Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Začínám tvořit videoobsah - potřebuji zpětnou vazbu

 1. Fajn den, začínám tvořit videoosah. Bohužel nejsem řečníkem ale rád bych se do toho dostal. Mé třetí video naleznete zde - https://youtu.be/eRkc67h7FBM. Na tomto kanálu si samozřejmě můžete dohledat i další ze tří videí. Poprosím o zpětnou vazbu, díky moc za feedback!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Uf

  Same mmmm a hmmm. Nuda. Tahani veci z hlavy jakoby bez pripravy. Pokud chci radit nemel bych rikat "tusim ze seznam ma..." jako odbornik byste mel vedet. Hodne amaterske vysvetlovani veci apod.

  Za mne obsah velmi spatny. Chybi tomu priprava a nejaka osnova, nepresne informace apod.

  Osobne bych zapracoval na priprave. Dal bych tam strihy. Urcite lepe nasvitit. Prestat mmmmmkat. Davat jasne info a nefabulovat.

 4. Obsah může být sebelepší, ale na to video se koukat nebudu. V textové formě bych to dokázal přečíst za 5 minut, místo toho, abych se 15 minut koukal na mluvící hlavu. Video má smysl jedině v případě živejch ukázek.

  Dávám body za snahu a ochotu něco udělat, ale reálně to pro mě smysl nedává.

 5. Souhlasím. To hmm a mmm je fakt moc.
  Na mě působíš strašně jako robot. Sedíš tam podle mě uplně křečovitě a působíš na mě docela nervozně.

 6. Mimochodem, nekoukal jsem na celý tvoje video, ale nevšiml jsem si žádnýho střihu.
  Když se podíváš na mluvící hlavy "profi" youtuberů, tak se nebojí stříhat. A vůbec nevadí, že je to vidět. Udělat video neznamená to jenom natočit a hodit na Youtube.
  Je potřeba mluvit víc energicky, kvůli čemuž sice vznikne spousta blbostí, přeřeknutí, oprav,... a pak ztratíš spoustu času stříháním, ale díky tomu to nebude působit nudně a utahaně.

 7. Souhlasím, že teď to není v podobě aby to mělo úspěch. Ale ať nejsme jen negativní.Na mně působíš dobře a nehraně, takže když se odstraní ty hlavní chyby jako například, že to co jsi tam řekl zkrátíš na 5 minut a bude to celé nadšenější a budeš sdílet i obrázky nebo obrazovku a připravené příklady, tak to může být přínosné a zajímavé. Chce se to jen nevzdat, jako se vším, chce to praxi, takže natáčet...

 8. Pro začátek to není špatné, ale asi by to chtělo delší přípravu. Fakt - několikrát po sobě si to zkusit přečíst a zapamatovat si víc jednotlivé body osnovy. A klidně bych si vzal do ruky i papír a občas se do něj mrknul. Tak, jak to dělala telka v dobách, kdy se ještě nepoužívalo čtecí zařízení. A ještě by se to dalo obrátit tak, aby z toho byl fór. Prostě dívat se na lidi, kteří jen čučí do čtecího zařízení, je nuda a nepřirozenost. Ale v pohodě, nenech se odradit a pokračuj dál a ano si to určitě sedne. Fonetické vady nemáš žádné, trému evidentně jen maličkou, takže jen tak dál.

 9. Najväčší problém videa je že neučí ale iba obkecáva. Všeobecné informácie podané strašne zoširoka, čo robí video nudným.

  Každé video obsahuje dve zložky, formu a obsah. Ak je obsah dobrý tak nevedí 'hmmm' a 'mmmm', to vám ľudia prepáčia. Ak obsah chýba, potom už ostáva len hodnotiť formu.
  Naposledy upravil Gabonator : 09.10.2016 v 08:20

 10. Díky za podněty pro zlepšení! Fajn den.

 11. Citace Původně odeslal Kohy Zobrazit příspěvek
  Díky za podněty pro zlepšení! Fajn den.
  měl bys to dělat minimálně na této úrovni http://www.jaknainternet.cz/page/1264/datove-schranky/
  ale pochybuji, že budeš tak dobrý komediant jako R. Zach., každopádně jsi od toho hodně vzdálen, chvilkami mi obsah hodnotově přimoná vaření s Babicou.

Hostujeme u Server powered by TELE3