamický tým se stále rozrůstá a je možné se setkávat na pobočce v Praze, Brně či Ostravě.